Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzucum filimde belli olur tıklaı olup olmadıgı simsiyahsa tıkalıdır beyaz cızgı varsa ilaç gecmıs demektir

kıslar günaydın simdi doktordan geldim ultrasonla baktı var gibi ama biraz kilolu oldugun için secemiyorum dedi kan testı istedi idrarını biriktir iyice bi daha bakalım dedi yani öğleden sonraya kaldı

canım çok güzell bi haber,,, ohhh yandan yandan :teytey::teytey::teytey:

kuzucumnormalde benim çok kişiden duyduğum kanallar biraz bile kapalıysa bu ilaç sayesinde yani hsg de açıldığı yani senin açık canım stres yapma samyeli sen nasılsın canım görüşemedik bayadır

kuzucumnormalde benim çok kişiden duyduğum kanallar biraz bile kapalıysa bu ilaç sayesinde yani hsg de açıldığı yani senin açık canım stres yapma samyeli sen nasılsın canım görüşemedik bayadır

evet canım bu filimden sonra haıle kalan bile varmıs

canım 9 ay geçireceksin şimdiden sabırlı olmayı öğrenmelisin bence

ayyy inşallah çok rahat ve güzel bi hamilelik geçirirsin canım tadını çıkar iyice ve eğer maddi olarak olanağınız varsa özel bi hastahanede doğum yapabilirsin :CüvCüv:

ayyy inşallah çok rahat ve güzel bi hamilelik geçirirsin canım tadını çıkar iyice ve eğer maddi olarak olanağınız varsa özel bi hastahanede doğum yapabilirsin :CüvCüv:

öyle düşünüyorum gittigim yerde özel hastane ve cok uygun muayene ücreti sadece 10 lira 12 lira da sgk alıyor toplam 22 oluyor

gunaydın kızlarrr...

kuzunaz benım kırmızılar geldıı...bu ay bögurtlen köku kullandım 30. gunde geldı...sıkı calıştık ama tutmadı yıne...sen benım sat ı 25 11 olarak degıstırebılırsın hayatım beklenen adetıde 25 12 yapıver sana zahmet..bu ay da bogutlene devam etmelı mıyım dersın
sonra bagımlı kalmıyım da onsuz yumurtlayamıyorum falan olmayayım da.

aaa hamile mi var..aycaa tebrıkler ya...ALLAH hepimize nasip eder insallah bak bu ay hayırlı geldı sokuluyoruz yavas yavas..Maaşaalllaaaaahhh...

ayçacığım canım maşallah diyorum tekrar tekrar allahım sağlık sıhhatle kucağına almayı nasip etsin bakalım öğleden sonra değerlerinde çıksında bakalım bu arada kayracım hoşgeldin sağol desteğin için canım ban moral veriyorsun teşekkürler bu arada ben akşam dr la randevum var aşılama öncesi görüşeceğim kullanacağım ilaçları öğrenip ayarlamam lazım dün bana kullanacağım ilaçları yazmış toplamda 610 tl tutyor ama ben çiderden elinde olup yüzdesiyle alıp satanlardan ayarlıyacağım daha uygun fiyata inşallah tabi bakalım hayırlısı allhatan en az maddi kayıpla atlatırsam iyi olur benim için tekrar kendimi toparlamam zaman alır çünki

gunaydın kızlarrr...

kuzunaz benım kırmızılar geldıı...bu ay bögurtlen köku kullandım 30. gunde geldı...sıkı calıştık ama tutmadı yıne...sen benım sat ı 25 11 olarak degıstırebılırsın hayatım beklenen adetıde 25 12 yapıver sana zahmet..bu ay da bogutlene devam etmelı mıyım dersın
sonra bagımlı kalmıyım da onsuz yumurtlayamıyorum falan olmayayım da.

canım geçmiş olsun hemen düzeltiyorum 30 gün iyi bir süremi senin için canım daha önceden nasıldı siklusların

ayçacığım canım maşallah diyorum tekrar tekrar allahım sağlık sıhhatle kucağına almayı nasip etsin bakalım öğleden sonra değerlerinde çıksında bakalım bu arada kayracım hoşgeldin sağol desteğin için canım ban moral veriyorsun teşekkürler bu arada ben akşam dr la randevum var aşılama öncesi görüşeceğim kullanacağım ilaçları öğrenip ayarlamam lazım dün bana kullanacağım ilaçları yazmış toplamda 610 tl tutyor ama ben çiderden elinde olup yüzdesiyle alıp satanlardan ayarlıyacağım daha uygun fiyata inşallah tabi bakalım hayırlısı allhatan en az maddi kayıpla atlatırsam iyi olur benim için tekrar kendimi toparlamam zaman alır çünki

hadi inşallah canım hem istanbulda olduğun için orda satanlar çok olur gibi geliyo bana inşallah canım kolayca ilaçlarını bulup hayırlısıyla aşılamana geçersin sonrada bize müjde verirsinn ohhh topiğimiz hamişlerle dolup taşsın inşallahh:enbuyukkk:

canım o ilaçları ın belli kısmını ssk karşılamıyormu, benim bildiğim raporu var, onu çıkartman lazım...

X