Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bişey soracam arkadaşlar size ovülasyon testi de hamilelerde pozitif çıkar diye okumuştum bi yerde bilgisi olan var mı doğrumu bu bilgi acaba?

geçmiş olsun canım..

ayaklarını sıcak suya koydunmu canım çok rahatlatır sonrada yatıp bi uyursun rahatlarsın inşallah canım geçmiş olsun kuzucum he bu arada sıcak birşeyler içmekte iyi geliyo banaopuyorumnanaktan

tahlil kagıtları doktor odasında oldugu için doktoru her halukarda göreceksin canım tahlil kagıdını ya doktor yada hemşire işaretliyor birde tahlil yaptırana kadar ilişkiye girmeyin

tahlil kagıtları doktor odasında oldugu için doktoru her halukarda göreceksin canım tahlil kagıdını ya doktor yada hemşire işaretliyor birde tahlil yaptırana kadar ilişkiye girmeyin

tahlil yaptırana kadar ilişkiye girmeyin derken yani ne kadar bi süree girmeyelim ?
bak resimimiscim çizgin bu şekildeyse hamilesin bende aynen böle olmuştu en soldaki

kızlar eşim dün sabaha kadar antibiyotik kullandı acaba bizim bu ay şansımız olurmiki ilaçlar spermleri etkiliyo deniyo ya ben bu ayacaba incir kürümü tarçın bal çörekotumu yapsam ne dersiniz hangisi daha etkili olurki

kızlar benimde eşim varikosel ameliyatı oldu 4 gun once bende kür yapıodum amelıyattan oncede daha doğrusu keçiboynuzu tozu var suya karıstırıp içio eşim acaba ılla kaynatmakmı gerekıo buda yeterlimi

kızlar benimde eşim varikosel ameliyatı oldu 4 gun once bende kür yapıodum amelıyattan oncede daha doğrusu keçiboynuzu tozu var suya karıstırıp içio eşim acaba ılla kaynatmakmı gerekıo buda yeterlimi

çok geçmiş olsun canım benim eşimde oldu tek taraflı 2005 te ameliyat sonrası dr ilaç verdimi eşine bize vermemişti keçiboynuzunun kendisini kaynatıp içirsen daha iyi olur gibi geliyo bana herşeyin kendisi daha iyi yani hazır aldığın suyun sadece keçiboynuzuz suyu olduğuna ne kadar emin olabilirsinki

bence ikisinide yap birini sen kullanacaksın diğerini eşin..

canımmm sizin ameliyatın faydası oldumu spermlerde artış oldumu bebek varmı sende bize dr l-arginine evicap ve zinko-c verdi onun yanınmda ben bıde keçiboynuzu kürü yapıcam işte3 ayda ancak faydası olacak zaten

bence ikisinide yap birini sen kullanacaksın diğerini eşin..

o kullanmazki güaelim çok inat faranjiti için antibiyotiği zorla içirdim heleki böyle kürleri falan içmez meyve yediremiyorum doğru dürüst ahhh ahhh benim için hangisini kullanayım bilemedim

oldu dedi dr ama hiç ilaç vermemişti bebeğimiz yok canım eşim düzelirken benim düzen altüst oldu şimdi benim düzelmem lazım bakalım hayırlısı ama dr o zaman 6 ay 1 sene içinde spermler kendini toparlar demişti belki o verdiği ilaçlarla daha çabuk düzelir canım inşallah

inşaaalh cnm ama sen yinede eşine kür yapmaya devam et spermler ne kadar hızlı ve kalıtelı olursa gebelık okadar kolay olusuomuş sebepsiz infertelite olanlardada mesela sperm sayı ve hızı normal gözükürken yumurtayı delip içine girecek kalitede olmadığı için olmazmıs onun ıcın elımızden geldiğince spermlerı kalıtelı tutmaya çalısalım hayırlısı olsuun cnm inşşalalh sende en yakın zamanda kucağına alırsın beebişşinii:))

inşallah canım ama ona en kolay ne içirebilirim pek kestiremiyorumki içse keşke en kısa zamanda hayırlısıyla sende kucağına alırsın inşallah bebeğini canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…