Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ıste cnm yakı yakılcak ole bırsey buda bele

ıste cnm yakı yakılcak ole bırsey buda bele

tamam yakı beli sıcak tutuyo anladık
Herşey belden geçiyor zaten de
çekme diyince ben farklı algıladım herhalde
Hani bu öncesinde yağlıyorlar elleriyle omurları çekiyolar sonra yakı vuruyolar
ondan bahsediyosun değil mi canım?
şayet buysa tehlikeli bence...

valla cnm belkı oledırde tek bılgıım sey yakı yakılıyormus ne bılıyım abım nısanlısın babaannesı dedı yapıyım sana dedı bugun kız kardesıne yapmıs 5 sene cocugu olmamıs 5 senenın sonunda olmus

Hadi inşallaaah
Zaten herşeyi deniyoz -tatlicadiarzu-
sapıttık daha
Niyeyse ben geçen ay rahattım
Sanırım bu ay daha rahat olacağım
Biraz rahatla canım sende

Hadi inşallaaah
Zaten herşeyi deniyoz -tatlicadiarzu-
sapıttık daha
Niyeyse ben geçen ay rahattım
Sanırım bu ay daha rahat olacağım
Biraz rahatla canım sende

zaten cnm ben yasmın ıcıyorum ıkı ay ıcecem benım adetler 2 ay sapıttı 39 gunde bır olmaya basladı duzenlı adetlerım avrdı

zaten cnm ben yasmın ıcıyorum ıkı ay ıcecem benım adetler 2 ay sapıttı 39 gunde bır olmaya basladı duzenlı adetlerım avrdı

tamamen stresten canım
benimde 28 gün olan adetlerim bebek fikriyle yavaş yavaş sapıttı sonra tavan yaptı 34 gün gibihatta yetinmedi lekelenme yaşadım iki ay adetten 10 gün önce başladı bu lekelenme
düşün artık ne kadar bozmuşum hormonları steresten laelaelaelaelae laelaelaelaelae
Sonra Rabbime sığındım ve kendi kendimi sakinleştirmeyi öğrendim
İki aydır düzenli
Hatta hormon sonuçlarım bile normale döndü
Dur bi diyim kendime
Çok nazar ederim de kendi kendime nazar

O yüzden sakin olmaya çalış canım
tamamen umursamadığı zaman kızların çoğu hamile kalmış öyle okudum topiklerden
sen de rahatla canım benim

evet ole oldugunu kendımden bılıyorum ben ole bebek olsun dedık yaptık bır ıkı kere calısma arkasını hıc dusunmedık unuttuk gıttık aaaaaaaa hamıle olmuyummu dusunmeyınce oluyor bunu bılıyorum ama sımdı yapamıyorum ne kadar ıstesemde bebegım dustu bu arada

Biliyorum canım
Daha önce de demiştim sana
inşaallaaah bebeişin şefaatçin olacak senin için
Ne büyük bir nimet
Yanlış anlama lütfen beni
ama benim böyle birşeyin hayalini bile kurmam mümkün değil
7 aydır deniyoruz ve hala tık yok
üstelik olup olmayacağını bile bilmiyorum.
Sen en azından oldu bünyem bunu yapabiliyor diyebiliyorsun kendine ve çevrendekilere
ya ben ne diyeyim
O yüzden Rabbim büyük
Görelim Mevla neyler, neylerse güzel eyler....diyorum kendime

ya cnm sana ozelden bırsey yazcam cvp verırısen sevırınm dusen bebekle ılgılı

Canım cevap attım
Umarım yardımcı olabilmişimdir
Sen kendini ferah tut
ben kaçıyorum
ıyi geceler sana
opuyorumnanaktan

kuzucum nerelerdesin umarım iyisindir neden girmedinki hiç yazın yok 5 6 sayfadır iyisindir inşallah

kıslar bende geldim aranıza öyle dertliyimki allah beni bunlarla imtihan ediyo ama pekde sabrım kalmadı hep bekle hep bekle umutlarım tükendi bunlar size göz yaşları içinde yazıyorum çok şükür eşim iyi allah ondan binlerce kez razı olsun benim 6 yıla yakın bebişim olmuyo geçen kurban bayramı tamda bu aylarda ahamiş olmuştum ama hayal kırıklığı boş gebelik çok mutsuzum kafamı toplayayım bu düşünceden arınayım die bi iş yeri açtım kendi yeni aldığım (dükkanıma atanamayan resim öğretmeniyim) 3 senedr boşdu hep bişiler yapma hayalim vardı bu sene bi bayanla ortak olduk yanıma aldım bitiişğimdeki dükkandaydıdı bi aydr.Benle tanışınca ve yeteklerimi öğrenince ve o yerin benim olduğunu öğrenince peşimi bırakmadı beniö işyerimde buldum kendimi ee aynen kullandı resmen bide eşime 3 yıllık kontrat imazalatmış eşini her işe soktu bende onlara iyilik yapıp eşiyle onu baş başa bıraktım ortaklık ayrılırkende paramızı vermedi bizi süründrdü sonra ortak noktada anlaştık ben işimden oldum ha bu arada işim bebk hediyelikleri hastane odası süleme doğum günü partiler vss bebek ve çocuklarla ilgili güzel şeylerdi yani evdeyim yinede evvdende olsa işimi ona inat sürdürcem inat olsun en yakın zamanda avukata verip çıkarmayı düşünüyorum sözün kısası çok kullanıldım duygusal düşündüm. Benim bebeğim olmaması için bi sorun yok her şey normal ama hayatın zorluklarından olmuyo streslerden olmuyo rahat değilim eşimin tüm ailesi depremnde öldü ve o benim her şeyim ben onun .Bebğimiz olsun zalim kötü kalpli insanlar olmasın bunu istiyorum hiç bi şey değill

cnm aramıza hoşgeldin Allah eşinede sanda sabırlar versin,
burada hepimizin istediği hayırlı bir evlat,hiçbir dert dermansız değildir yeterki isteyelim
çabalayalım...

yaaaaa niye kimse yok özledim sizi kızlar ya 3 gündür yoktum
yaa mutluyum neşemi sizle paylaşmak istiyorum bebeğime yaklaşştım hissediyorum Allahın izniyle...
şadiye annenin konuşması beni çok inandırdı buna,
hem 2 aydırlı adetim normale döndü sayılır,hemde bitkisellerden sonuç alıyorum
şadiye annenin macununuda yicem,ferlitaid'i kullanıpp kullanmamakta kararsızım...akıl verin

arkadaşlar ben regl oldum artık bu sayfalara veda ediyorum eşim bu bebek işini kafamdan çıkarmam için bu sayfalara girmemem gerektiğini söylüyordu bende buralara rahatlıyorum diyordum ama artık çok kızmaya başladı ve eşimle bir anlaşma yaptık 3 ay kk ya girmicem artık çok üzgünüm hepinizi çok seviyorum hepinize Allahtan en kısa zamanda bebek diliyorum hayırlısıylamafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

kuzucum nerelerdesin umarım iyisindir neden girmedinki hiç yazın yok 5 6 sayfadır iyisindir inşallah

merhaba kayracım geldim ben merak etmişsiniz beni ben gayet iyiydim annemlerde kaldım canım dün bugünde eşim geldi eltimle birlikte annemlerden aldı beni karşıya gittik avrupa yakasına alışveriş yaptık fakat eve gelirken tartıştık eşimle biraz bu yüzden şu an bira sinirliyim hatta biraz da değil çok sinirliyim ona çocuk filan yapmam ben defolsun gitsin şu an o odada ben bir odada oturuyoruz ama elimden gelse yumruklar ataım vururum o kadar kızgınım hırsımıda alamadım zaten çok sinirliyim ayrıca hala adette olmadım çocuk filanda istemiyorum şu an sinir oluyorum bu adama yaaaaaaaaaaaaaaa ço kızgınım bana bağırdı el kaldırdı abisinin yanında abiside bi yapıştı yakasına sonrada hiç bişi olmamış gibi gelmiş beni alıyor sinir oluyorum yaaaaaaaaaa çok kızgınım kayracım klava:klava:klava:klava:klava:klava:klava:

ayşecim merhaba canım özlettin kendini ama çok güzel yüksek motivasyonla döndün aramıza inşallah canım dediğin gibi çok yaklaşmışsındır inşallah kürlerde işe yarar ben şu an o kadar sinirliyim ki bebek filan düşünemiyorum bi girip sizlere bakayım dedim ama çıkıcam kendinize iyi bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…