Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

nasıl iş ki böle ya bi önce emin olsalaredı hamilemisin değilmisin sen net konuşamadınmı acaba 2 kere test yaptım da pozitif çıktı demedinmi canım cığım

ewt kuzu niye kanda bakmamış ben de anlamadım walaaa yaaaaa
gıcık adamlar
İlk bakacağına baksana bii :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:

birde bu tiroid şeker kansıozlık bunlar gebeliği kesinleşen insandan alınır belkide hamile gözüyle baktılar direk

Canım inşaaalaaaah hayrlı sonuçlar alırsın
hiiiiç sıkma canını
panik de yapma
Olacak inşaaaaallllaaaaah :Saruboceq: :Saruboceq:

inşallah canımm..benim beta değerim kaç olması gerekiyor acaba normali bu haftadayken tabi eğer hamileysem..

nasıl iş ki böle ya bi önce emin olsalaredı hamilemisin değilmisin sen net konuşamadınmı acaba 2 kere test yaptım da pozitif çıktı demedinmi canım cığım

dedim canım demez miyim kaç gün geciktiğini falan herşeyi konuştuk..

birde bu tiroid şeker kansıozlık bunlar gebeliği kesinleşen insandan alınır belkide hamile gözüyle baktılar direk

sanırım öyle oldu.. :bbo:

Kızlar ben de bu gün progestron verdim
21, 23, 25. günler bakılıyomuş
Yarın öğleden sonra alıcam
Geçen ay değil ondan önceki ay verdiğim ziyan oldu
Çünkü akşamına adet oldum
geçen ay da pazara geliyo diye gitmedim
Meğer 23. ve 25. günler de veriliyormuş
bilseydim giderdiiiim
Keşke yarın çok yüksek çıksa ama hiiiiç ümitli değilim
Çünkü bu gün ateşim de düştü küt diye
geliyo kırmızı kutu benden
hadi bakalım size hayırlı mavi kutular denk gelir innnnşaaallllaaaah

inşallah canımm..benim beta değerim kaç olması gerekiyor acaba normali bu haftadayken tabi eğer hamileysem..

dedim canım demez miyim kaç gün geciktiğini falan herşeyi konuştuk..

sanırım öyle oldu.. :bbo:

yaaa benim eşim gelince cevabı okuyamadan çıkmak zorunda kaldım hayırlısıyla bide perşembeyi bekliyelim bakalım kafam karıştıya neyse inşallah perşembe günü alırız hayırlı haberini canım benim hadi hayırlısı bakalımmm inşallah hamile haberinide alırız canıma.s.

slm kıslar star haberi izledinizmi dördüzleri 3 erkek 1 kız ama kız ın sanırım bir gözü görmeyecekmş pramatüre doğmuşlar yaşamalarıda yüksek mucize rabbim yardım etsin birindede zaten göbek fıtığı varmış ki pramatürelerde olur hep ay çok ta şekerlerdi dördüde aynıydı valla eşime diyorum ki bak birde diyorsun ki 3 üz dördüz olsun ne kadar zor olsun kuzu diyor ne güzel kedi yavruları gibi bir sürü diyor ::):) deli :)))

slm kıslar star haberi izledinizmi dördüzleri 3 erkek 1 kız ama kız ın sanırım bir gözü görmeyecekmş pramatüre doğmuşlar yaşamalarıda yüksek mucize rabbim yardım etsin birindede zaten göbek fıtığı varmış ki pramatürelerde olur hep ay çok ta şekerlerdi dördüde aynıydı valla eşime diyorum ki bak birde diyorsun ki 3 üz dördüz olsun ne kadar zor olsun kuzu diyor ne güzel kedi yavruları gibi bir sürü diyor ::):) deli :)))

hoşgeldin canım evet izledim çok şekerler ama işte bide sağlık sorunlarıyla maddi zorluk çekmeselerdi daha iyi olurdu rabbim yardımcıları olsun ana lı babalı büyütsün inşallah şimdi kuzucum sana bişey sorucam benim dr hastanedemi diye iki haftadır arıyorum test sonuçlarımı göstericem ama iki haftadır hastahanede poliklinikte görevli değil anlamadım nerde bu dr neyse benim aşılama yaptırdığım dr sebahattin bey de nezih beyin kaynı yani eniştesi ve bize çok yakın özel bi hastahaneye gelmiş onvak a o dr amı gideyim nezih beyemi gideyim kafam karmakarışık oldu yaa

sağol canım benim gelen giden bitmediği için temizliğimde bitemiyoki bi tek ütü işim var gerisini hallettim canım sen nasılsın:asigim:

Ne güzeeeelllll
Ben de haftasonu bayram temizliği ve misafirle uğraştım
bu günde nöbetçiydim ölmüşüm vallaa yorgunluktan -tatlicadiarzu-

hoşgeldin canım evet izledim çok şekerler ama işte bide sağlık sorunlarıyla maddi zorluk çekmeselerdi daha iyi olurdu rabbim yardımcıları olsun ana lı babalı büyütsün inşallah şimdi kuzucum sana bişey sorucam benim dr hastanedemi diye iki haftadır arıyorum test sonuçlarımı göstericem ama iki haftadır hastahanede poliklinikte görevli değil anlamadım nerde bu dr neyse benim aşılama yaptırdığım dr sebahattin bey de nezih beyin kaynı yani eniştesi ve bize çok yakın özel bi hastahaneye gelmiş onvak a o dr amı gideyim nezih beyemi gideyim kafam karmakarışık oldu yaa

Kayracım çok özel olmazs tüp bebek neden denemediniz hiç???

bunlar nasıl kıslar bunlarda türkiyede tedavi görüp hamile kalan ingiliz çift

canım kendi dr unu bulamıyorsan bu dr u araştır ve git bence bekleme

Kayracım çok özel olmazs tüp bebek neden denemediniz hiç???

ahhh ahhhh kaçtane dr a gittim normal yolla olur dediler sonra işte pko tiroit çıktı nezih beye gittim en son aşılama yaparız test sonuçlarına bi bakalım dedi ben direk tüp bebek olsun dedim daha şansımız yüksek diye ama iki haftadır hastahanede yok işin ilgin yanı tüp bebeğide kredi çekmemiz lazım ve kayınvalidemlerin durumu baya baya iyi ama biraz maddiyat yüzünden bazı şeyleri ertelemek zorunda kaldık hep güzelim

biraz karışık bi mesaj oldu şimdiki dr um nezih bey bana yakın hastahanedeki dr eski dr um bana aşılama yapan sebahattin bey tekrardan onamı gideyim ama nezih beyde tüp yaptırırsak anatolia tüp bebekle anlaşmalı çalışıyo ne bileyim kafam çok karıştı akıl verin ne olur:bbo:

X