Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

iyiyim canım regli olucam daha olmadım bekliyorum 22siydi 2gün önce gelirdi ama gelmedi yarın gelir inşallah birde düzensizlik çıkmasın başımızakafamçokkarıştı

inşallah bozulmaz düzenin canım ama bir iki gün geçerse önemseme streste hava değişikliklerinden olabiliyo

ALINTIDIR KIZLARR arkadaslar kimse ümitsizlige kapilmasin ben size benim hikayem anlatayim ve üstteki listede bana göre sik yok ben gecirdigim kist apandist patlamasi nedeniyle ameliyat oldum ve yillar sonra bu ameliyatdan dolayi cocugumun olamayacagini ögrendim yumurtalik kanallarim yapismisdi sonra yani gecen sene tüp bebek denedik onlarda tutmadi benim icin büyük bi kayipti ama bi sekilde tamamen kafamdan bu olayi sildim hic ama hic düsünmedim
sonra aradan 6 ay sonra annemin israri ile sogan kürünü yaptim ve mayis 15 de son aybasimi gördüm ve simdi allahima binlerce sükürler olsun 21 haftalik bir erkek annesi adayiyim insallah hepiniz benim yasadigim bu mucizeyi yasarsiniz ama ilk önce önemli olan bence kafadan tamamen kafadan bebk düsüncesini atmak dualarim sizlerle

YA BUDA ALINTI KIZLAR Arkadaslar az once bende anketi oyladim, buraya yazabildigime inanamiyorum ama az onceki test sonucuna gore hamileyim.
oyum dogal yoldan biraz ugrasarak oldu, her ay ovulation testleriyle geciyordu. bu ay bunlarin ne kadar bos oldugunu Allahin isine karisiyormus gibi oldugumu hissettim. Allahtan hayirlisini istiyordum sonucta verende o, alanda o. biz kimiz ki testlerde iste bugundur yumurtlama gunum, su zamanda iliski olursa hamilelik olur diye konusuyoruz. onun ol demesi yeter her an. Kisacasi teslim oldum.olursa hayirli zaman gelmis olmazsada demekki hayirlisi degilmis diyecektim.bol bol dua ettim.
Galiba isin sirri biraz da teslim olmakta.,Insallah tum bebek isteyenler hayirli zamanda hayirli evlatlarina kavusurlar.

BUDA SON ALINTIDIR KIZLAR RABBıM BıZEDE MUCıZELERıMıZı GÖNDERSıN ıNŞALLAH EN KISA ZAMANDAAA slm arkadaşlar
bende doğal yolla 7 haftalık hamileyim. allah olmayan arkadaşlarada verir inşallah bence bol bol dua edin allahtan yardım dileyin.
neden derseniz ben 2 yıldır uğraşıyorum. şubatta evleneli 2 yıl olacak bu süre zarfında doktorlar eşime tedavisiz çocuğun olmaz diye bizi geçen yıl tüpe yönlendirdiler tedaviyle pozitif sonuç aldım ama 5 haftalıkken kimyasal gebelikle sonlandı çok yıprandık birde 38 yaşındaydım acele etttik tüpe ama sorun eşimde olduğu için hem varikosel var hemde sperm sayısı 2 milyondan az. bu ay varikosel ameliyatı için tam gün almayı belirlerken allahın mucizesiyle hamile olduğumu öğrendim. gerçekten bu bir mucizeydi.umarım ilki gibi düşmez ama kan değerim baya iyi adet olacağım gün 3800 lerde olan değerim 2 gün sonra 8000 leri geçmişti. keseyi gördük şimdi sıra kalp atışında arkadaşlar ikiz gebelik olup olmadığı nasıl belli oluyor bilgisi olan varmı.
Allah isteyen herkese verir inşallah

YA BUNUDA OKUYUN KIZLAR BEN BAYILDIM merhabalar, nevrosky senin nezdinde herkese selamlar diyorum... tüm mesajları okuyamadım elbette.
Güzel dileklerin için çok teşekkürler, allah hayırlısıyla tamamına erdiğini de göstersin tüm gebelere, bana da tabi..
Anne olmak için çabalayan tüm arkadaşlarıma da, en kısa zamanda dilerim versin rabbim.

ankette B şıkkını onayladım.
Doğal yollardan hamile kaldım. Ama 8. ayımızda olabildi ancak.

O süre içinde epeyce üzüldüm, olmuyor sandım. doktora gittim, yumurtalarıma baktırdım... falan falan.... doktorum, ''bi sorun yok, stres yapıyorsun sen, rahim filmi bilmemne gereksiz.. bekle olacak mutlaka'' dedi hep.

Kızlar, hamile kalmaya çalışan arkadaşlarım.... size söylüyorum :) Bu gebe kalamama var ya, büyük oranda bizim kafamızdan kaynaklanıyor. Şu kalın kafalarımız almıyor bazı şeyleri nedense..
Stres yapmayacağız bu konuyu.. kafaya takmayacağız... Rahat olacağız... ılişkiyi görev gibi görmeyeceğiz.. Elimiz orada, sürekli sıvı kontrolü yapmayacağız.. ıllaki 2 günde bir olacak bu iş diye, kendimizi de eşimizi de germeyeceğiz.. Ne zaman canımız isterse, o zaman olacak.. Günde 3 kere de isterse adam, hayır deyip geri püskürtmeyeceğiz.. Bırakıcaz sperm sayısını,hareketliliğini... düşünmeyeceğiz..
Olanla ölenin önüne geçilmezmiş.. Büyükler söylemişler :)
Doğru demişler.

Aylarca ayaklarıma duvara diktim 1 saatten fazla bekledim, uyuyakalınca tutuyormuş diye zorla uyuttum kendimi bacaklarım havada... SAbaha kadar popomda yastıkla uyudum.. O pozisyon senin bu pozisyon benim diye denedik durduk benim yüzümden.. Kimbilir kaç kere, zavallı adamı geri püskürttüm, ''daha dün yaptık hayatımmm'' diyerek :)
Pekmezler yedirdim içirdim. cevizler fındıklar.. falan filanlar...
Gün ve hatta saat hesapları yaptım ince ince.. ateşler ölçtüm :)

Fakat sonunda, eşim beni meşgul etmeye karar verdi, bir meşguliyet icat etti.
O işle ilgilendim. kendimi göremeyecek kadar yoğundum son 2 ay.
Bıraktım ajanda-takvim-vırt zırt.. her şeyi.
Hatta mikroenjeksiyon, tüp bebek gibi mevzularla ilgileneye başladım açıkçası. Eşim de bana yardımcı oldu... hem de çok :) Tüp bebek merkezleri hakkında bilgi bulmama yardmcı oldu :)

En son 27 nisanda regl oldum. Onu da ben takip etmedim, öylesine takvime işaretledim.
Sonrasında ''bugün günlerden ne - ayın kaçı..'' hiç ilgilenmedim. işime gittim geldim.. eşimle ilgilendim bol bol :) hiç reddetmedim.... günde birkaç sefere bile müsade ettim... çünkü artık amacım bebek yapmak değil, eşimle mutlu olmaktı.
Hiç yatmadım nerdeyse, 3-5 dakika dinlenmek için yattım belki o kadar.. Ne bacaklarımı kaldırdım, ne popoma yastık koydum...

Sonra 20 gün sonra falan yani.. kasıklarımda sancı ağrı falan gibi şeyler hissedince, takvime baktım. acaba regl olma zamanım mı geldi diye... daha vardı 1 hafta kadar günüme.
Umursamadım... bekledim. günüm geçti :)
Ertesi gün, eşim aldı test, bir sonraki gün sabah ilk idrarla yaptım.
Ve sürpriz...
Meleğim bizimleydi.

Dikkatinizi çekerim kızlar, bu sıpalar, sürpriz yapmayı seviyorlar.. beklerken gelmiyorlar sanırım :)

Kızlaaar ben kaçıyorum
yarın veli toplantısı var
bu gidişle kalkamayacağım bile
Çok öptüüüm
opuyorumnanaktan

yaaa kayracım süpersin ya .aslında en çok bu alıntı hoşuma gitti.niyemi....evet dogru kafamıza takıyoruz.vıttırı vızzık herşeyi deniyorum ...yok vücut ısısı.yok rahim salgısı.....arkadaşımızın dedigi gibi biraz unutmak lazım ama olmuyor...unutmak için biz ev hanımlarının bi yerlerde çalışması lazım diye düşünüyorum.ev hanımlarının unutması mümkün degildir yoksa.....

haklısın neşecim takmamak lazım ama çok zor işte sen nasılsın canım

haklısın neşecim takmamak lazım ama çok zor işte sen nasılsın canım

bugün kızımın mezarına gittim. çiçek ektik eşimle.... ekerken o anda elim bi yere degdi kanadı neyse ektik geldik.parmagımda bi agrı hissettim..gitgidi daha agrımaya başladı.sonra şişti morardı hemen acile gittik parmagım enfeksiyon kapmış.antibiyotik hap verdi..bu ay acaba bu antibiyotikten dolayı bi gecikme olurmu...ben ilaçsız adet olamıyorum .3 kasımda hap sayesinde oldum.bu ayda hayıt tohumu ve bögürtlen kökü suyu içiyorum bakalım bu ay ot suyu içerek olacakmıyım

yaa tabi zor 1 tane çocugumuz olsa ikinci için tedavi görsek aklımıza takmayacaz ama olmadıgı için aklımız orda....bizde bebeklerimizi kucagımıza alsak herşeyi unutacaz ...

çok geçmiş olsun canım antibiyotik etki edebilir canım belli olmaz ama rabbim inşallah bu ay nasip eder bebişini meleğin cennetten kardeşini yollsın sana inşallah canım benimm:asigim:

çok geçmiş olsun canım antibiyotik etki edebilir canım belli olmaz ama rabbim inşallah bu ay nasip eder bebişini meleğin cennetten kardeşini yollsın sana inşallah canım benimm:asigim:
inşallah canım..olacak olacak ama bizide biraz yoracak .ben ilk aşılamada hamileyken doktor ve eczanedekiler bana kıymetli anne derlerdi ...inşallah yeniden kıymetli anne olacaz canım .allahım herkese nasip etsin canım .dogurupta kucagına almayı herkese nasip etsin tattırsın inşallah...

yaa tabi zor 1 tane çocugumuz olsa ikinci için tedavi görsek aklımıza takmayacaz ama olmadıgı için aklımız orda....bizde bebeklerimizi kucagımıza alsak herşeyi unutacaz ...

evet canım bişeyler bulup kafamızı başka şeylerle meşgul etmemiz lazım bakalım ne bulucaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…