Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzunazcım canım bayadır giremiyordum .yine sıkıntılanmışsın .ne oluyor size halledemedinizmi .çocuk isterken ayrılacak konumamı geldiniz yapmayın aranızda halledin.allah yardımcınız olsun.bu sorunu ikiniz aranızda halledin.başkaları karışırsa iş dahada büyür canım unutma....her eş arasında ufak tefek şeyler olur canım.birbirinizi üzmeyin canım.hiçbirşey şu fani dünyada birbirinizi üzmeye degmez.

merhaba aysecim beni tanıdın degilmi.bu kullandıgın bitkiler ne acaba yardımcı olurmusun benim adetimde düzensiz ama 1 aya yakındır hayıt tohumu içiyorum sonradanda bögürtlen kökü suyu ve adaçayı içiyorum .birde bu macunun içeriginde ne var ne işe yarıyor.ferlitaid adet söktürücümü biraz bilgi verirsen sevinirim.

Hoşgeldin canıııım
İnşallah bu kadarla atlatmış olusun.
Vardır bunda da bir hayır
Daha iyi günler yakındadır eminim

Canım üzülme
Belki eşin hakıldır
Benim eşimde zaman zaman aynı sözleri sarf ediyor bana
ve galiba haklı
Buradaki amacım artık bebekten ziyade dostluklar oldu
O yüzden hergün uğramak zorunda hissediyorum kandimi

Bu arada canım sen elinden geleni yaptın biliyorsun
Yanlış hatırlamıyorsm değerlerin iyiydi ve aşılamnız olmuştu değil mi??
demekki zamanı var canım
Rabbim inşallah tez zamanda yavrunun ruhunu üflerde bize güzel haberlerle dönersin inşaaaalllaaaaaaah
:Saruboceq:

merhaba kuzucum
Yine ne oldu yavrum benim yaaaa
Bak mevzu basitse sinirini anlarım
Hani bazen kadınlar susmaları gereken yerde (ki bu demenktirki daha sonra acısı fena çıkacaktır ) bazen susmaz ve erkeklerin üstüne giderler
Hani öyle bi durumsa biraz sakin ol cnım
Sonra mutlaka acısını bin kt çıkartırsın
Ama hani susmaman gereken bir durumsa (ki el kaldırma olayında ister yalnız ol ister başkasının yanında) gayet haklısın canım
Benim bahsettiğim şey meselenin özü....
Yinede tartışmadan konuşarak halledebiliyorsan öyle halletmeye çalış kuzucum
Ben sinirden kudursamda asla bir başkasının yanında eşimle tartışmıyor,laf dalaşına bile girmiyorum.
Çünkü o bir erkek ve bizler gibi değiller..
Ama sonra öyle bir dilimle dövüyor ve tavır alıyorum ki burnundan geliyor
Yaptığına yapacağına, dediğine siyeceğine bin pişman oluyooor
Öyle damardan giriyorum
Asla ağlayıp zırlamıyor, vıdı vıdı etmiyorum.
O yüzden artık eşim ne olacağını bildiği için çok dikkat ediyor sözlerine ve davranışlarına
Gerçi işte bende sinirime hakim olduğum için böyle bir durumda pek oluşmuyor.
Böylelikle sen sağ, ben selamet hali var...
kuzucum halletmeye çalış meseleyi güzelim
sen sakin kalmaya çalış olur mu canım

evet neşecim ya bende çok merak ettim şimdi.
Ayşecim gelsinde anlatır bize.
Gerçi kadının yapması ve ayşeye vermesi ne kadar sürer bilmiyorum
İnşaallaaah içindekileri söyler Ayşecime

Oooooo
sumeyratcım sana da merhaba
Sakın kaçıp gitme
bir Allahın selamı verdiğimiz
Kaçılacak bişiy değil yanii...

evet neşecim ya bende çok merak ettim şimdi.
Ayşecim gelsinde anlatır bize.
Gerçi kadının yapması ve ayşeye vermesi ne kadar sürer bilmiyorum
İnşaallaaah içindekileri söyler Ayşecime

yavru ceylan seninle pek sohbetimiz olmadı. genelde kuzunazla ve ayşeyle diyalogtayız .sen bi tedavi görüyormusun canım

yavru ceylan seninle pek sohbetimiz olmadı. genelde kuzunazla ve ayşeyle diyalogtayız .sen bi tedavi görüyormusun canım

Henüz değil canım
değerlerimiz normal çıkınca vazgeçti dr 3 ay daha verdi
bBiz 7 aydır deniyoz olmuyooo
İlk değerlerim normaldi düzenimde normaldi
Sonra çocuk fikri çıkınca stres oldum düzenimde değiti.
hatta hormonlara tavan yaptırdım
iki ay adetten önce ara lekelenmelerim oldu
Ama son iki aydır durumum iyi düzenimde tekrar oturdu
O yüzden dr klomene başlayacaktı vazgeçti
3 ay daha deniyoz
sen neler yapıyosun canım
Hep düzensiz miydi adetlerin?

düzensizdi derken ben sadece ilaç sayesinde adet oluyorum benim ablamdada aynı sorun var ama kendiliginden 2 tane oglu oldu .ben 6 yıllık evliyim 3 yıllık evliyken ilk aşılama ile bir kızım oldu ama 2 yaşında kaybettim 26 nisan 2009 da öldü .sonra aşılama ile yine hamile kaldım ama düşük yaptım benim hayatım bundan ibaret. bayramdan sonra tedaviye başlayacaz.bir aşılama daha deneyecez sonra tüp bebege gidecez ankaraya....

kuzunaz benide listeye ekle canım adet tarihim 3 kasım aralıgada allah kerim şu an sadece hayıt tohumu içiyorum 18 kasımdada bögürtlen kökü suyu ve adaçayı içecem canım hayırlısı

kuzunazcım listeye adet tarihim 3 kasım .25 yaşındayım.yumurta tembelligi var.bir sonraki adet tarihim belirsiz.kullandıgım kür.hayıt tohumu.bögürtlen kökü .adaçayı.bal tarçın çörek otu karışımı inşallah bir sonrakinde hamile haberimi duyarsınız

Canım çok üzüldüm :gitme:
İnşaallah şefaatçin olur. :Saruboceq:
Çok üzmezse seni neden kaybettiniz sorabilir miyim?
durmak yok yola devam
Demekki düzensizde olsa adetin bir yavrun olabiliyor.
rabbim bizlere de ihsan eylesin bu lutfundan :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…