Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlarr o kadar uykum var ki masanın üzerine kafamı koydum ve dalmışım hatta rüya bile gördüm :)
telefon sesiyle sıçradımm,bugün eve gider gitmez uyumam lazım.
kuzu adalexe çoook sevindimm rabbim bebeklerini hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin.

kayacım her işte bi hayır belki anne olmana başka bir doktor vesile olacak kim bilir!!

kızlarr o kadar uykum var ki masanın üzerine kafamı koydum ve dalmışım hatta rüya bile gördüm :)
telefon sesiyle sıçradımm,bugün eve gider gitmez uyumam lazım.
kuzu adalexe çoook sevindimm rabbim bebeklerini hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin.

kayacım her işte bi hayır belki anne olmana başka bir doktor vesile olacak kim bilir!!

alpyciğim şu an aynı dertten müzdaripim şu unutulmazlar dizisi varya o beni mahvediyor geç saate alındı ya çarşamba günleri 1 den aşağıya yatamıyorum valla ya :KK43:

slm arkadaşlar nasılsınız

slm canım hoşgeldin

aycanisa günaydın hanımlar nasılsınız

ayçam sanada günaydın canım iyiyiz alalha şükür sen nasılsın

canım birazdan hastahaneye gidicem dr umu bulucam emekli oluyomuş yaaa nasıl bi şans vardır bende anlamadım dr un emekli olacağı tuttu hayırlısı bakalım

kayracığım üzülme dr mu yok sanki bak şu işlerini hızlandır biraz bir an evvel tedaviye başla önümüzdeki ay olurmu gücün varsa tüp bebek yaptır bence canım sen

slm canım hoşgeldin

ayçam sanada günaydın canım iyiyiz alalha şükür sen nasılsın

kayracığım üzülme dr mu yok sanki bak şu işlerini hızlandır biraz bir an evvel tedaviye başla önümüzdeki ay olurmu gücün varsa tüp bebek yaptır bence canım sen

iyiyim bende acık yorgunum dün evi temziledim dip bucak sabahta uyanamamısım eşimde uyandırmamıs gec geldım dükkana

Neler yapıyosunuz görüşmeyeli?ben dün pek uğrayamadım resimimis kan tehlili sonucunu yazdımı kesin gebelik değilmi?

günaydın kızlar,, tünaydın oldu ama..
ben anca girebildim.....yoğundum buara.
Kuzunazcım nasılsın adetin geldimi..
benim gelmedi hala, doktoru aradım akşam. bayram sonuna kadar bekleyelim dedi. sonra söktürücü vercekmiş...

günaydın kızlar,, tünaydın oldu ama..
ben anca girebildim.....yoğundum buara.
Kuzunazcım nasılsın adetin geldimi..
benim gelmedi hala, doktoru aradım akşam. bayram sonuna kadar bekleyelim dedi. sonra söktürücü vercekmiş...

eevt canım bugün 6. günüm bitti sayılır yani leke şeklinde geliyor artık pazartesi günü rahim filmi çekileceğim allahın izniyle bu adetimle birliktede cyclo progynovaya başladımki bidahaki ay tam zamanında adet olup tedavime bir an evvel başlamak için

Kızlar ben 3 gündür meryem suresini okuyorum.içimden bir his okumamı söyledi sanki. Mealinide okudum çok güzel.
Umarım Rabbim bu sure yüzü suyu hürmetine bana bu ay bebişi nasip eder: Saruboceq:

eevt canım bugün 6. günüm bitti sayılır yani leke şeklinde geliyor artık pazartesi günü rahim filmi çekileceğim allahın izniyle bu adetimle birliktede cyclo progynovaya başladımki bidahaki ay tam zamanında adet olup tedavime bir an evvel başlamak için

canım ne güzel yaa,, aman ihmal etme biran önce başla tedaviye... benim doktorumda ısrarla söktürücü vermiyoor, kendiliğinden gelsin diye bekliyoorr...63 gün olduuu...

moralim çok bozuldu kızlar.. Nerdeyse ağlıcam şimdi. Benim çalıştığım yerde patronun kızıda çalışıyor.. ama kızın aklı bi karış havada. yaptığı herişi takip etmek zorundayım. 3 gün önce bayağı ii bi malzeme sattı, sevki için bugüne söz verdi, ama bugünde çook yoğunluk var, malzemeyi sevk edemiyecekler. tabii patronun kızı hiç takip etmiyor gene kabak benim başıma patladı, patron bana söylendi,, sema bugün mutlaka sevk edilecek bu, sen bana söyle gerekirse ben kendi şahsi aracımla birazını sevk ederim diye söylendi.. inanın ağlayacam nerdeyse, canım çok sıkkın....

kıslar merhabalar nedne kimse yok sitede sorun olduğu içinmi acaba bende dışarıdaydım iş bahanesiyle gezdim alışveriş yaptım kıslar

kuzucum yeni gelebildim eve öldüm yine bir sürü iş dr umu buldum klomen kullanıp gidicem çatlatma iğnesi vuracakmış bakalım hayırlısı sen nasılsın birazdanda aşkım gelicek çıkarım beşe doğru

kuzucum yeni gelebildim eve öldüm yine bir sürü iş dr umu buldum klomen kullanıp gidicem çatlatma iğnesi vuracakmış bakalım hayırlısı sen nasılsın birazdanda aşkım gelicek çıkarım beşe doğru

hadi hayırlı olsun kayracım
daha önce kullanmışmıydın klomeni
Şu an hastaydın değil mi?
Bu ay başlarsın inşaaalllaaaah.
troide bişey dedi mi canı9m??
opuyorumnanaktan

X