Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hayırlısıyla bi hamiş kalalım senden alıcaz fikirlerini,çünkü zevklerimiz uyuyoo şekerim

işte bu son kıyafetler tam benlik hele bi hamiş kalalım hepimiz ne fikirler buluruz güzelimmm içim coştu yaaaaalkisalkisalkisalkisalkisalkis

canım merhaba
aynı durumdayız benimde yumurtalarım olusuyr klomen çatlatma iğnesi kullandım
bu ay sadece klomen kullandım eşimdede sorun yok bakalım bende dr a ara verdim.
bekliyorum allah onun zamanını belirlemiştir.bizde mecbur bekliycez.
hayırla sağlıkla gelsinler inşallah.

kızlar güzel haberler vermeyi ne çok isterdim ama olmadı rabbim nasip etmedi hamile kalmamı.herşey çok güzelken olmadı hayırlı değilmiş demekki çok dua etmiştim etmeye devam edeceğim artık tüp bebek için.

güzelim sen testmi yaptırdın daha 12 sinde yaptırcaktın bekliyodum çok üzüldüm vardır bundada bir hayı mafoldumben

hayırlısı cnm umıdını kesme olcak ınan buna olcak ama bızım bebeklerımız nazlı nazlı gelıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrr dıger bebeklerden farklı olcak nazlııııııııııııııııııııı sabrımıızı denıyorlar yaramazlar

bende sureklı bebek goruyorum ruyamda esımde goruyor annem komsular offfffffffffffffffffffffff

kızlar ne olur dua edin çok üzgünüm ALLAHIM BANA SABIR VERSİN.

cnm olur boyle seyler nedne kafana takıyorsun al ben test yaptımda ne oldu sılık cızgı cıktı sevıncten olduk belkı yanlsıtır dedım gene test yaptım gene sılık cızgı cıktı kan testınde cıkmadı hemde ıkı aydır bole oluyor ben ne yapsaydım dusun cnm beterın beterı var cnm uzulme ne olurrrrrrr

kızlar ne olur dua edin çok üzgünüm ALLAHIM BANA SABIR VERSİN.

rabbim sana çok çok sabır versin canım ve HZ.YUSUF peygamberimiz gibi güzel yüzlü güzel huylu bir evlat nasip etsin canım inşallah bak yine ezan okunuyor şimdi ben yazarken rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah canım benim üzülme ne olurr:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…