Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

işyerinde kök tarçın ve toz karabiber vardı ben sadece iksini kaynar suya koydum demlenmesi için olurmu ?

evet abla bende öyle düşünüyorum ve üşütmüyorumm peki sence böğürtlen köküne devam edeyimmi. ilaca başlayalı onu bıraktımda.

canım valla kelin ilacı olsa başına sürecekte :roflol: sen şimdi ilacını kullan adet olunca başlarsın merak etme hormonların iyi seni o iğne bu hale getirdi hele bi adet ol hamile bile kalırsın bu arada bende 2 gündür maşallah bir istek var :eek::eek: neden oldu anlamadım acaba adetim yaklaştıda östrojen seviyemmi arttı :roflol::roflol:

evet canım evincim sağolsun öğrendim artık bayıltırım sizi resim yollaya yollaya inşallah canım o günlerde gelicek bisürü bisürü yeğenimiz olucak hepsinin burdan resimlerini görücez rabbimin izniyle inşallah

eee bu kadar daha fazla bayıltımıyım sizi kızlar beğendinizmi örgüleri

eee bu kadar daha fazla bayıltımıyım sizi kızlar beğendinizmi örgüleri

açıkçasını söylemek gerekirse beyenmedim kayracım valla bana erkek çocuklarının böle küçük adamlar gibi hırkaları kazakları daha çok hitap ediyor bu arada ben örgü örerim bebek hırkasıda çok örmüş ve dağıtmışımdır

bak mesela böyle ama tabi belki sen kıs istiyorsun dimi ondan sana hitap edende onlardır

X