Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

çörekotu bal tarçın karışımınıda yapacağım bir sitede tarçının sperm oluşumunda etkili olduğu yazıyordu Allah inşallah isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip eder. :Saruboceq:

çörekotu bal tarçın karışımınıda yapacağım bir sitede tarçının sperm oluşumunda etkili olduğu yazıyordu Allah inşallah isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip eder. :Saruboceq:

amin canım Allah şifa versin işe yarar umarım bebeğine kavusursun

kıslar ben cıkıyorum Allaha emanet olun yarın belkı gıremem persembe kısmetse görüşürüz

kuzucum arkadaşım kahve içmeye geldi çıktım yine habersiz kimse kalmamış bir sen bir ben birde sumeyrat .sumeyrat sende iyisindir umarım

kuzucum arkadaşım kahve içmeye geldi çıktım yine habersiz kimse kalmamış bir sen bir ben birde sumeyrat .sumeyrat sende iyisindir umarım

iyiyim canım valla maşallah sevenlerin çok ben o kadar ecde durdum 9 ay ne gelen oldu ne giden eltimden başka

iyiyim canım valla maşallah sevenlerin çok ben o kadar ecde durdum 9 ay ne gelen oldu ne giden eltimden başka

inşallah seviliyorumdur hiç çalmasa kapım günde en az 3 kere çalar kesinn rabbim eksik etmesin tabi işlerinde yarısıda kaldı eşim gelene kadar bitirebilsem bari

güzelim benim anneminde aynıdır evi pek boş kalmaz genetikmidir aynı kadermidir nedir anlamadım ama buralarda insanların yaşayışı böyle tabiki eminim kesin seninde çok çok sevenler vardır ama burdakiler gibi gezmeyi çok sevmiyorlardır belki canımın içi yoksa seni kim sevmez:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…