Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet canım farlutal bu akşam bitiyo 10 gün içinde olucakmışım.sen kaçıncı gün oldun kuzu?
hesap yapmam lazım yaa bayrama denk gelicek bayramda ben nöbetçiyim burda nasıl olucakk bilmiyorummm offf offff.

işte bu benim kızım kuzunaz kaybettigimiz kızımız

neşeciğim kusura bakma çok rahatsızım gelir gelmez eski sayfalara bakamadım allah rahmet eylesin canım cennette bir meleğin var sonuçta düşün onun şu an canı yanmıyor üşümüyor kötü bir durumda değil o senin olduğu kadar rabbimizinde kıymetlisi çok zor canım baya büyükmüş ama işte rabbimizin takdiri ilahisi peki zaatüreden kaybettik diyorsun orada şartlar nasıl bulunduğun yerde yani dr a götürmedinizmi yanii ne bilim farketmediniz mi ölümcül olana kadar

evet canım farlutal bu akşam bitiyo 10 gün içinde olucakmışım.sen kaçıncı gün oldun kuzu?
hesap yapmam lazım yaa bayrama denk gelicek bayramda ben nöbetçiyim burda nasıl olucakk bilmiyorummm offf offff.

canım valla 1 hafta sonra oldum ama ben günde 3 tane kullandım nerde çalışıyorsun canım adetin bayrama denk gelirse eğer konuştunmu dr unla sen bence bu ay beklesen rahim filmini çektirsen önce şansın artar olmazmı

e abla ilaç kullanıyom yaa halaa.cylo progynova onun bitmesini bekliyorum o bitsin kesin olurum herhalde..

canım inşallah olursun ben ilk bekarken adet düzensizliğinden dr a gittiğimde bana farlutal verdi adet olacaksın ondan sonra da 3. günü cyclo progynova ya başlayacaksın dedi bende bilmeden aynı anda başlamışım dr yanlış yapıyorsun dedi önce farlutalı içecektin bu ilaç adetliyken başlanılır kullanılmaya dedi ablama da dr vermiş

tiryakcım keçiboynuzu pekmezi yedirsen yemezmi

canım suyunu içmeyince pekmezini aldım bende ondan yediriyorum şimdi
bi de mayısta hamile kaldığımda o ay acayip ceviz yemiştik o yüzden sürekli ceviz yediriyorum şimdi :))
işe yarar inşaallahh

turizm firması canım.bayramın ilk 2 günü çalışmıycam 3.gününden itibaren çalışıcam .Dr la konuştum canım prob olmaz dedi.zaten ben ilaca başlıycam aşılamayı doktorum kendisi yapıcak yani bayramda ben ilaçlarımı kullanıcam.ama her ihtimale karşı 3. günü hastaneye gel nöbetçi arkadaşa ben sölicem bi baksın dedi kist falan var mı die dedi.
ilk iğneni de 3.günü olcaksın dedi.o iğneleri kendin de vurabiliyomussun forumda okudum.rahim filmini eğer bu da başarısız olursa o zaman çektirmek istiyorum canım zaten max 3 aşılama düşünüyorum sonra tüp bebek tedavisine başlanır herhalde.ama inş bunlara gerek kalmaz.
sen klomen mi kullanıcan aşılamadan önce canım?

Kızlar bu keçiboynuzu kürü acayip kilo aldırıyo,eşime başladıktan sonra bayaa kilo almaya başladı zaten kilosu vardı daha da alıyo nolcak bakalım.

bekarken zaten ben öle yanlış yapıodum abla sonrdan senin gibi dank ediyodu ama iştee :):)

canım ben dr kontrolünde olarak hep iğne kullanıcam klomen çok önemli bi ilaç değil artık heleki ileri derecedeki pko lulara hiç bir faydası yok aşılamayı kaça yaptırıyorsun bu arada

bekarken zaten ben öle yanlış yapıodum abla sonrdan senin gibi dank ediyodu ama iştee :):)

bekarken bende hiç dikkat etmezdım kışın corapsız atletsız dururdum annem kızardı üşüteceksin diye ama dinlemezdim şimdi acısı çıkıyor işte o zaman düşünemiyorsun ama şimdi dank ediyor ama iş işten geçmiş oluyor malesef:sinifsinif:

sen o korunmak için iğneyi vurulmadan önce yani bekarken filan adet düzenin bozukmuydu ki canım yani ilaç mı kullanıyordun adet olmak için normalde düzenin nasıl yani senin anlayamadım ben bu arada ağrım hafşfkeşd benim maşallah

canım kahraman maraşın elbistan ilçesinde oturuyoruz 100 bin nüfusu var il olmaya aday ama olamadı.sabah kalktım baktım ateşi 39 du sirkeli suyla sildim hemen hastaneye götürdük serum taktılar akşam çıktık sabah çocuk doktoruna götürdük. baktı biraz ateşi var servise giriş yaptırın dedi zaten canım yavrum altında bir bez üstünde atletle yattı. uyuyordu sürekli 1 gün serviste yattık ertesi günü hala ilaçlara ragmen ateşi düşmeyince ben dedim malatyaya götürelim.akşam ambulansla giderken bir yandanda agzından oksijeni çıkarmayın dediler ama giderken kendi kendine müzik söylerdi ben daha küçük bebekkene haydi diye bir çizgi film müzigi vardı söyleye söyleye ögretmiştim sürekli kendi kendine söylerdi işte ambulanstada iyiydi neyse akşam malatyaya indik .işte kan tahlili tetkikler felan derken servise yatış yaptık 3 gün serviste yattık ama yinede ateşi ilaçlara ragmen düşmedi.pamukla koltuk altı vücudunu silsemde banyoda yaptırsamda düşüremedim olmadı senağlamasenağlamasenağlamadüşmedi nerde hata yaptık anlamadımsenağlamasonra profösör yeniden kontrol etti ve yogun bakıma alın dedi üstünde atleti vardı altında sarı pijamasının altı vardı anasın rengini bile unutmazsın kendi ellerimle koydum yogun bakıma canım kolay degil keşke benide alsaydı birlikte gitseydiksenağlamakalbini makineye bagladılar burnundan midesine inen hortum vardı .agzındanda cigerine inen bir hortum vardı serum yeri aradılar ayagına taktılar bi gittim ondan tıkanmış diger ayagına takmışlar bi gittim can damarının oraya takmışlar 5 gün yogun bakımda kaldı.ölmeden 5-6 saat önce girdim yogun bakıma can damarına takılı serum bile tıkanıyordu.makinesi sürekli ötüyordu.burnunda kan lekesi vardı onu bile silemedim. dedim hemşireye altını temizlemeyi özledim megersemki son temizleyişimmiş onuda yaptım temizledim.senağlamasenağlamasenağlamasonra kaybettik dediler eşim bir yere yıgıldı ben bir yere...senağlamaiçeriye aldılar baglamışlar elini ayagını çenesini koymuşlar kefene....yüzü bembeyaz dudakları mosmor..senağlamaben anneligi zeynebimle tatmıştım..evimizin biricik gülüydü gitti artık gelmez...sebep sadece zatüre cigerleri iltihaplanmış ilaçlar bile yanıt vermiyor dediler.hiç ölecegi aklımın ucundan bile geçmezdi ama öldü işte bir dah hiç gelmeyecek ben artık kendimi kaybettim o kadar mutsuzumki çocugumun herşeyini gördüm morga kordular onuda gördüm topraga gömmeden yıkadılar kefene sardılar okuda gördüm ama gitti.senağlamasizide üzdüm kusura bakmayın.ben hayatta çok yoruldum tedavi görürken bile ignelere bile artık dayanamıyorum.kimbilir önümüzde neler bekliyor.ben sadece rabbimden tek istegim zeynebimi istiyorumsenağlamasenağlamasenağlama

bu resim 1 yaşındaki resimi kızımın. bu resimden 10 ay sonra öldü canım çok iri ve gelişimi güzel bir bebekti gören 2 yaşındaki kızıma 4 yaşındamı derlerdi birazda göz oldu diye düşünüyorum.rabbim kimseciklere yaşatmasın .

şu an çoook kötü oldum arkadaşlar ben çıkıyorum akşam girerim sizlerden tek istegim lütfen dualarınızda beni hatırlayın bana dua edin benim çocugum olmadıkça düzelecegimi zannetmiyorum

canım ben dr kontrolünde olarak hep iğne kullanıcam klomen çok önemli bi ilaç değil artık heleki ileri derecedeki pko lulara hiç bir faydası yok aşılamayı kaça yaptırıyorsun bu arada

canım bu geçen seferkine göre ilaçlarıyla birlikte 1.000 i bulur belki de geçer.aşılamadan ziyade ilaçlar pahalı.

çok önceden yani vardı çok küçük bi pcos gördü dr. ama önemsiz dedi.ama baya oldu 15 yaşında falandım düzensizdi dr gitmiştim öle demişdi .d kontrol hapı vermişti..
ama evlenmeden 1 sene önce falan çok düzenliydi saat gibiydi 22 sinden 22 sine oluyodum işte düğünde stres yaptım 26 sındaydı düğünüm ama ben o ay olmadımm ayın 1 de oldum 3. günü iğneyi vurundum ne olduysa ondan sonra oldu zatenn.

canım Rabbim sabır versin okurken yüreği dayanmıyo insanın senin için ne kadar zor kim bilir..
inşaallah tez zamanda Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasib eder sana da bize de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…