Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kür: Genel nefes darlığı, alerjik nefes darlığı ve soğuk alerjisi durumunda
Orta büyüklükteki keçiboynuzundan 6-7 tanesini önce soğuk su altında yıkayınız. Daha sonra bunları küçük küçük (3-4 cm uzunluğunda) kırarak, kaynamakta olan yarım litreye yakın suyun içine atınız. Hafif ateşte 7-8 dakika kaynatınız. Soğu- duktan sonra süzerek suyunu cam şişeye doldurunuz. Buzdolabında en fazla üç gün bekletebilirsiniz.

Hergün sabah kahvaltı arasında ve akşam yemeğinden önce bir çay bardağı içilir. Yaklaşık yarım litre olarak hazırladığınız keçiboynuzu suyu üç gün buzdolabında bozulmadan korunabilir. Her üç günde bir, taze olarak hazırlamanız gerekecektir. Hiç ara vermeden 20 gün uygulayınız. Yirmi gün tamamlandıktan sonra aynı şekilde hiç ara vermeden 15 gün devam ediniz. Onbeş günlük kürü uygularken bir çay bardağı içerisine bir küçük çay kaşığı bal ilave edip karıştırınız, sabah kahvaltınız arasında ve akşam yemeğinden önce birer çay bardağı içiniz. Keçiboynuzu kürünü uygularken sabah kahvaltınızda ayrıca bal tüketmeyiniz.

Dikkat: 5 ile 12 yaş arasındaki çocuklarda nefes darlığı veya allerjiye bağlı nefes darlığı söz konusu ise, bu taktirde uygulama 1’ e göre sadece bir çay bardağı sabah kahvaltısı arasında içilecektir. Akşam yemeklerinde içilmeyecektir
.
Dikkat: Bu kürü uygularken kahvaltıda ayrıca bal tüketmeyiniz. Daha güçlü olur diye bir çay kaşığından daha fazla bal ilave etmeyiniz.

aysecim bunu yap hemen canım çok geçmiş olsun

aysecim bunu yap hemen canım çok geçmiş olsun

cnm keçiboynuzu almıştım ama gecenlerde bebek istiyo diye yengeme verdim
şu an biraz açıldı ama yinede hışırtılı çıkıyo nefesim
ya spreydende korkuyorum ya hamileysem zararlımıdır

Hamilelikte astım ilaçları bebeğe zararlıdır!
Astımlı hastaların yaklaşık üçte birinde gebelik sırasında astım belirtileri hafifler, üçte birinde değişmez, üçte birinde ise kötüleşir. Daha önce de belirtildiği gibi, sprey şeklindeki ilaçların neredeyse hiç yan etkisi yoktur. Bu nedenle gebelikte doktor önerisi doğrultusunda güvenle kullanılabilirler. Bebeğe asıl zarar verecek olan hekimin kontrolü altında verilecek olan ilaçlar değil, annenin astıma bağlı tedavi edilmemiş sorunlarıdır. Bu nedenle, astımlı hastaların gebelik boyunca hekim kontrolünde olmaları gerekmektedir.

pek sayılmaz sadece Kuran okudum
biraz da ağladım ferahladım işte
birazdan da kağıtlara geçicem
yarın öğleden sonra eşim evde olacakmış pwerdeleri yarın yapalım dedi
benimde işime geldi wallaa

iyi olmuş canım yarın yaparsın ALLAH kabul etsin canım benim başının ağrısı nasıl oldu

iyi olmuş canım yarın yaparsın ALLAH kabul etsin canım benim başının ağrısı nasıl oldu

İlaç aldım
İyi geldi
Bi de eşim okuyunca geçti
şimdi iyiyim
Nasıl derler yıldızm çok düşükmüş
O yüzden sık sık nazara gelirim
Düz Yolda yürürken biri farklı baksın ama ben bilmeyeyim hemen ayağımı burkarım
Öyle düşük yani
Çok çabuk etkilenirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…