Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kaç gün olduğunu hatırlamıyorum ama 5 gün oldu herlade benimde ama ya içim bomboş rahim aşağıda değil yukarda adet olmak için aşağıya inmesi lazım offf allahım bayramamı gelecek yine tedavi olamayacağım

:gitme:
cnm bnm bnmde öyle 4 5 aydır erteleniyor 2.aşılamam inş.bu ay olur yarabbim yarın kloemen başlıycam bakalımmm.....Allahım sendemi aşılama düşünüyosun?:gitme:

yaa öle işte birbirimizi özlemişiz aslında kavgalardan sonra daha ateşli oluyor bu arda dün dedimki konuşma arasında bayram geliyor evin temizliği var nasılolacak ya dediki temizlikçi tutalım bende hehe dedim hem tedavide bahsediyoruz hem ne diyorsun gerçi ben dedim vazgeçtim tedaviden pardon dedim baktım bozuldu nasıl verdin o kararı tek başınamı karar veriyorsun bana sordunmu neden miş o filan işte dedim ya istemiyorum şu an

:gitme:

cnm bnm bnmde öyle 4 5 aydır erteleniyor 2.aşılamam inş.bu ay olur yarabbim yarın kloemen başlıycam bakalımmm.....Allahım sendemi aşılama düşünüyosun?:gitme:

evet ilk defa canım bu arada senin eşindede vardı sorun sanırım morfolojisi nasıl kaç yani aşılamada bazı kriterler var morfoloji %4 ün altında olmamalıymış diyorlar ya

Kuzu canımm ne diicem sana soğan kürü yap hemen.Bak saraçoğlunun sitesine ziyaretçi defterine dün yazılan bir yazı var oku orada yazan kişi 6 aydır adet olmuyodum soğan kürüyle oldum diye yazmışş.Hatta bir başkası da pco muş ve 9 yıldır çocuğu olmuyormuş soğan ve incirden sonra hamile kalmış.Bir de sipariş kısmında çay var pcolular için ileriye doğru onu almayı düşünüyorum,çok faydalıymış o.

evet ilk defa canım bu arada senin eşindede vardı sorun sanırım morfolojisi nasıl kaç yani aşılamada bazı kriterler var morfoloji %4 ün altında olmamalıymış diyorlar ya

cnm bnm eşimin 5 ay önceki sonuçları morfoloji%3 sayı 20 milyon har.hatırlamıyorum ama düşüktü tabi valla bizim dr 3 ez deniyelim diyor aşılamayı evet %4 ün altına tüp deniliyor ama bilmy.%1 le bile aşılaması tutanalr var...bazı drlar önemsemiyor ama bana görde önemli ama işte oyyy...bn şu 2.de bi dneiyeyim bakayım da....geçen ay adet olamadım işte geçen ay ramazan bay.denk gldi öbür aylar eşim rahatsızlandı hayırlısı cnmcm bn artık öyle avutuyorum kendimi inş.bu ay yaptırabilirm ...mafoldumben

inşallah allah yardımcımız olsun

valla bilmiyorum bende ne yapacağımı şaşırdım he

aslında ben hakettim geçen ay ne güzel düzenli olarak kullandım kürleri glucophagımı içtim polen filan yedim olmuştıum ama bu sefer hiçbirini düzenli kullanmadım

merhabalar burdakilerin çoğunluğu benim gibi pco sanırım.rabbim hepimizin şifasını versin.kızlar benim sorunum yumurtaların gelişmemesi ilaçla bir kaç geliştiğine rağmen yinede o aylar döllenme olmadı.hatta geçen ay 18 19 ve 20mm olmak üzere 3 yumurtam olmasına rağmen gebelik olmadı.herşey rabbimin ol demesiyle oluyor.dua etmekten başka çaremiz yok.

mrb canım hoşgeldin allah şifanı versin öncelikle eşinin sperm değerlerine ve tüplerie baktırdınmı

mrb canım hoşgeldin allah şifanı versin öncelikle eşinin sperm değerlerine ve tüplerie baktırdınmı

opuyorumnanaktan hoşbuldum teşekkür ederim.evet ilk önce doktorum eşimde test istedi onda bir problem çıkmadı şükür.eylüldede rahim filmi çektrdim ondada bir problem çıkmadı şükür.ben bal çörek otu ve tarçın karışımı yemiştim düzenli olarak.ayrıca doktorum verdiği ilacı kullandım ve 3 yumurtam gelişti.yine olmadı.hayırlısı allahtan.şimdi doktor işinine azcık ara vermek istedim.doktorumla konuştum ve bıraktım.böyle daha rahatım bir beklentim yok.ama umudum hiçbir zaman bitmiyor.rabbim bitirmesin hiçbirimizin umudunu.

güzel düşünüyor ve emin adımlarla ilerliyorsun canım eminim herşey yoluna girecek dir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…