Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günaydın kızlaarrr...
biz ingiltereden sipariş verdik ama bekliyoruz bende içip içmemekte kararsızım doktora sorsam kesin içme bunu der zaten ben bi karar aldım bir kaç ay doktora gitmicem kendi haline bırakıcam
sonra gerekirse fatihde rabiya babalıoğlu diye bir doktor var
annem diyorki çok meşhurmuş bi çok kişi onda hamile kalmış kapalı namazında apdestinde bi kadın namazlarını kılıp doğuma öyle girermiş randevu almak için 1 ay öncesinden arıyomuşsun bakalım hayırlısı bide onu deneyeyim

ben 1 kız 1 erkek ikizzzz istiyorum rabbimden canımcımopuyorumnanaktan

ayyy bayıldım ben buna Allahım bana bi kız evlat versede cicili bicili giydirsem opuyorumnanaktan

ayçacım ilk soldaki pembe şapkalı bebeişi sana benzettim ben senin olursa böyle olur senin gözlerin renkli dimi bu arad abaksanıza ne güzeller ya

ayyy bayıldım ben buna Allahım bana bi kız evlat versede cicili bicili giydirsem opuyorumnanaktan

aminni allah dualarını kabul etsin canım..
allah hepimize enkısa zamanda o duyguyu tattırsın..

kızlar karnım o kadar şiş ki, çok gaz var. inş. regl olurum...

evet canımn renklı yeşil eşiminde yeşil ama ben mavi bişey giyersem mavi oluyormuş eşim öyle dioyr

kıslar bu arada çok konu dışı olacak ama bu çantalar süper mesella bu çok çanta modelleri varya bir resimde ordaki kahverengi deri kulplu çanta Margaret Nicole’ nin ve şu an sitesindeki fiyat 265 usd ama biz bunları örebiliriz ama nasıl kızlar bir fikri olan varmı mesela ben bu krem rengi kahve kurdelalıyı örmek istiyorum sizce içini nasıl yapabilirim

en çok krem olanı begendim cok sık duruyor astar koyarsın içine krem rekli

kızlar slm nasılsınız
ne kadar güzel şeyler bunlar böyle çarşıya inince böyle cicili şeyleri gördüğümde tuhaf oluyorum anne olma istediğim daha da çok artıyor.hayırlısıyla en kısa zamanda nasip etsin bize rabbim inşallah.

ben hemen fikirimi söyliyeyim abla bu örnekli olduğu içinn bunu uzunca istediğin büyyüklükte örün ama orta büyüklüğe geldiğinde artırmaya başlıyonn az artıtrdıktan sonra artırdığın kadar eksiltiyonn. ve artırmaya gelmeden önce orta büyüklükte örmüştün yaa aynı okdar ilmekte üstüne örüyon.onra kesiyosun . . içine astarını dikip sonrada kulplarını iple sara sara örgüye geçiriyon sonrada ikiye katlayı yanlardan dikiyosun işte bukadarrr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…