Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

inşallah canım iki aya kalmadan müjdeli haber verirsin inşallah bize

iyiyim şu sıralar biraz yogunum pek yazamıyorum düğün telaşı basladı bizde sen nasılsın canım

şükür iyi sayılırım iki gündür bi baş ağrısı halsizlik dışında iyiyim canım bugün anneme gidicem işlerimi halletmeye çalışıyorum bir yandan böyle işte düğün işinizde hayırlı olsun

sagol canım bendede var bas agrısı kacgündür agrı kesici de fayda etmıyor havalardan herhalde

sagol canım bendede var bas agrısı kacgündür agrı kesici de fayda etmıyor havalardan herhalde

ilaçta almıyorum adetime etki etmesin diye bide adet olıcam ondan yada dediğin gibi havalardan canım sanada geçmiş olsun canım

kayracım benimde çok uykum var ve üşüyorum bugün kasıklarımdada ağrı var bakalım nasıl olaca inşallah olurumn bugün

kayracım benimde çok uykum var ve üşüyorum bugün kasıklarımdada ağrı var bakalım nasıl olaca inşallah olurumn bugün

aynen canım 10 da zor uyandım halada yatsam uyurum heralde çok yakın gelmek üzere ikimizinkide inşallah bari şu göğüslerin ağrısından kurtulurum sende biran önce alırsın randevunu inşallah

siyah bi tek ve beyaz gömlek cok sık durur bence benımde kayınbiraderim evlenecek 2.ye dün alısveriş yaptım nikah için almıstım sık bi ayakkabıyla cok güzel oluyor

aslında san bişi söyliyimmi yabancı filmlerde izlerdim bu dediğin kıyafet bana çok seksi gelirdi bayanlarda ama tabi çok modern olması lazım ama klasik çok ben de kartı üzerinde elbiseler var daha ama işte eskisi gibi içime sinmiyor giydiğim şeyler karnım var

aynen canım 10 da zor uyandım halada yatsam uyurum heralde çok yakın gelmek üzere ikimizinkide inşallah bari şu göğüslerin ağrısından kurtulurum sende biran önce alırsın randevunu inşallah

inşallah ya bu arad iyor var demişlerdi ya bu ilacın içinde rahim filmi çekilen ilaçta benim tiroidleride hızlandırır belki biraz :)

bu arada kayracım sen adetini bekliyorsun ama belki hamilesindir göğüslerim ağrıyor diyorsun dikkat et kendine ablamın eşinin kuzeni vardı karın ağrısıyla dr a gitmiş hamile çıkmış

annesinin bal-kaymagi

Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Ekonomist
Yaşadığınız Yer: İngiltere Giriş tarihi: Feb 2008
Ruh Halim:
Yemek Tarifi: 16

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

sen aslan gibi bir adamin esisin esin mertebelerin en yuksegine ulasti sana bassagligi dilemiyorum bassagligi olunun arkasindan dilenir, sehit olmus askerler olmezler ,hersabah safak vakti yeniden yeniden dogarlar yeryuzune, onlar KAHRAMANDIR onlar Allahin kendi yanina sectigi insan uzeri varliklardir ne mutlu boyle birine es oldun evladiniz oldu senin kadar suan kim guclu durabilir canim benim ,esin hic olmedi eminim tam suan su mesajimi okurken bile yaninda sacina dokunuyordur birgun hepimiz bu dunyadan gocup gercek dunyaya gidecegiz iste burda seni esin karsilayacak hic ayrilmamis gibi kavusacaksiniz ama o gune kadar senin gorevin onun parcasina sahip cikip en iyi sekilde yetistirmen biliyormusun senin esin gibi kahramanlara neler borcluyuz onlarin omzunda guclenen bir milletiz seni ve kizini opuyorum senin gibi bir kadinin mesajimi okumasi,seninle ayni sitede olmak bile bana gurur verdi sevgilerimle................

kızlar forumda gezerken bunları okudum çok kötü oldummafoldumben

evet artık şehit eşiyim.burayla tanışmam asker eşleri topiği sayesinde olmuştu.o yüzden böyle bi başlık seçtim.niye yazıyorum bilmiyorum.ama herkes benim canımı bitanemi tanısın istiyorum,hep onu ömrümü anlatmak canım kocamdan bahsetmek istiyorum.
anlatmak içimdeki onu paylaşmak onun gitmedigini hissettiriyo bana.zaten gitmedi o.gidemez beni kızını bırakamaz sözü var 2 senedir zaten hasrettik tam kavuşmamıza 16 ğün kala gidemez .yapmaz benim kocam bunu bana.o bana kıyamaz bi damla gözyaşıma kıyamaz o benim.
ağlıyorum aşkım gözyaşlarımı silsene ağlama kuzummm desene .61 gündür bunu bekliyorum aşkımm.yeterrrr.
hala rüya gördün aşkım demeni bekliyorum.inanmıyorum ğittigine.nolur biri yalan desin.kabus bu desin nolur.inandığım anda çıldırıcam.
ben allahımdan hiç bişey istememiştim.geceler boyu onu koru demiştim.yalvarmıştım.hadi benim dualarımı duymadın allahım küçücük meleğiminkilerinidemi duymadın.allah onu daha çok seviyomuş diyolar.hayır sevmesin versin benim canımı versin kocamı.
sadece anlatmak istedim.karşımda beni sakinleştirmeye çalışan biri olmadan bunları söylemek istedim.
BıR ÖNCEKı MESAJ BU MESAJA CEVAP

bu arada kayracım sen adetini bekliyorsun ama belki hamilesindir göğüslerim ağrıyor diyorsun dikkat et kendine ablamın eşinin kuzeni vardı karın ağrısıyla dr a gitmiş hamile çıkmış

sanmıyorum hiç bu ay yalnızda değildik yumurtlama günlerimde hatırladımı kayınvalideler bendeydi yine canım sabah uyanınca vc de çok çok çok açık pembemsi bir damla geldi ne bileyim keşke rabbim büyük ben hep senden bekledim birbuçuk aydır güzelim keşke ikimizdeşimdi hamiş olsak ne güzel olur 40 ları karışırdı

kayracım çok üzüldüm görüyoruz işte neler var neler allahım sabır versin bizlere göstermesin böle acılar

evet kayracım inşalalh önümüzdeki aylarda olur artk ne diyelim bekliyoruz rabbimizden ebnimde ağrılarım var az az ama ne gelen var ne giden leke filanda yok

kayracım çok üzüldüm görüyoruz işte neler var neler allahım sabır versin bizlere göstermesin böle acılar

çok üzüldüm boğazıma yüreğime bi yumruk geldi oturdu sanki rabbim korusun eşlerimizi kaybetsek onlaradan bize bir parçası bile kalmıycak yani canından bi can rabbim kimseye yaşatmasın bu acıyı ama hiç kimseye yaşatmasın

kuzucum sen dr a gidince adetim gelmedi diycektin dedinmi bi kan testi yaptırsaydın keşke hala acaba diyorum kendimden umudum yok bu ayda kalamam aşkım hasta oldu antibiyotik kullanıyo oda zaten spermlere etki ediyo biliyosun benim bu ayda şansım yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…