Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet öğleden sonra gelirim yazmış resimmis ama bakalım ne zaman gelicek.
inş güzel haberlerle gelir :Saruboceq:

merhaba kuzunaz benim eşimde azospermi var bana uygulayabileceğim kürler önerebilirsen sevinirim

ayyy ALLAH korusun hepmi gittiklerinden beri sigara kokusu çıksın diye kombiyi kapattım camlar kapılar açık havalandırıp duruyorum bide hep olsa :1shok::1shok: offf bi ev alsalar kendilerine rahatlarım o zaman yaaa valla heryer öyle battıki temizlemesem bana batıcak ama napıyım yaaa ötekindelerken girmiş yatak odasına çıkmamış eşi bağırmışta onlarda hemen bende aldılar soluğu yine herzamanki gibiÇok üzgünüm çoook

merhaba kuzunaz benim eşimde azospermi var bana uygulayabileceğim kürler önerebilirsen sevinirim

valla canım arkadaşlar keçiboynuzu kürü kulalnıyor ben nohut kürü duydum azosperm için bunları kullanabilirsin vitamin takviyeleri e vitamini incir ceviz fındık yani bunlardan bool tüketirse muz bal polen arısütü l carnıtıne takviyeleri filan faydası olabilir diye düşünüyorum

kıslar ben geldim bankaya gitmiştim ya benim bu günlerde asırı dereede uykum var ve yemege cok düştüm kilo vereyım derken alacam valla bu gidişle lmaz:

kim sigara içiyor kayınpeder mi ?

teşekkürler eşim proxeed başladı keçiboynuzunu yiyor evicap kullanıyor son spermiyogram geçen hafta pazartesi yapıldı sonuç sıfır
çörekotlu bir kür var yazarsan sevinirim
nohut kürünü yaptım iki ay kullandı fsh değerini 30 çıkarttı korktum tekrar denemedim

Canım bencede yorma kendini öyle elzem olan yerleri yap gerisini yarın öbür gün yaparsın.birden hepsinin altına girince hastalanırsın şu şartlarda.yani ortalık hastalıktan kırılıyo. bünyemizi sağlam tutmalıyız.yorgunlukta tetikler .o yüzden amaaaan boşver işi otur keyfine bak .:sm_cool:

canımm keçiboynuzunu yiyor demişsin yani kür olarak vermiyosun anladığım kadarıyla.Ama keçiboynuzunun kürü çok faydalı benim eşimin de değerleri sınırda dedi doktor 2 aydır keçiboynuzu kürü kullanıyoruz bu ay tekrar test yapıcaz ama ben arttığına inanıyorum.Yani sperm prob.de mutlaka bu kür kullanılmalı.

çörekotu kürü derken bu bayanların yumurtlamasında etkili ama bayanlarda yumurta bütücü hormon fsh yumurta çatlatıcı hormonda lh dır aynı şekilde erkeklerinde sperm üretiminde etkili hormon bunlardır yani ben yumurtlamaya destek ürünlerin aynı zamanda spermleri de destekleyebileceğini düşünüyorum çörek otu bal tarçın aynı miktarlarda karıştırıp sabahları aç karnına yeniliyor çörekotu öğütülmüş olursa daha iyi olur

sağol canım bende işlere öyle başlıyuorum sonra bi bakıyorum kaptırmış gidiyorum ama dediğini yapmaya çalışıcam sağol canım benimkafamçokkarıştıvereliniortak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…