Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım teşekkür ederim iyiyim annemlerde kaldıkta giremedim nete şimdide evde öyle temizlikle uğraşıyorum aşılama esnasında yapamamıştım sen iyisin inşallah..

şükür canım iyiyim bende işte uğraşıp duruyorum ne olsun tedaviye devam ediyomusun canım ve temizlikte kolay gelsin

canım doktor adet olunca gel dedi tüp bebek için aralıkta adet olsam ocakta tüp bebek olcak..

hadi hayırlısı inşallah canım rabbim yanında yar ve yardımcın olsun inşallah ocakta bebişin göbüşünde olur canım benim :Saruboceq::Saruboceq:

Neşecim çok üzdün beni çooook senağlama senağlama senağlama
Ben anne değilim
(Rabbim bilir olup olmayacağımı)
Anlıyorum seni bile diyemem.
Ama tek bildiğim var o da insanın yüreğinin yandığı.... senağlama senağlama senağlama
Rabbim sabırla bu sınavdan çıkmayı nasip etsin sana... :Saruboceq: :Saruboceq:
Yeter ki isyan etme
İnşallaaaah şefatçin olur meleğin de cennete bütün hasretini giderirsin. :Saruboceq: :Saruboceq:
Rabbim tez zamanda sana anne olmayı tekrar tattırır inşaalllaaah

resimimis hoşgeldin test sonucunu bekliyorum sabahtan beri ne olur güzel bir haber ver canım

arkadaşlar doktordan yeni geldim.. ama ne olumlu ne de olumsuz bir sonuç var.. doktorum kan testi idrar testi ve ultrason istedi.. yanlız beta hcg istememiş anlam veremedim.. bunu sonuçları alınca öğrendim.. kanda ve idrarda gebelik hariç bir sürü şey istemiş.. 5 tüp kan aldılar.. tiroit.. şeker..kansızlık.. vs vs.. ultrasondada bişey görünmedi. ama erken olduğu için görünmüyo olabilir dediler.. betayıda verdim yarın belli olacak..doktorum birde folik asid verdi..

kuzunazcim ben dün hastalandim yeni tarihim 19aralik eklersen sevinirimopuyorumnanaktan

canım ben senin yerinde olsam bugün kanda gebelik testini yaptırırdım dayanamazdım.şimdi yarın mı öğrenicen o sonuçları.e yarın hamile olup olmadığın kesinleşecek mi ki?

doktor perşembe çağırdı.. yani sonucu doktora perşembe günü gösterecem hemde 2 ye katlanacakmı ona bakacak.. tekrar beta verivem perşembe.. ama ben yarın sonucumu internetten görürüm. az çok fikrim olur.

nasıl iş ki böle ya bi önce emin olsalaredı hamilemisin değilmisin sen net konuşamadınmı acaba 2 kere test yaptım da pozitif çıktı demedinmi canım cığım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…