Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım geçmiş olsun hemen düzeltiyorum 30 gün iyi bir süremi senin için canım daha önceden nasıldı siklusların

degıskendı..bıara klomen ve catlatma ıgnesınden dolayı kıst olmuştu ve olamamıstım adet ondan sonra sıkluslar 32-34-30 olarak devam edıyo..yanı 35 den az olduguna gore yumurtluyorum anlamına gelıyor...diye dusunuyorum..

ya keske su hamılelık fıkrını en azından bıkaç aylıgına aklımızdan atabılsek..tek neden o bence..Tabıı once Allahımın ıstemesı ama bizdekı sorun bu bence..hep endekslıyız o duruma..ne kadar takmıyorum desekte aklımızın bı kosesınde mutlaka..Böyle olunca da olmuyor ıste..Allahım vaktını zamanını bılıyor ama tek dılegım beynıme de bır rahatlık versın ınsallah..Aminnnn...

merhaba kızlar aycanisa hamilesin demek çok sevindim cnm Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah:sm_cool:

ayferciğim düzelttim canım ama listede baktım en son 27.10 da adet olmuşsun bu ayda 25 inde yani 30 günde değil 28 günde olmuşsun adetini bu çok iyi haber bence sen bu ay incir kürü yap polen filan ye sende yumurta tembelliği var ya ve yumurtlamanı takip et sıkı çalış yine inşallah allah nasip eder

kuzunaz benimde adetim 8 aralık ama daha şimdiden belim ağrımaya başladı önceki aylarda hiç böyle olmuyodu ama ümitlenmek istemiyorum:Saruboceq:

kuzunaz benimde adetim 8 aralık ama daha şimdiden belim ağrımaya başladı önceki aylarda hiç böyle olmuyodu ama ümitlenmek istemiyorum:Saruboceq:

inşallah mübarek günlerdeyiz canım dua et bu arada yarın 1000 tane ihlas okuyanın duası kabul olurmuş inşallah yarın çalışmam da evde dua ederek geçiriim zamanımı inşallah allahım gerçi temizliğimde varda temizlikde denmez temizliğimi yaptım makinem bozuldu bugün tamirden gelecek tülelrimi yıkayacağım halılar yıkamacıdan gelecek oy oy oy

yaaaa bana kimse cvp yazmıyo nezamandır yazıyorum bişeyler cvp veren yok valla beni aranıza almak istemiyomusunuzsenağlamaben arkadaş olmak istiyorum sizlerle ama malesef kimse konuşmuyo benle.senağlamasenağlama

hadi inşallah canım hem istanbulda olduğun için orda satanlar çok olur gibi geliyo bana inşallah canım kolayca ilaçlarını bulup hayırlısıyla aşılamana geçersin sonrada bize müjde verirsinn ohhh topiğimiz hamişlerle dolup taşsın inşallahh:enbuyukkk:

canım arkadaşım güsel desteğin için çok teşekkürler inşallah hamiş olursam eskişehire gelirsem eltimin yanına görüşürmüyüz orada kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ben aslınd anasıl biriyim biliyormusun bazı insanlar vardır çabuk arkadaş edinirler çabuk kırarlar o arkadaşlarını ben kolay kolay herekese alışamam çok iyi tanımam iyi şeyler hissetmem lazım o insan hakkında ama o zaman gerçekten dostum olursa gerçekten dostum olur yani bilmem anlatabildimmi sen burada gerçekten dostluğuna temiz kalbine inandığım arkadaşlarımdan birisin

inşallah mübarek günlerdeyiz canım dua et bu arada yarın 1000 tane ihlas okuyanın duası kabul olurmuş inşallah yarın çalışmam da evde dua ederek geçiriim zamanımı inşallah allahım gerçi temizliğimde varda temizlikde denmez temizliğimi yaptım makinem bozuldu bugün tamirden gelecek tülelrimi yıkayacağım halılar yıkamacıdan gelecek oy oy oy

kuzunaz pardon cvbın yeni geldi sağol cnm amin Allah hepimizin duasını kabul etsin bende yarın okuycam ben 1e kadar çalışıcam yarınAllah razı olsun cnm

yaaaa bana kimse cvp yazmıyo nezamandır yazıyorum bişeyler cvp veren yok valla beni aranıza almak istemiyomusunuzsenağlamaben arkadaş olmak istiyorum sizlerle ama malesef kimse konuşmuyo benle.senağlamasenağlama

canım senin şansına yoğunluk oluyor inan kaç kere alıntı yapıp cevap verecek oldum sana bi telefon çaldı bişi oldu unuttum diğer arkadaşlara yazdım

kuzunaz pardon cvbın yeni geldi sağol cnm amin Allah hepimizin duasını kabul etsin bende yarın okuycam ben 1e kadar çalışıcam yarınAllah razı olsun cnm

ay evet ya cevap vermişim bende şaşırdım çünki sana yazacaktım yani diyorum ben yazacaktım yazamadım heralde kayracığımada yazacaktım onu atlaıyım diye düşündüm kafam karıştı :))

ayferciğim düzelttim canım ama listede baktım en son 27.10 da adet olmuşsun bu ayda 25 inde yani 30 günde değil 28 günde olmuşsun adetini bu çok iyi haber bence sen bu ay incir kürü yap polen filan ye sende yumurta tembelliği var ya ve yumurtlamanı takip et sıkı çalış yine inşallah allah nasip eder

yok sekerım 31 cektıya ay.tam 27 sını de sayarak gel bu tarıhe 30 gun olıyyy..

sekerım ıncır kuru ne ıse yarıyo bogurtlenın yaptıgı ısı mı yapıyo yanı catlatma falan....

tamam cnm sağol yaaa olsun bende beni aralarına almak istemiyolar heralde diye düşünmüştüm.Allah inşallah şu mübarek günlerin hürmetine dualarımızı kabul etsin hepimizn kucağını sağlıklı bebişlerle doldursun:CüvCüv::CüvCüv:ben 41 tane meryem süresi okumaya başladım :Saruboceq:

aycacım cnm maasallah diyelim aman nazar değmesin.
öğleden sonra güzel haberini okumak için sabırsızlanıyorum.
darısı bizlere inşallah. dualarını esirgeme bizlerden.

kuzunazcım sanada hayırlı tedaviler olur inşallah. umudunu kaybetme kalbini ferah tut başlarken.
allah yar ve yardımcın olsun.

benimde yeni adet tarihim 24 aralık listede değiştirebilirmisin.
öpüyorum hepinizi.

kuzunaz cnm inşallah tedavin olumlu cvp verir inşallah seninde hayırlı haberlerini alırız:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

yok sekerım 31 cektıya ay.tam 27 sını de sayarak gel bu tarıhe 30 gun olıyyy..

sekerım ıncır kuru ne ıse yarıyo bogurtlenın yaptıgı ısı mı yapıyo yanı catlatma falan....

birde kızlar ne zaman başlamalıyım incir kuruneeeee....adeımın ilk gunundeyım 21 gun kullanıp 7gun ara vermelıymışım...

canım arkadaşım güsel desteğin için çok teşekkürler inşallah hamiş olursam eskişehire gelirsem eltimin yanına görüşürmüyüz orada kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ben aslınd anasıl biriyim biliyormusun bazı insanlar vardır çabuk arkadaş edinirler çabuk kırarlar o arkadaşlarını ben kolay kolay herekese alışamam çok iyi tanımam iyi şeyler hissetmem lazım o insan hakkında ama o zaman gerçekten dostum olursa gerçekten dostum olur yani bilmem anlatabildimmi sen burada gerçekten dostluğuna temiz kalbine inandığım arkadaşlarımdan birisin

sağol canım benim tabiki görüşürüz keşke gelsen kesinlikle görüşürüz canım benim bende senin kalbinin ne kadar temiz olduğunu biliyorum hele bu topiği açıp o kadar işinin arasında canla başla herkese yetişiyosun rabbimde sana tardım edecektir canım benim bebişine çok az bi zaman kaldı inanıyorum güzelim:asigim:

tamam cnm sağol yaaa olsun bende beni aralarına almak istemiyolar heralde diye düşünmüştüm.Allah inşallah şu mübarek günlerin hürmetine dualarımızı kabul etsin hepimizn kucağını sağlıklı bebişlerle doldursun:CüvCüv::CüvCüv:ben 41 tane meryem süresi okumaya başladım :Saruboceq:

aramıza hoşgeldin canım biraz önce yazacaktım ama benim meşhur bir kapım var yine çaldı hemde iki kere yazamadım tekrar hoşgeldin aramıza canım benima.s.

samyeli canım sana selam verdim ama gözünden kaçtı sanırım nasılsın nasıl gidiyo benim dr emekli oluyo bu arada senin tedavin nasıl gidiyo

X