Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Orkide

Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Mühendis
Yaşadığınız Yer: İstanbul Giriş tarihi: Feb 2008
Ruh Halim:

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

Alıntı:
kKARDELEN kullanıcısından alıntı
slm arkadaşım allah hayırlı evlat nasip etsin çok sevindim.Bu ilacı kaç ay kullandın onu sormak istiyorum bende ilaçtan almak istiyorumda 5 yıllık evliyim bebeğimiz olmuyor allah hayırlı evlat nasip etsin bilgi verirsen sevinirim.

canim bu bir ilac degil yahu. ilac olsa asla ve asla isim vermem.bu igne ilac falan degil. bu bir kayganlastirici. hani bazi bayanlarda vajina kuru olur kayganlasmaz. onun icin ozel sivilar uretirler vajina iliski sirasinda acimasin diye. bu da onun gibi ama bunu kayganlik problemi olan olmayan herkes kullaniyor cunku vajinanin kendi sivisi ile birebir ozellikte. spermler iceri girince sivi ne kadar coksa yuzmeleri o kadar kolay oluyor biliyorsun. mesela kendi dopgal sivindan bile spermler oluyor. cunku spermler 7.2-7.4 asitlik-bazlik (PH) seviyesinde yasiyabiliyor. bazi bayanlari vajinal sivisi 7.0 olsa bile sopermlerin buyuk cogunlugu asitli ortamdan dolayi yasamiyorlar. hani hep derler ya iste su kadar sperm bosalir rahime. iste su kadari hareketsizdir ilerlemez. su kadari yolda ortam sartlarindan dolayi yasamaz vs diye. yani dusunsene nereye gidiyor 50 milyon sperm. 1 degil 2 degil. bu cevre sartlari cok cabuk olduruyor onlari.

Amerikali bilim adamlari da bunun icin bu siviyi gelirtirmisler. Turkiyede de yeni bir sey. yeni yeni eczanelere promosyon urunu olarak gelmeye baslamis. bize hersey gec gelir biliyorsun. Ben ABD deyim bu arada.
spermlerin etrafinda daha cok sivi oldugu icin spermler rahatca yuzup, etraftan en a etkileniyorlar o sebeple yumurta ile karsilasma sanslari artiyor.

kullanimi cok basit. 6li tupler seklinde satiliyor. her iliskiden once 1 tup vajinanin icine sikacaksin. tup dediysem kucuk bir miktar var icinde zaten. bir tupu acinca 2 kere kullanamiyorsun. sonra iliskiye goreceksin. bu kadar basit.

ben de 6 ay denedim olmadi. 7. ay uzun yillar sonunda hamile kalmayi basarmis bir kadidnin tavsiyesi olarak bunu duydum kullandim, pisman oldum. ya dedim niye kimyasal bir seyi surdum diye ama o ay hamile kaldim. dis gebelik tek tupum alindi sonra tek tup sansim vardi. o taraftan yumuyrtlayinca hemen gene tuttu. Ben diyorum Allah preseed i sebep kildi.

KIZLAR BU ALINTI BU JELİ DAHA ÖNCE DUYDUNUZMU

anladım canım sana katılıyorum o konuda kayracım senin dediğin gibi de olur da bence etrafımızda daha çok insan var onlardan istemek daha doğru olur şimdi biz hepişmiz aynı amaçtayız birbirimize okursak yetiştiremeyiz ama bize okunursa yetişebilir ben kayınvalideme söyliyim bari birde ben adak adamak istiyoruum kıslar şükür için

evet ya hem insanların başkası için yaptığı dualar daha çabuk kabul olurmuş derler kuzucum ne dersin canım

evet kayracım duydum canım preesedden bahsediyor

evet olabılır bende adamıstım

evet ya hem insanların başkası için yaptığı dualar daha çabuk kabul olurmuş derler kuzucum ne dersin canım

kayracım canım nasıl desem benim pek vaktim olmuyor canım ya katılamayabilirim bu yüzden çevreden istesek daha mantıklı çünki birde burada sıra olayı var burda 1 kişiye okuyup diğerine geçene kadar herkes kendi çevresinden 10 kişiden istese hem aynı zamanlarda herkesinki okunmuş olur kimse birbirini beklemek durumundada kalmaz ama yinede siz bilirsiniz kıslar hani siz karar verin ben kendime güvenemiyorum bu konuda vaktim yok ya o bakımdan ben en fazla geceleri yatarken dua edebiliyorum şu aralr

kıslar ben cıkyorum eve gidecegim kayınvalıdemler bugun bizde yemekteler alt katta oturuyorlar zaten hergun görüşüyoruz bide yeege geliyorlar işte neyse Aallaha emanet olun yarın görüşürüz

kıslar ben cıkyorum eve gidecegim kayınvalıdemler bugun bizde yemekteler alt katta oturuyorlar zaten hergun görüşüyoruz bide yeege geliyorlar işte neyse Aallaha emanet olun yarın görüşürüz

ayçacım kendini yorma sakın canımmm

ayçacım seninkilerde başka uyuz ne yemeği zaten aynı binadaymışsınız uysssslllaaaaarrrr lmaz: kendini yorma sakın rabime emanet ol canım opuyorumnanaktan

sende haklısın kuzucum çalışınca zor olur ama o zaman okumak isteyenler okusun mesela ben meryem suresini her okuduğumda biriniz için okurum ilk sayfadaki liste sırasına göre okurum bende adak adadım inşallah olursa bi kurban kesicez inşalllaaahhhh

allah kabul eder inşalah canım meryem sureside çok uzunmuş doğrumu ben türkçeden yasin ve tefriciye okurum en fazla

Pre~seed sperme zarar vermediği klinik olarak ispatlanan tek, " Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı - Sperm Dostu " olmasıyla benzersiz bir üründür. Pre~seed, hamile kalmaya çalışan çiftler için üretilmiştir. Sperm için en uygun ortamı sağlarken, vajinal kuruluğu ortadan kaldırır ve doğal vücut salgılarını ( Sekresyon ) taklit eder.
Pre~seed' in her kutusu, ilişki öncesinde vajinal uygulama için önceden tasarlanmış uygulama tüpleri-enjektörleri içerir.
" Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı - Sperm Dostu " Pre~seed 'in vajinanın derinine yerleşmesiyle vajina ve dış serviksi kaplar, en çok ihtiyaç duyulan yerde nemlendirme sağlar.

Ürün, vajinal kuruluk problemlerinin dışında, hamile kalmaya çalışılırken de güvenle kullanılmaktadır. Diğer benzeri nemlendiriciler-yağlandırıcılar, sperim yumurtayı dölleme kabiliyeti üzerinde, zararlı etkilere neden olmaktadır.

Pre~seed' in benzersizliği

ılişki sırasında ipeksi bir hafiflik sağlar.
En çok ihtiyaç duyulan yerlerde, güvenle nemlendirme sağlar.
Spermlere zarar vermeyen, benzersiz formüle sahiptir.
Uygulama sonrası, vajina ve serviksi kaplar.
pH dengesi, servikal mukusa göre ayarlanmıştır.
Hücre fonksiyonlarını koruyan ve antioksidan özelliğine sahip DOĞAL Arabinogalaktan bitkisi içerir.
Pre~seed, Üretkenlik Tıbbı Fizyolojistleri tarafından üretilmiştir.
Her aşamada " Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı - Sperm Dostu " olduğunu kanıtlamak için, tüm testleri yapılmıştır.
Klinik onaylı olup, doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.
FDA ( Amerikan Gıda ve ılaç Dairesi ) tarafından doğurganlık ile ilgili müdahalelerde kullanılması tavsiye edilen ve
" Hamile kalmaya çalışırken kullanılması güvenlidir " ibaresi onayı alan ilk ve tek vajinal nemlendiricidir.
Pre~seed, " Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı " olan, Dünyada benzeri olmayan tek üründür.

2008 yılı Kasım ayında yayınlanan American Society of Reproductive Medicine (Amerikan Üreme Tıbbı Cemiyeti) Uygulamalı Komite Raporlarında, Pre~seed in Doğal Üremeyi En ıyi Şekilde Sağladığı yönünde tavsiye kararı verilmiştir.

Bu sebeple, kısırlıkla ilgili hiçbir problemi olmamasına rağmen çocuk sahibi olmaya çalışıp başaramayan çiftlerde, IUI (aşılama) ve IVF (tüp bebek) uygulamaları öncesinde doğal yolla hamile kalma başarısını arttıran en iyi ürün olarak tavsiye edilmektedir.

Vajinal kuruluk problemi için çözüm ; Pre~seed

Pre~seed sperm için en uygun ortamı sağlayan, vücut sıvılarını taklit eden " Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı - Sperm Dostu " tek vajinal nemlendiricidir. Pre~seed aynı zamanda, hücre fonksiyonlarını koruyan ve antioksidan özelliğe sahip Arabinogalaktan içermektedir. Pre~seed, doğru bir şekilde vajinaya uygulandığında, hamile kalmaya çalışılan dönemlerde dahi sperme zarar vermeden, nemliliği tazeler. Artan vajinal kuruluk dönemlerinde, diğer benzeri vajinal nemlendiricileri-yağlandırıcıları kullanmaktan sakınılmalıdır.

Pre~seed' in işlevi:

Bebek sahibi olmaya çalışırken, çoğu vajinal nemlendirici, spermleri yavaşlatarak veya öldürerek yumurtaya ulaşmasını engellemektedir. Pre~seed Sperm Dostu - vajinal nemlendirici, benzersiz formülü ile spermlere zarar vermeyerek, bebek sahibi olma çalışmalarınıza önemli ölçüde yarar sağlamaktadır.

Laboratuar ortamında yapılan çalışmaların fotoğraflarında yer aldığı gibi, diğer nemlendiriciler ile Pre~seed içindeki spermlerin yüzme kabiliyetleri karşılaştırılıyor.

Diğer benzeri nemlendiriciler, spermin meni (semen) dışında rahatça hareket etmesini engelleyici bir bariyer oluşturmaktadır.

Oysa ki, Pre~seed ile canlı, hareket eden spermler, meni (semen) dışında da serbestçe ve mutlu bir şekilde hareket edebilmektedir. Bu nedenle spermlerin, yumurta ile buluşması daha da kolay bir hale gelmektedir.

* Yukarıdaki resimler, laborautar ortamında 200X büyültülerek, meni ile söz konusu ürünler arasındaki temastan 10 dk. sonra alınmıştır. Her iki resimde ölü spermler, semen içinde kalmaktadır.

eh uzun sayılır canım ama çokta uzun değil tefriciye kısa tabi yasin i şerifte uzun gibi kişiden kişiyede değişiyo tabi bide zamanla alakalı

valla bilmiyorum canımmm yaa bu senin üreme organın ya bi yanetki yaparsa sana.. sonuçta çok hassas bi yerr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…