Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hakikaten çok uzattılar.diğerleri yok bari senle paylaşayım.üni.ye gittim eşim üroloğa görünmüştü kan testi istemişi dr. sonuçları gösterip tekrar konuşmak için gittim işte.artırıcı ilaç yazdı bir tane vitamin var çok mutluyum 2ay kullanıcak işte tekrar gidip spermiyogram tahlili yaptırıcaz.bi de şey demişti fakültede tüp bebek ünitesine çıkartabilirim sizi rapor alıp masraflarınızı düşürürüz dedi.

hadi canım hayırlısı olsun inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız

Çok sevindim canım
Hadi bakalım hayırlısıııııı
bu arada drun bunu tavsiye etmesi çok güzel bir haber. hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

hallettim ceylancım ben biraz çıkıyorum kendimi yorgun hissediyorum biraz uzanayım hatta civanperçemi içeyim önce bi

hallettim ceylancım ben biraz çıkıyorum kendimi yorgun hissediyorum biraz uzanayım hatta civanperçemi içeyim önce bi

Geçmiş olsun canım
Gitte dinlen birassssssss
Bu ardaa neden kanda bi gebeliğe baktırmıyorsun???
emin olmak adına en azından:uhm:

bi de bu sumeyrat kesin kızlardan birinin kocası :1ninca:
gör de bak

yaaa gece ben bekliyorum bekliyorum kimse grmiyo sonra sabah bi bakıyom girmiş yazışmısınız :)
kızlar ya böle yat yat canım sıkılıyo siz olsanız muhabbet ederdik hamilelik hayalleri bebişler kıyafetler örgüler dimi yerimseniben

bakın size ne eklicem önce internette göreniniz vardır...
ilk defa bir kadının yumurtlama anı görütüntülenmiş ameliyat sırasındda tam 15 dkk sürmüş çok enteresan dimi resmine bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…