Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

saol canımcım adetim geçerse test yaparım kaynımın bilgisayarından girerim bildiririm size
inşallah hamileyimdir değilsemde hayırlısı derim üzülmem....
ama bu gün çooook duygusalım dokunursanız ağlarım vallaha

canım ayın 26 da iğnemi vurundum tahmini 28 ekimdede döllendi..

canım yani 22 gün olmuş adetinin ilk gününden sayarsak 39 gün büyük ihtimalle bence normal gebelik olabilir çünkü bak yukarda bi tablo var ordada beşinci haftaya göre normal değer ama tabi seni ne üzmek nede ümitlendirmek istemem adetin de az olmuş üstüne görüyorda olabilirsin dış gebelikte olabilir birdaha ne zaman test yaptırcaksın canım bide googldan beta hcg yaz ordan dış gebelik normal gebelik sonuçlarının hepsi var canım sen bi oraya baksan iyi olur inşallah hamilesindir senin için sadece dua edebilirim cnım

Canım kayracım
sen kaç günde adet oluyorsun
Çünkü progestron ölçümünde gün oldukça önemli
Yani yumurta oluştuktan 7-10 arası bakılması gerekiyormuş
(yani 14 gün yumurta oluşumu+ 7 gün bekleme süreci)
Özetle adetten bir hafta öncesi isteniyor
çünkü olgunlaşan yumurta progestronu artırıyor
döllenmezse de rahim duvarında yıkım başlıyor
yani progestron güşüyor

Sadece bana yüksekmiş gibi geldi
Ama tabiki bu kadar basit değil biliyorsun
Sonuçta drlar daha iyi biliyor

canım bu test yapıldığında iki gün geçmişti adetim yapıldığı gün ilk gidişimdi o dr a yaptırdı testi dört gün sonra zaten adet oldum bu ay mesela üç gün geçti geçen ay 37 günde bu ay 33 günde oldum benim 30 35 gün arasında olur ve benim ilaçsız kendiliğinden olur hep hiç ilaç kullanmadım şimiye kadar canım bu arada sabah hastahaneyi arıycam dr ordaysa sabah gidicem görüşicem bakalım ne önericek

Tamam canım anladım
yani düzenli adet oluyorsun
Çünkü önemli olan düzenli adet olmak
30-35 arasında geliyorsa düzenlidir.
Önemli olan zaten istikralı olması 21 ile 35 gün arasında
Ama aşağıdaki açıklama daha iyi anlatıyor

Adet Kanamalarının İstikrarlı Bir Şekilde 21-35 Gün Aralıklarla Olması

Burada dikkat edilmesi gereken temel nokta, kadınların çoğunun 28 günlük adet döngülerine (adet döngüsü bir kanamanın ilk gününden diğer kanamanın ilk gününe kadar geçen süredir) sahip olması ve bir ayın 30-31 gün sürmesi nedeniyle her ay kanamanın birkaç gün geri atmasının normal olduğudur. Yine diğer önemli bir nokta da istikrardır. Bir kadın her ay 21-35 günde bir adet kanaması görmesine karşın adet döngüsü istikrarlı olmayabilir. Örnek olarak son 6 döngüsü 23, 32, 25, 30, 30, 34 gün sürmüş olan bir kadında, döngüler 21-35 günlük normal gün sınırları içinde olmasına karşın adet düzensizliği söz konusudur.

O zman seninki gayeeeet düzenli
bu yüzden canım sen bu ay adet olmadan en az bi hafta önce tekrar baktır progestrona
Çooook öptüüüüüüm
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

canım ayın 26 da iğnemi vurundum tahmini 28 ekimdede döllendi..

Ayşecim sana şimdiden hayırlı yolculuklaaaarrr
İnşaaallaaaahhhh hayırlı haberle dönersin canım benim
rabbime emanet ol
Kendine de iyi bak
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

çok sağol canım yarın inşallah bi göreyim dr umu tekrar veririm kan testini umarım yarın bi yol seçmem için ilk adım olur canım rabbime emanet ol opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

buğün gideceğim teşekkür ederim canım inş normakl gebeliktirr

hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız herkes için güzel haberler alacağı hayırlı bir gün olsun inşallah

hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız herkes için güzel haberler alacağı hayırlı bir gün olsun inşallah

kayracım günaydın güzel dileklerin için teşekkürler

tiryak günaydıııınnnn
nasılsınızzzzzzzzz
Bugün 09:10
alpy adalexx nbr canımm?
Bugün 09:10
alpy günaydınnn kızlarrrrrr
Bugün 08:28
evindarkece günaydın kızlarrr..

tiryak alpy evin sizede günaydın alpy ciğim adalex geldi sanırım ama o çalıştığı için çok müsait olamıyor sanırım bakıp çıkmıştır ama çok şükür rabbime dün bebeklerin kalp atışlarını duymuş benimde çok işim vardı detaylı konuşamadık ama çok mutluydu maşallah subhanallah allah nazardan saklasın

ayy ne kadar güzel yaa alahım bizede nasip etsinn bebişde ölee kalp atışlarını dinlemek nasip etsin.

canım birazdan hastahaneye gidicem dr umu bulucam emekli oluyomuş yaaa nasıl bi şans vardır bende anlamadım dr un emekli olacağı tuttu hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…