Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

aramıza hoşgeldin canım biraz önce yazacaktım ama benim meşhur bir kapım var yine çaldı hemde iki kere yazamadım tekrar hoşgeldin aramıza canım benim

kayra_esk çok sağol cnm hoşbulduk artık bol bol konuşup dertlerimizi paylaşırız

canlarım geldim ben doktor gebelik var dedi ama 10 gün sonra tekrar gel rahim içinde mi değilmi bakalım dedi huzursuz oldum ya cok korkuyorum :çok üzgünüm:inaşllah rahim içindedir bukadar yaklasmısken bebegime kaybetmek istemiyorum

kıss bende seni bekliyodum canım korkma neden korkuyosunkii doktorlarr hep öledir zaten insanın içinee bi kurt koyarlarr.... gebelikk varsaa sorun yokkk :):) hahaa canım hcg değerin kaçç hemde yeniden ultrasonla baktımı söle helee ..

cnm bence ferah tut gönlünü kötü düşünme bak ne güzel gebelik var demiş çok sevindim rahim içindedir ben inanıyorum hayırlısı olsun inşallah sağ salim kavuşacaksın bebeğine cnm:teytey::teytey::teytey:

on gün sonra bakarım dedi şimdi bakmadı hcg degeride sonuc :5000 yazıyor

3. hafta 5-50 9-130
4. hafta 3-426 75-2600
5 hafta 19-7340 850-20800
6. hafta 1080-56500 4000-100200
7-12 hafta 7650-288000 11500-289000

hmm ozman doğrudurr.

20 ekimdi 1 ayı gecmiş gebeliğin dedi doktor

Canım ya çok sevindim Allah gönlüne göre versin.
Senin tüp tıkanıklığı vardı dini?bu ay özel bisey yaptinmi yada tedavi gordunmu .kendiliğinden mı oldu.sen daha oncede hamile kalmıştın doğru hatırlıyorsam dımı?

yok ilk kez hamıle kalıyorum tedavı falan da olmadım tüp tıkanıklıgı vardı evet ama doktor 10 gün sonra bakalım rahim içindemi yoksa dıs gebelikmi diye dedi korkuyorum

yok ilk kez hamıle kalıyorum tedavı falan da olmadım tüp tıkanıklıgı vardı evet ama doktor 10 gün sonra bakalım rahim içindemi yoksa dıs gebelikmi diye dedi korkuyorum

Korkma canım Allah ne yazdıysa o olur.Bebeğin sana Bayram hediyesi olarak geldi.bak gor nasılda içerde sıkıca tutunacak.
Ben bise merak ediyorum.Bu ay hamile kalmak çok aklindamiydi.ben olup olmaması tabii Allaha bağlı ama bizimde beynimizin çok etkili olduğunu düşünüyorum.yani çok endekslenmismiydin.daha rahatmiydin.yumurtlama takibi.o günlerde iliski tutturma gibi...

hiç beklemiyordum aklımda normal hamile kalacagım diye bişey yoktu ancak tedavıyle olur diyordum tüpler tıkalı ya kendimi tamamen yazın baslayacagım tedavime odaklamıstım

hiç beklemiyordum aklımda normal hamile kalacagım diye bişey yoktu ancak tedavıyle olur diyordum tüpler tıkalı ya kendimi tamamen yazın baslayacagım tedavime odaklamıstım

İste benimde demek istediğim buydu.Nasıl yapacaksak aklimizdan çıkarmalıyız.yok yumurtladimmi yok bugün yapalım ay yok dün yapmıştık bugün olmaz.kafamız allak bullka oluyor.
Bende esime keciboynuzu yapıyorum bu ay böğürtlen kullandım.zamanında adet oldum.şimdide incir deniycem ama bunları yaparken kafamın nasıl rahat olacağını bilmiyorum.

kıslar ben cıkıyorum eve gideyim uyuyayım biraz yoksa vakıt gecmeyecek 10 günü nasıl geciririm bilmiyorum Allaha emanet olun yarın görüşürüz

kıslar ben cıkıyorum eve gideyim uyuyayım biraz yoksa vakıt gecmeyecek 10 günü nasıl geciririm bilmiyorum Allaha emanet olun yarın görüşürüz

tamam canım sıkıntı yapma..herşey beyınde bıtıyo..
bak esın haklıymış buay sen hamılesın demıstı sana bak tuttu..

korkma sakın..dua et..

cnm allahım dualarımızı kabul etsinde sağlıklı hayırlı bir hamilelik nasip etsin.
cnm kendine dikkat et.şimdiden iyi bayramlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…