Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

samyeli canım sana selam verdim ama gözünden kaçtı sanırım nasılsın nasıl gidiyo benim dr emekli oluyo bu arada senin tedavin nasıl gidiyo

görmedim canım kusura bakma. doktorun emekli oluyor ama doğuş hastanesinde devam etmeyecek mi?
benim reglim 69 gün sonra dün geldi. bu ay klomenle duphastonu kullanmaya başlıca bakalım.

ee senin nasıl gidiyor tedavii,, nolacak şimdi?

kıslar ben simdi yemege gidiyoru ordan hastaneye gecerım kendinize iyi bakın ben gelene kadar

estağfurullah güzelim bende geçen hafta gittim testlerimi gösterdim klomenle çatlatma iğnesi vurucam dedi ama gittiğim gün reglenin altıncı günüydü olsun sen bugün başla yinede dedi ama çatlatmayı yarın vurdurursam bayramın birinci günü temas diycek biz çiftlikte olucaz yalnız değiliz ordada bu ay yaptıramıycak gibiyim ama bakalım hayırlısı artık evet doğuşta devam edicek bildiğim kadarıyla canım

hayırlısı canım yaaa, benimde regl bi sökülmedi. hala azar azar geliyor yaaa..
dün kahve leke geldi, doktora sorcam dünü saycam mı ki sayarken?

bayramda nereye gideceksiniz canım?

hayırlısı canım yaaa, benimde regl bi sökülmedi. hala azar azar geliyor yaaa..
dün kahve leke geldi, doktora sorcam dünü saycam mı ki sayarken?

dr bana kırmızı geldiği günden itibaren saymaya başla demişti ama sen bi sor yinede güzelim

inşallah cümlemizin kayracım inşallah allahım bu arada bi uykum var ki sormayın gitsin az öncede yazamadım sitede sorun oldu biraz

her bayram olduğu gibi kayınvalidelere onlar çiftlikte oturuyo buraya kırkbeş dk filan uzak porsuk barajının kenarında biliyomusun o tarafları

1-2 kere gittik ama bilmiyorum pek canım. bizde bayramda burdayız iştee.. biyere gitmicez... kayınvaldem burda olmayacak bu bayram, izmite kızına gitti..

bayramda bol bol dinlencem bende...

inşallah cümlemizin kayracım inşallah allahım bu arada bi uykum var ki sormayın gitsin az öncede yazamadım sitede sorun oldu biraz

bir türk kahvesi içsen açılırsın güzelim oooo canım istedi bu arada arkadaşım çaya çağırdı birazdan çıkıcam üzerimi değiştireyimde ya iyice ev kuşu oldum zorla çıkarmasalar çıkmıycam hiç eşimde bana benzedi iyice

1-2 kere gittik ama bilmiyorum pek canım. bizde bayramda burdayız iştee.. biyere gitmicez... kayınvaldem burda olmayacak bu bayram, izmite kızına gitti..

bayramda bol bol dinlencem bende...

nerde bende o şans yaaaa hepimiz aynı evde yiz bayramda tam curcuna sonra bayramda birsürü gelen giden koşturmaca bide bayram bitince görün beni -tatlicadiarzu- böyle oluyorum

ee tabi bize alıştın ama arada çık dolaş gerçekten iyi geliyor

ee tabi bize alıştın ama arada çık dolaş gerçekten iyi geliyor

kuzucum gerçekten sabah gözümü açar açmaz ilk işim bilgisayarı açıp sonra yüzümü yıkamaya gidiyorum öyle bi alıştımki dün eşim kızdı bana:1no2: sen bu bebk konusunu kafandan çıkar aşkım diyo onun arkadaşının 12 sene olmadı ne zaman kafalarından çıkardılar kadın iki ay sonra hamile kaldı banada o yüzden düşünme hergün bakma hamilelikle ilgili şeylere dedi amaaaa ben burdan vazgeçmem burdan haberi yok allahtan :roflol:

kızlar üzülerek çıkmak zorundayım telefon edip fırçaladılar nerdesin diye:sinifsinif: iki üç saate gelirim inşalllaaaahhhh rabbime emanet olun ayçada gelir o zamana kadar hayırlı haberleriyle inşallaahhh canlarım hoşçakalınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…