Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızım bu ne hız ya.bir günde bu kadar sayfa valla helal...sizler çalışmıyormusunuz?nası böyle bu kadar çok yazışabiliomusunuz ya.eliniz boş ohh...mesela kuzunaz muhasebeci olduğunu görüorum yıl sonunda ne yapcan görcez bakalım..belki şimdiden yüklendiniz işleri dosyalar hesaplar filan.bazı arkadaşlarda muhasebecilik yapıomuş.müşteri temsilcilerimiz de var aramızda.kim bakıo müşterilere...neyse şaka bi tarafa.arkadaşlar bizim sorun yok daha öncede söylediğim gibi.yumurtlama olayı filan benim herif yanımda pek takılamadağı için denk getirmede zorlanıoruz...neyse o zaman biz aşılama olayına bakalım.peki İZMİRde yaşayan arkadaşlar bana güvenebileceğimiz bi tıp merkezi adresi verebilirlermi yada doktor ismi.valla çok makbule geçecek dualarımızı alacaksınız.sengözlerimebaksanabbakın.önemli burası.dimi?sırnaşık şey

günaydın kızlarrr,nasılsınız???
dün akşam yazdıklarınızı okuyodum nese resmimi değiştirmemi istemiş başka resim bulayım
istemeden de olsa onu üzdüğüm için üzüldüm

teşekkürler canım şimdiki resmin daha güzel olmuş canım.benim hayatım hep üzülmekle geçtigi için alışkınım yani o yüzden önemli degil

canım sen aşılamamı denedin.şimdi çatlatma ignesinin vuruldugu gün dahil 12. günü adet oluyorum.normalde. benim ilk aşılamam 12.gün adetle sonuçlandı. bende özelde yaptırdım.merional igne kullandım canım. ikinci aşılama yapıldı ve bukez 9.gün adet oldum sandım doktora gittik tahlil yapıldı ki beta hcg 22.23 çıktı hamilesin dedi. dedim kanamam var bana pregesteron verdi ama bu hapa ragmen kanama kesmezse düşük yaparsın dedi. kanama kesmedi ve 17 ekim 2009 da düşük yaptım aslında doktorlar yeni tedaviye başlarken pregesteronu vermeleri lazım bu sefer doktora söyleyip bu hapı kullanacam.şu an bayrama kadar ara verdik bayramdan sonra adet olunca tedaviye başlayacaz yine aşılama deneyecez olmazsa ver elini ankara ....tüp bebege gidecez

kuzunazcım sende bayramdan sonra git canım çünkü aşılaman tam bayrama denk gelir dinlenemezsin bayramda gitmen gelmen yerler olur o yüzden bayram sonra sı deneseniz daha iyi olur

kuzunaz beni listeye eklememişin canım 3 kasımda adet oldum yumurtlama tembelligi var.diger adet tarihim belirsiz.kullandıgım ilaç şu an yok. kullandıgım bitki hayıt tohumu.bögürtlen kökü suyu.adaçayı.bal hayıt tohumu karışımı.bal çörek otu tarçın karışımı.....ayrıca yatmadan önce keçi boynuzu pekmezi içiyorum...

canım bir sorun yoksa aşılama niye olacaksın .biraz ertele kocan yanında oldugu zaman dene canım .aşılamaya bu kadarda kolay demedik yani.ne kadarda olsa doktor kapısına gidip gelmen lazım.bir sorun olmadıgı takdirde böyle bir şeyi doktor bile yapmaz.

çok teşekkür ederim canım ya insan üzülüyo o kadar para verdik özelden gittik herşey boş ya biz nerden bilelim daha ne yapalım özelden de gidiyoruz anlamadım gitti

canını sıkma canım ne yapalım sonuna kadar gidecez.yola devam ....benim ilk çocugumda pregesteronu hiç vermedi doktor ama bir sorunda olmadı canım .dogurduk büyüttük ama kara toprak için büyüttük .allah ne verirse hayırlısını versin.sıkma canını yine tedaviye başlarsın olur inşallah

ayy kızlar şuan saatgece 1 buçuk siz yoksunuz ben bi bakayım dedimm
biraz rahatsızım ondan anneme gidiyomm ordada pc bozuldu giremiyorum koyu muhabbeti özledim yaa
şu ferlitaid hakkında ne diyosunuz ingilteredeki arkadaşımız bize sipariş verdi sağolsun ama daha gelmedi meraktan ölücemm inşallah gerek kalmazda ben bu ayın sonunda hamile olduğumu öğrenirim:Saruboceq:
kızlar bu arada ayın 20 sinde malatyaya gidiyoruz bayramdan sonra dönecez bi süre ayrı kalacaz
belki kaynımın bilgisayarında girerim ara sıra

ya evincim şu avatarı nerden koyuyoruz bide buna el atsan canım alpy la bekliyoruz

cnm benim öyle deme onun kaderini kara toprağa yazan Allah...
bazen bana diyolarki üzülme 1 gün kaldı yanında
bende diyorumki siz çocuklarınızı kundakdayken emzirdiniz benim bebeğimin kundağı ona kefen oldu o kadar kolaymı yani üzülmemek ama dirençli olmak zorundayız...

günaydın kızlarrr sümeyratt sen hiç yatmıyon galibaaa. sabah akşam burdasınn.. bilmiyomm gecede burdamısın

günaydın kıslar ayçacım geçmiş olsun bol nane limon iç u aralar tehlikeli grip olmak biliyosun önlemini al hemen:1hug:

günaydın hanımlar nasılsınız ben şifayı kaptım birazcık

günaydın canım hoş geldinn. geçmiş olsunn yaaa.. dikkat edin kendinizee yaa şu sıra

günaydın kıslar ayçacım geçmiş olsun bol nane limon iç u aralar tehlikeli grip olmak biliyosun önlemini al hemen:1hug:
ggünaydın hoş geldin canım

canım ben araştırdım sadece vitamin deposu gibi .içerigini sende araştır.yani folic asit gibi birşey.amerikada üretiliyormuş.28 dolar yani 45tl civarı oradan maraşa geleyim demesi 85-90tl yi buluyor zaten bizim 1 aylık tedavi masrafı daha ucuz.80 tl tutuyor.bana biraz soguk geldi canım.birde inandırıcı gelmedi....böyle şeyleri doktoruna danışmadan içme...

tabiki allah ömrünü o kadar vermiş.elden gelen birşey yok.bana diyorlar ki sonradan ölecegine karnındayken ölseydi.ben diyorum öyle demeyin o da zor digeride. sana göre seninkisi zor .bana göre benimkisi zor. çünkü herkesin evladı kendine altın gibi başkasına da gümüş gibidir canım.ekim 17 de düşük yaptım onada üzülüyorsun herşeyin üzüntüsü ayrı canım.inşallah senin aşılama tutmuştur. bugün aşılamanın kaçıncı günü ayşecim.agrın felan varmı

hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız mutlu hayırlı bir gün dilerim hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…