Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

GELDİM kızlar merabaaa...
kuzucım ya sende bi arayıp sormuyosun bu kkız öldümü kaldımı :)
2 gündür biraz rahatsızdım grip oldum bide kadım doğumcuya git gel alerji doktoruma git gel derken buraya girmek pek nassip olmadı açıkcası
güzell gelişmelerle geldim bugün gittim gözlerime inanamadım yumurtam 22.8 mm olmuş
hemen pregnly çatlama iğnesi verdi vuruldum bugünde hasta olduğum halde çalışma yaptık :) hatta şu an yatıyorummm bie kaç saat kalkmıcam

ohh maşallah subhanallah allahım nazardan saklasın inşallah tutar demekki bu ay hamile haberini senden alacağız canım inşallah bu arada derya da ikizlerinin keselerini görmüş haftaya kalp atışları için gidecek onada maşallah ne güzel haberler duyuyorum motivasyonum yükseldi valla herşey çok güzel gidiyor allahım sne yardım et inşallah yarabbim

ohh maşallah subhanallah allahım nazardan saklasın inşallah tutar demekki bu ay hamile haberini senden alacağız canım inşallah bu arada derya da ikizlerinin keselerini görmüş haftaya kalp atışları için gidecek onada maşallah ne güzel haberler duyuyorum motivasyonum yükseldi valla herşey çok güzel gidiyor allahım sne yardım et inşallah yarabbim

ayyy çok sevindim derya için ve yeğenlerimiz için rabbim korusun onları :nazar:

ay canımm benim yaa inş 9 ay sonra güzel haberlerinidi alırızz.

günaydın kızlarrr,nasılsınız???
dün akşam yazdıklarınızı okuyodum nese resmimi değiştirmemi istemiş başka resim bulayım
istemeden de olsa onu üzdüğüm için üzüldüm :KK43:

günaydın kızlar bayadır yoktum.ben daha yeni adet oldum cumartesi günü 2 kutu farlutaldan sonra yarın klomene başlıycam bu ay Allahım inş.2.aşılamam olcak sürekli bişiler çıktı ve ertelendi hep....geçen ayda ben adet olamadım ilk kez böyle oluyor her daim en geç 33 34.gelen adetim b ay baya baya geçti...sizler napıyosunuz varmı hamişimiz.kuzunazcım sende farlutal alıyosun sanırımmm..

günaydın kızlar
allahıma çok şükür dün akşam kocam geldi canım benim nasıl özlemişim.
dünde kasıklarım acayip ağrıyordu yumurtlamamın devam etmesi mümkün değil dimi 17. gündü çünkü.
kızlar bu aydan itibaren sırayla haberlerimizi verelim burdan inşallah.

Hoşbuldumm kıslarr!
Kuzu hoş geldinnn canım
kıslarr az önce doktorumu aradım,hastası vardı birazdan arıycaklar beni not bıraktım.Ben hala adet olmadım yaa..nolcekk bu halim diye sorucam doktora.olmadı yarın doktora gitmeyi düşünüyorum,en azından baksın ne durumdayım yumurtlamış mıyım diye.
Bu arada yarın evlilik yıldönümümüz 2.senemize giriyoruz ve ben hep eşime evlilik yıldönümünde böyle bir haber vermeyi istedim ama yine olmadı mafoldumben

Hoşbuldumm kıslarr!
Kuzu hoş geldinnn canım
kıslarr az önce doktorumu aradım,hastası vardı birazdan arıycaklar beni not bıraktım.Ben hala adet olmadım yaa..nolcekk bu halim diye sorucam doktora.olmadı yarın doktora gitmeyi düşünüyorum,en azından baksın ne durumdayım yumurtlamış mıyım diye.
Bu arada yarın evlilik yıldönümümüz 2.senemize giriyoruz ve ben hep eşime evlilik yıldönümünde böyle bir haber vermeyi istedim ama yine olmadı mafoldumben

cnm bnm nice sağlıklı huzurlu mutlu yıllara inş....bnde hep öyle diyorum senin gibi ama olmayınca olmuyor işte herşeyin bir zamanı vakti var bizim melekler brzz nazlı:gitme:

Hoşbuldumm kıslarr!
Kuzu hoş geldinnn canım

mrb canım hoşbulduk bende hala adet olmadım farlutal bile kullandım nasıl olacak bende bilemiyorum ya bu arada allah bir yastıkta ölene kadar yaşamayı nasip etsin bugün 10 kasım 10 aralıktada benim yıldönümüm

günaydın kızlar
allahıma çok şükür dün akşam kocam geldi canım benim nasıl özlemişim.
dünde kasıklarım acayip ağrıyordu yumurtlamamın devam etmesi mümkün değil dimi 17. gündü çünkü.
kızlar bu aydan itibaren sırayla haberlerimizi verelim burdan inşallah.

olabilir canım 14-+3 derler ya 3 önce ve 3 gün sonraya kadar

kuzunaz bnde ilk bir kutu farlutal btrdm olmadı dr 2 .kutuyu verdi endmtrium kal.çk yükselmiş nasıl dün parçalar düşürdüm2.kutunun sonunda adet olabildim.

günaydın kızlarrr,nasılsınız???
dün akşam yazdıklarınızı okuyodum nese resmimi değiştirmemi istemiş başka resim bulayım
istemeden de olsa onu üzdüğüm için üzüldüm :KK43:

tiryakcığım bende şimdi dikkat ettim gerçekten soğukj bir resim neşeye dediklerini çağrıştırabilir ama sen nerden bileceksinki canım çok düşüncelisin

kuzunaz bnde ilk bir kutu farlutal btrdm olmadı dr 2 .kutuyu verdi endmtrium kal.çk yükselmiş nasıl dün parçalar düşürdüm2.kutunun sonunda adet olabildim.

nasıl kullanıyorsun farlutalı cnm sen günde 2 tanemi ben günde 3 tane içtim bu sefer

nasıl kullanıyorsun farlutalı cnm sen günde 2 tanemi ben günde 3 tane içtim bu sefer

cnm günde iki kez 5 gün içtim 5 gün bkldm olmadı tekrar usgye grdm işte end.çk kalınlaşmış hazırlanmış ama olmadı sonra 2.kutuyuda aynı şek.içtim bn ilk kez kullanıyorum farlutalı off şimdide nasıl sancılı cmrtesi başladı pazar duramadım sancıdan halada devam ediyor Allahım yardım etsin....sen bitireli kaç gün oldu cnmcm

X