Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet canım resimimis in değeri düşüktü kimyasal gebelikmiş bencede rahimde veee ikiz adalex in testi adetten bir iki gün önce yaptırmıştı testi ondan bu kadar yüksek değildi bence canım tabi benimki sadece tahmin

evet aslında haklısın dur bi araştırayım

hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

işte değerler ayçacım herşey süper ve yolunda artık listede hamiş yazabilirmiyim seni ne diyorsun senin endişelerinden dolayı şöyle ağız tadıyla bir kutlayamadık yaa

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: ah lelelelelelelellelele lelelelelell lelelelle delilo delilo :roflol::roflol: hadi kıslar ay ayşecimde yokkk kendimi türkücü gibi hissettim kıs lelelele filan hadi halaya kıslarr ohhhhh ayşesiz olmuyor ama tempoyu bozmayın devammm :teytey::teytey::teytey::teytey: :dance::dance::dance: birazda sans ohh ohh yandan yandan ohhhhhh kıvır kıvır delikafadulden

Dış gebelik:
Gebeliğin rahim içinde değil de başka bir yerde yerleşmesi durumunda dış gebelikten söz edilir. Dış gebelik varlığında normalde erken gebelikte karşılaşılan tüm yakınmalar bulunabilir. Bunun yanısıra kanda yapılan ölçümlerde hCG artışının olmsı gerekenden daha düşük olduğu görülür.

bak ayçacım ne yazıyor endişe edecek bişi yok değerin de 5+1 e göre çok normal sınırlar arasında çok yüksek değil çok aşırı yğksek olması mol gebeliği gösterir ben biraz ondan korkmuştum ama hiç bişi yok bak göreceksin ay allahım sevindirik oldum

:teytey::teytey: :teytey::teytey: :teytey::teytey::teytey: :teytey::teytey::teytey: :teytey: :teytey: :teytey::teytey: bende çekeyim şimdi birazda dolma doldurayım bakalım

ayyy kıslar hepimizin olacak inşallah üzülmeyin sakın gönlünüzü ferah tutun burda bebeişlerimizi anlatacağız dostluğumuz seneler sürer inşallah ta onlara neler yedirdiğimizi gazını nasıl çıkardığımızı vs konuşacağız bu arada ayşe ne yaptı acaba akıl edipte bi telefon numarasını almadım

bence aralık sonu ocak ayı gibi hamiş patlaması yaşanacak topikte rabbimin izniyke inşallah ama kıslar burdaki diğer arkadaşlara desteği bırakmak yok ona göre :eek:klava: yoksa külahları değişiriz

sumeyrat bak hamişimiz var hiç tepki vermiyorsun bari şunlardan yolla bir iki vereliniortak bak tebrik et mesela bununla alkisalkisalkis alkışla mesela bunu yollayarak mesela halaya bende katılıyorum de :teytey: :hooray: zafer bizim de :enbuyukkk: bunu de ne bilim yazmasanda mimiklerinle belli et dimi ama :roflol:

kuzucum görüşürüz ben çıkıyorum dolmayı koydum ocağa ama çorba yapıcam eşimde gelmek üzere kendine iyi bak canım akşam girmeye çalışıcam kızlar hepiniz rabbime emanet olun opuyorumnanaktan

kuzunazcım bişey sorcam. doktoru aradım klomeni nezaman içcem diye, 5. gün klomen 15. gün duphaston.

yalnız duphastonu kaç gün içcem onu sormadım. kaç gün içiliyor bilen var mı?

kuzunazcım bişey sorcam. doktoru aradım klomeni nezaman içcem diye, 5. gün klomen 15. gün duphaston.

yalnız duphastonu kaç gün içcem onu sormadım. kaç gün içiliyor bilen var mı?

canım içinde kaç tane var ki ben günde 3 tane progestan kullandım duphaston progestanın farklı ismi yani bu arada klomeni kullanırken dr a gideceksin kontrole duphastonu başlamadan önce o zaman sorarsın

kuzunaz saat kaçta doktora gideceksin canım bak haber ver bende merak ettim canım

kuzunaz saat kaçta doktora gideceksin canım bak haber ver bende merak ettim canım

akşam 8,30 da canım zaten yarın çalışmıyorum alalh nasip ederse akşama girerim yazarım size inşallah hayırlı haberlerle gelirim canım umutla gelirim

sam yeli senin problem ne canım ilk sayfadan baktım ama ismin yok

canım ben 2 kere hamile kaldım ve ikisindede 6 aylıkken erken doğum yaptım. 3. hamilelikte serklaj yani rahimağzı dikilecek. aynı zamanda pko var. bu ay reglim gelmedi. tam 69 gün sonra dün geldi ve doktor klomenle duphaston verdi.

canım ben 2 kere hamile kaldım ve ikisindede 6 aylıkken erken doğum yaptım. 3. hamilelikte serklaj yani rahimağzı dikilecek. aynı zamanda pko var. bu ay reglim gelmedi. tam 69 gün sonra dün geldi ve doktor klomenle duphaston verdi.
hıııı adetlerin düzenli degil ozaman 69 gün baya var yani allahım işini kolaylaştırsın canım

kuzucum bekliyorum şimdi dr un yanından çıkmışsındır hadi hayırlı haberlerle gel güzelim

X