Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yani başka yerden aldım yapıştırdım bakalım şimdi olacakmı
33131925.th.png
[/IMG]
hayırr bala bu değill alttaa varr forum 1 onu alacaksın sayfanın en altına in ordaki forum biri kopylaa yapıştır yap

teyzişler bakarmısınız eğer ben doğarsam annem bana bunları giydirecek babam ben annem takım giyineceğiz hemde

aaaa gülşen şimdi gördüm bende çok üzüldüm valla çok umutluydum senden allahım hayırlısını versin ama baya üzüldüm nasıl umutluydum senden

kızlar hepinize çok teşekkür ediyorum bende öylesine umutluydum canım ya herşey normaldi ama işte veren de Allah alanda elden ne gelir.ah canım sıkıntı yapmadan durabilsem olmuyor akşam doktora telefon edeceğim ne zaman gel derse tüp bebek için zaman kaybetmek istemiyorum.ALLAHIM NE OLUR BU SEFER OLSUN..

ee kıslar anlaın bakalım kayracım senin adet tarihin ne zamandı

benim yarın canım adet tarihim bakalım bende umut yok gibi arkadaşım işi olduğu için oğlunu okuldan aldım bana getirdim 1 e gidiyor çok tatlı şimdi karnını doyuruyor o yüzden takip edemedim

kıslarrr,
yarın öğlen saatlerinde bana çok dua edin 2 buçuk ay oldu doktora gitmiyodumm.
offf şimdiden stress oldum hiç sevmiyorum doktora gitmeyi hele ki kadın doğum doktorunaa:eek:lmaz:

kıslarr bi de şu ilaç var ya fertilaid.ben bu ilacı doktoruma bi soriyim diyorum.
internet sitesindeki başarı hikayelerini okudum da bayaa etkili bi ilaç anladığım kadarıyla.

kıslarrr,
yarın öğlen saatlerinde bana çok dua edin 2 buçuk ay oldu doktora gitmiyodumm.
offf şimdiden stress oldum hiç sevmiyorum doktora gitmeyi hele ki kadın doğum doktorunaa:eek:lmaz:

rabbim yardımcın olsun canım hayırlı haberlerle gel inşallah bende gidip bi test sonuçlarımı gösteremedim eşim gitme H1N1 var diyor hastane ortamından biraz uzak dur diyor ne bileyim gitsemmi eşimi dinlemeyip bilemedim kii:uhm:

şimdi geldim ben canım yerimde değildim.
görüşmeyeli nasılsın?

iyiyim canım sağol anlattım okudunmu bilmem klomen kullanıyorum.kuzu incir falan kullan dedi ama 3 gün oldu başlayalı neyse ben yarın alayım inciri kullanayım.
Benim eşimde yanımda değil sadece hafta sonları geliyor.umarım zamanlamayı tuttururuz.
:kedi:

allah muhabbetinizi arttırsın canım allah bozmasın
amin canım yaa diğerr gelinlerii onu kötüleyince sinir oluyorumm oysa melek gibi bi insannn. kendi şeytanlıklaırna bakmıyolar... bizim orda bi baraj var ordan devamlı balık tutuyo diyoki kızım sana balık yolluycam onu görümcenden al diyoo.. görümcemde çok iyi kızz..

X