Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ben saraçoğlunun sitesinde kayboldum :)
okudukça hem gaza geliyorum hem umutlanıyorum bizede şifa olur inşaallah:Saruboceq:

amin inşallah :Saruboceq::Saruboceq:bu kürleri içirken Allahım sen şifasını ver ya şafi dedikten sonra içecekmişiz

ama benim biraz kafam karıştı önce soğan kürünü mü yapsam yoksa direk inciri mi?
vakit kaybetmek istemiyorum şimdi adetim soğan kürüne adete 10 gün kala başlanıyosa bi ay var daha o zamana kadar hiç bi şi yapmıyım mı?
bugün çok soru sordum kafanızı şişirdim farkındayım ama yardımınıza ihtiyacım var kızlar

canım biraz kullanımı hakkında bilgi verirmisinn. gerçekten faydasını gördülermii ben 6 aydır adet olmuyorumdaamafoldumben

normalde önce soğansuyu sonra incir içiliyordu ama ben soganı içemediğim için incire başlamıstım incire basla adetin gelince sogan iç sonra tekrar incire başlarsın

Testere dişli arslanpençesi

Kür 1: Adet düzensizliğine ve tüylenmeye karşı
Üç-dört gram (bir tatlı kaşığı) kurutulmuş testere dişli arslanpençesi kaynamakta olan bir bardak (150-200 ml) klorsuz suya atılır. Kısık ateşte on dakika kaynatmaya devam edilir. Daha sonra soğumaya bırakılır ve ılıyınca süzülür. Bir ay boyunca her gün bir su bardağı içilir. Bir aydan sonra bir hafta ara verilir. Bir hafta aradan sonra aynı şekilde bir aylık kür tekrar edilir. Ve kür sonlandırılır. Kürün en uygun içim zamanları sabah kahvaltısından iki saat sonra veya öğleden sonra aç karnına içmektir.

ıleride adet düzensizliği tekrar ederse, kür 1 aynı şekilde tekrar edilir.

Kür 2: FSH hormonu yüksekliğine karşı
Üç-dört gram (bir tatlı kaşığı) kurutulmuş testere dişli arslanpençesi kaynamakta olan bir bardak ( 150-200 ml) klorsuz suya atılır. Kısık ateşte beş dakika kaynatmaya devam edilir. Daha sonra soğumaya bırakılır, ılıyınca süzülür. Bir ay boyunca her gün iki defa bir su bardağı içilir. ılki kahvaltıdan iki saat sonra, ikincisiyse akşam yemeğinden iki saat sonra içilir. Her defasında taze hazırlanması şarttır. Bir aydan sonra bir hafta ara verilir. Bir hafta aradan sonra aynı şekilde bir aylık kür tekrar edilir. Ve kür sonlandırılır.
ibrahim saracoglundan alıntı

istersen ben sana bizi ilgilendiren bölümleri mail olrak atarım canım :)

gündüzleri bi buraya giriyorum sonra pc açık iş güç halltmeye çalışıyorum sonra aşkım işten erken geliyo bazen 5 gibi bazen 5:30 gibi sonrada ondan kurtaramıyorum pc yi eğer dışarı çıkarsa toplantıya o zaman oturuyorum bu akşam gidicek galiba girip bakıyım bende ama çok çok teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan

şimdi kızlar, ben önce soğan kürüne başlıcam ama nekadar kullancam, nezaman başlıcam ?

kaç gün kullandıktan sonra incir kürüne başlıcam?

kızlar ben yine çıkmak zorundayı belki akşam gelirim sizleri rabbime emanet ediyorum kendinize iyi bakın hoşçakalınnopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…