Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

abla yanlış yeri alıyonn aşağıdaa parantez içinde forum ( 1 ) (2) yazar onlardan birini komple kopyalıycan

canım şimcik yemeğe çıkıyorum resmi direk yapıştırma olayını anlamaya çalışıyorum yani eklenti olarak eklemeyi değil gelince konuşuruk olarrrr mı

ya evincim şu avatarı nerden koyuyoruz bide buna el atsan canım alpy la bekliyoruz

aysecim hoşgeldin nasılsın bakalım bu ay bekiyoruz senden müjdeyi rabbimin izniyle inşallah

ya evincim şu avatarı nerden koyuyoruz bide buna el atsan canım alpy la bekliyoruz
canmm bak yukarda kullanıcı paneli var orasya giriyosunuz sol tarafta avatarını değiştir var.oraya tıklıyosunuz.ondan sonrada sayfanın altında gözat butonu var oraya tıklayıp bilgisayarınız içindeki istediğiniz bi resmi seçiyosunuz.ondan sonrada değişiklikleri kaydet dedinmi tamamdır.

:hooray:
günaydın kızlar ayşecimm yumoşunun büyümesine çok sevindim canımmmm gerçektenn inşş hayırlısı olurdaa bi teyzee olurum kızz.. bacım yok benimm hiç teyze olamıcam yoksa

günaydın kızlarrr
nihayet bugün evdeyim sizinle baş başa olacam ama biraz hastayım hala :bbo:

evincim saol canım duan için aminn hepimiz teyze oluruz inşallah

günaydın kıslar

aysecim çalışmalara devam inşallah hayırlı haberler alırız evinin dediği gibi teyze olurum inşallah benımde bacım yok sadece hala olurum onada daha cok var
bide ayse sabaha kadar yatmak günah demişsin ya ben bilmiyordum onu yatıyordum sabah7 gibi banyo yapıyordum bilmeden yaptıgım için günah olmus olur mu acaba

canım o şekilde uyuyabilirsin fakat güneş doğmadan kalkıp gusletmen lazım
bilerek işlenen günahla bilmeden işlenen günah bir olmaz tabikide
bundan sonra daha dikkat ederssin hayatım

Kıslarr yarına doktora randevüü aldımm,dua edin inşş bu defa herşey yolunda gider :Saruboceq:

bence pantalonlu olan güzel değil ben sevmiyorum hamilelerde yakışmıyo pantalon tabi benim fikrim bu

kızlar yaaaaaa bana bişeyler oluyo nazarmı değdi acabaaaa
2-3gün önce fırından bişey çıkarırken elimin üstü yandı
dün gece yatarak pc ye bakıyordum kalkarken pcnin kapağı üstüme düştü şuan dudağım mosmor
şimdide tavanın kapağı ısınmışş bişmiyodum açayım derken 3 parmağım yandı acayip sızlıyoooo
noluyo bana yaaaa

canmm bak yukarda kullanıcı paneli var orasya giriyosunuz sol tarafta avatarını değiştir var.oraya tıklıyosunuz.ondan sonrada sayfanın altında gözat butonu var oraya tıklayıp bilgisayarınız içindeki istediğiniz bi resmi seçiyosunuz.ondan sonrada değişiklikleri kaydet dedinmi tamamdır.

Çok üzgünüm çoook yapamıyorum hata veriyooo

X