Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

arkadaşlar yarım demet maydanoz ve 1 subardağı suyu kaynatın ve için
yarım saate kalmaz ağrılardan kurtuluyorsunuz.
özellikle benim gibi hap kullanmaya yanaşmayanlar için mükemmel bir çözüm
şiddetle tavsiye ediyorum
test edildi onaylandı
bide ayaklarınızı sıkı tutun
KUZUCUM BUNU BULDUM BıDEEEE arkadaşlar biliyorum her şeyin doğalı iyi. Ama başlığı görünce yazmadan edemedim. Bir yazıda okumuştum; adet başlamadan bir kaç gün önce e vitamini alınmaya başlanır ve adet süresince devam edilirse ağrılarda belirgin azalma olduğu yazıyordu. Arada bazı aylar unutuyorum ama bu ay dahil olmak üzere normalde yattığı yerde kıvranan,sabah akşam ağrı ilacı alan(ki yakında bağışıklık kazanmaktan korkuyordum) ben, son derece stresli bir dönem geçirmeme rağmen sadece bir adet ağrı hapıyla bu adet dönemini noktalamış oluyorum. E vitamini-yumuşak kapsül şeklinde satılıyor. Bu arada dahiliye dr uma danışmıştım, onay alıp öyle kullanmaya başlamıştım. Bu kulüpte yeniyim ilaç adı vermek yasak mı değil mi bilmiyorum o yüzden yazmıyorum. Ağrısız günler dileğiyle...

aşkım aşklarından bulasın

Medeni Durumunuz: Bekar
Meslek: Grafiker
Yaşadığınız Yer: ıstanbul Giriş tarihi: Feb 2008
Ruh Halim:

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

bende çok agrılı gecırıyorum hatta eczanede iğne oluyordum ...bı kere iş yerinde fenalastım şekerli su werdiler 5-10 dk ya gectı nasıl oluyorsaa
gomig^^sin hayat^s

Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Ev Hanımı
Yaşadığınız Yer: Ankara Giriş tarihi: Mar 2007
Ruh Halim:
Yemek Tarifi: 4

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

muz etkili bir adet sancısı kesici olduğunu okumuştm bir yerde işe yarıyor.

~ справедливый ~

Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Dealer
Yaşadığınız Yer: Diğer Giriş tarihi: Nov 2006
Ruh Halim:
Blog Yazıları: 3

Regl Düzensizleri & Sıkıntıları ıçin ; Mesaj Linki

CıVANPERÇEMı
Regl düzenleyici, spazm çözücü, bağırsak kurtlarını düşürücü, kuvvetlendirici.
Önerilen Rahatsızlıklar:
Gelişim bozuklukları, bayılmalar, hazım zorluğu, kas kasılmaları, regl/adet dönemindeki asabi şikayetler.

NANE
Hamile kalmayı sağlar, taze olarak salatalara eklenerek yenebilir,bir litre suya 10 gr konarak demlenir, bu karışım su yerine içilebilir,
sancılı regl dönemlerinde nane çayı rahatlatıcıdır, Cilde enerji, canlılık ve yoğun bir ferahlık hissi verir. Dokuların elastikiyetini kuvvetlendirir.

PELINOTU
Herba Absinthii Midevi, ateş düşürücü, adet getirici etkileri vardır.

DEFNE YAĞI :
Terletir, ateşi düşürür.Vücuda rahatlık verir.ıdrar ve adet söktürür.iştah açar.hâzmı kolaylaştırır Sinir ağrılarını (nefralji) dindirir. Yağı bazı merhemlere karıştırılır. Baharat olarak da kullanılır.

BıBERıYE YAĞI:
Hazımsızlığı giderir, çarpıntıyı keser, baş ağrılarını giderir. Baş dönmesini keser. Astım,Bronşit ve Kansızlıkta faydalıdır. Yağlı saçların yağını alır. Burkulmalarda ve deri yaralarında haricen kullanılır, idrar ve adet söktürür.Safra ifrazatını artırır Vücuda zindelik verir. Kan dolaşımını artırır. Direnci artırır.

PAPATYA
Antispazmodik/spazm çözücü, emenagog/âdet kanı söktürücü, antiseptik/mikrop öldürücü, an tibakteryel/ mikropların yaşamasını engelleyici, diüretik/idrar söktürücü, stomaşik/ mideyi kuvvetlen-dirici, kolagog/safra artırıcı, antihelmintik/ bağırsak parazitlerini düşürücü. Haricen: Vülnerer/yara iyileştirici.
Önerilen Hastaliklar:Karın ağrısı, soğuk algınlığı, iştahsızlık, ruhsal çöküntü, uykusuzluk, mide - bağırsak ülseri, gastrit, bağırsak iltihabı, irritabl kolon, âdet düzensizliği, ateş, idrar tutuklu¬ğu, safra azlığı, karaciğer ve dalak hastalıkları

.

ADAÇAYI
ıştah açıcı, sindirim yardımcısı, kan temizleyici, gaz giderici, iltihap giderici, şeker hastalığını iyileştirici, yorgunluk ve stres giderici.
Önerilen Hastalıkları:Gece terlemeleri, fazla terleme, el titremesi, kramplar, boğaz-bademcik, diş iltihapları, balgam, mide-bağırsak gazları, anjin, faranjit, astım, damar sertliği, felç, bedensel ve ruhsal bitkinlik, anne sütünün azalması, adet düzensizlikleri, menopoz dönemindeki sıkıntılar.

kuzucum bu alıntıları senin için buldum inşallah girer okursun şekerli su yapıp içersen kesiyomuş ağrıyı canım bi dene istersen

GÖNÜL ÇELEN..BABAANEM ELMA ADAÇAYI YAĞINI PAMUĞA BATIRIP BıDE YAKMASIN DıYE SIVI YAĞINA BATIRIP TAA ıÇıNE SOK..AYIPTIR DEMESı ANLADIN UMARIM:)))AMA o çok yakıcı olduğundan dolayı benim bugün hastalığımın 5 günü o yüzden dün yaptım direk pedime döktüm hiç yağısız ama baya yandııım:)siz isterseniz günlük pedinize dökün üzerine tekrar bir ped yapıştırın öyle koyun..belki bazılarınız hassastır kabartmayın biyerlerinizii:))bana bişey olmadıı ama ıstı ve inanamazsınıski resmen ağızımdan elma yağı kokusu geliyodu ..o yağ bilindiği gibi bütün kanalları açıyo eritiyo resmen iltihabı..bi bardakta adaçayı içitiim öyle yaptım.BUNU KARNINIZ AĞIRDIĞI ZAMNDA 5-6 DAMLA DAMLATIN YARIM ÇAY KAŞIĞI ŞEKERıN ÜZERıNE VE YıĞıN GÖRECEKSıNıZ BAK HEMEN GEÇıCEK..bence deneyin oda biraz yağ kokuyo amaa :)))haa eşinizdee umarım o kokuyu yadırgamaz
ALINTIDIRR

meraba kayracım napıyosunn..
bu sumeyrat gene geldi bu yüzde yüz erkek ve burayada kadınlarla ilgili özel şeyleri okumak için kayıt olmuş
ama bu çok büyük terbiyesizlik

kayracım alıntılar için teşekkürler ben hani bundan önceki adetimden önce adaçayı yağını kullandım o ay çok akıntım olduğunu anlattım ilk defa böyle akıntılarım oldu demiştim ya ama böğürtlen kökünü ilk kullandığım aydı bu sence cyclo progynova mı kullanayım bu ay yoksa bitkilermi ama sanırım hiç uğraşmıcam ve ilacı kullanıcam ki birdahaki ay bu tarihlerde tam gününde adet olup tedavime başlamayı istiyorum

ayşecim naber ay bugün hep yarım yamalak hissediyorum kendimi doğru dürüst bi iş yapamadım size doğru dürüst bir yazamadım ağrım var ya :KK43:(((

ayşecim naber ay bugün hep yarım yamalak hissediyorum kendimi doğru dürüst bi iş yapamadım size doğru dürüst bir yazamadım ağrım var ya :KK43:(((

cnm öye oluyor yaa insan bişey yapamıyo yapamayıncada eksik hissediyoo
bende yanlız başıma oturuyom eşim geldi hazırladındı maça gittii

cnm öye oluyor yaa insan bişey yapamıyo yapamayıncada eksik hissediyoo
bende yanlız başıma oturuyom eşim geldi hazırladındı maça gittii

anladım canım bizimkide bu aralar maç yapmıyor ama takımı kurdu mu affetmez hiç şimdi uyuyor koltuğun üzerinde kaldırayımda yatağımıza gidelim sana iyi geceler canım iyileşeyimde yine espirili sohbetlerimize devam ederiz

anladım canım bizimkide bu aralar maç yapmıyor ama takımı kurdu mu affetmez hiç şimdi uyuyor koltuğun üzerinde kaldırayımda yatağımıza gidelim sana iyi geceler canım iyileşeyimde yine espirili sohbetlerimize devam ederiz

bizimkilerde 2 dükkanın çalışanları birbirleriyle yapıyo arada motivasyon olsun diye
bizimkide hep koltuğun üstünde uyuya kalır kaldırırım biraz daha yatayım der
neyse cnm bayramdan önce adet oldunya şükürler olsun devam ederiz espirilerimize
öptüm seni hayırlı geceler

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ayağımı sürtüyorum peşimden gelinnn... artık 2. çizgim varla yok arası değil bariiz 2. çizgiyi gördüm.. ama çok sevinemiyorum açıkcası bir yanım sevinçli bir yanım tedirgin.. doktorum hamilesin diyene kadar rahatlayamacağım..

ekteki fotodaki gibi bugünkü testim bakar mısınız..

kıslar merhabalar ayşecim naber bu arada ben adet oldum dün ve çok ağrım var
ablaa çok sevindim adet olmana gerçekentewn
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ayağımı sürtüyorum peşimden gelinnn... artık 2. çizgim varla yok arası değil bariiz 2. çizgiyi gördüm.. ama çok sevinemiyorum açıkcası bir yanım sevinçli bir yanım tedirgin.. doktorum hamilesin diyene kadar rahatlayamacağım..

ayy canımm hamilesinn ççokk sevindimm hele burda bak ilk ben öğrenmiş gibi oldumm .yaa hayırlı olsunn hadii bakalımm allahım tamamınaa erdirsinn ayy çok sevindim yaa.. tebrik ederimm .. sen bide git kan testi yaptır derimm..

canım günaydın hamilesin bu ikinci testin demekki değerin yükseldiki ikinci testte daha belirgin çıktı değerin yükseldiğine görede hamileliğin sağlıklı ilerliyor demektir çok güzel allahım tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ne güzel her şey yolunda gidiyor

canım sağol iyi bir haber daha vereyim sana ben pazartesi günü hsg için randevu aldım yani allahın izniyle rahim filminide çektirebileceğim hemde devlet hastanesind eve ücretsiz ve bugün senin ilacından cyclo progynova alıp başlıyacağım ve birdahaki ay da tam zamanında 14 ünde filan adet olup tedavime başlayacağım rabbim izin verirse şimdilik her şey yolunda ama bugün patronumla konuşmam lazım inşallah halledebilirim izin işini

ayçanisa günaydın canım hoşgeldin baksana sumeyrat yine burada bence editörle konuşmalıyız onun siteye girmesi ni engellemeliler

günaydın canlarım gecen sayfaları okuyordum anca bitirdim resimimis e cok sevindim ya allah tamamına erdirsin saglıkla kucagına almayı nasip etsin
darısı bizlerin basına

ayy canımm hamilesinn ççokk sevindimm hele burda bak ilk ben öğrenmiş gibi oldumm .yaa hayırlı olsunn hadii bakalımm allahım tamamınaa erdirsinn ayy çok sevindim yaa.. tebrik ederimm .. sen bide git kan testi yaptır derimm..

sağol canım benim.. kan testi yaptırmaya korkuyorum kötü bişeyle karşılaşacağım diye..
:KK43: ocak ayında bir dış gebelik geçirmiştim yine öyledir diye çok korkuyorum..

canım günaydın hamilesin bu ikinci testin demekki değerin yükseldiki ikinci testte daha belirgin çıktı değerin yükseldiğine görede hamileliğin sağlıklı ilerliyor demektir çok güzel allahım tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ne güzel her şey yolunda gidiyor

inşallah canım sağol..

günaydın canlarım gecen sayfaları okuyordum anca bitirdim resimimis e cok sevindim ya allah tamamına erdirsin saglıkla kucagına almayı nasip etsin
darısı bizlerin basına

sağol canım inşallah Allah isteyen herkese tez vakitte bebişlerini verir inşallah..

sağol canım benim.. kan testi yaptırmaya korkuyorum kötü bişeyle karşılaşacağım diye..
:KK43: ocak ayında bir dış gebelik geçirmiştim yine öyledir diye çok korkuyorum..

canım sakın olumsuz bişi düşünme herşey yolunda gidecek bak git ve kan testi yaptır değerlerini öğrenki bebeğin ne durumda hangi aşamada sağlıklı mı filan diye emin olursun en azından kan testi önemli hadi bak hasta halimle sırf senin için halay çekiyorum ayçacım hadi şu an ikimiz varız gibi ama kayra ayşe filan gelince birde onlarla çekeriz :teytey::teytey::teytey::teytey: alkisalkisalkisalkisalkisalkis sositosositosositosositosositososito :dance::dance::dance::dance:

X