Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar canlarım ben 8 yıldır neler neler ve ne hayal kırıklıkları yaşadım anlatamam ama rabbim sabrını veriyo düşünsenize başkaları gibi ilk evlendiğimde hamile kalsaydım şimdi 1ci sınıfa giden bi balköpüğüm olacaktı ama hayırlı zaman değilmiş demekki vardır rabbimin bi bildiği hikmetinden sual olmazz

kızlar ne olur dua edin çok üzgünüm ALLAHIM BANA SABIR VERSİN.

gülşenciğim allah sabır versin tabiki ama sen sebepsizsin bi süre bebek fikrini çıkarsan beyninden maddi imkanlarını sosyal faaliyetler için kullansan bir süre unutsan belki kendiliğinden gelir ne dersin

kızlar ne olur dua edin çok üzgünüm ALLAHIM BANA SABIR VERSİN.
canım kısmet değilmiş dmekki üzlme yaa.allahım vereceği zmanaı bilir benim teyzemin 10 sene olmadıı yemin ederimkii çok sabırlı davrandı gerçektenn sorun eniştemdeydi evini sattı eniştem tedavi oldu ve arka arkaya iki tane oğulları olduu ikiside okdar akıllılarkii onların o akıllıkları önünde şapka çıkartıtrım valla.. yani diyeceğim o kii allahımm vereceği zman öyle bi evlat verirki okdar hayırlı olur.. ama erken verir hayırsız olurr yanii allahımm hayırlısını versinn sana canım. üzlme.

mrb kızlar,, nasılsınız...
ben klomenle progestanı doktor reçeteye yazdı, ilaçı aldım, regli olmayı bekl,yorum......

doğru söylüyorsun canım allah daha fazla bekletmesin hep derim bu yolda maddi manevi kayıplar vermeden rabbim nasip etsin inşallah

bana doktor folibal yazmış, ben hep folik pluss kullandım. folibal değişik geldi,, folik plusa devam mı etsem....

evinciğim ya kırmızı elbise güzeldi çok hoş o da benim tarzım valla diğerleride çok güzel de günlük onlar

Çok güzel model bayıldım kızımız olursa yapalım bunu..
kızlar çok dertliyim klomene başladım cuma kontrol var yumurtalara bakılcak.Çok korkuyorum umarım ii sonuç alırız.Eşimde burda değil sanki tüm yük benim omuzlarımda..

yani başka yerden aldım yapıştırdım bakalım şimdi olacakmı
[/URL][/IMG]

ok tek yaptırğım hata forum 1 i kopyalamamk yanşı yeri kopyalıyormuşum seninde dediğin gib canım sağol

inşallah iyi sonuç alırsın polen ye incir ye canım destek olsun yumoşlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…