Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

gördüm canım sağol şu an karnım ağrıyor gibi gelmezse denerim bende

kıslar okuyun bakalım size yeni bir bilgi daha

duymustum bu duayı birde 3 cuma sabah namazı vaktinde meryem ve yusuf sureleri okunmalıymıs yalnız bunu 5 vakıt namazını kılan birisi okumalıymıs benim anneannem ve annem okuyacaklar bakalım

bende şunu yapıyorum 7 gün yasin süresini okuyorum selamünkavlemmirrabbirrahim ayetine gelince 100 defa tekrarlayıp bitiriyorum suya okuncakmış bu sonra o suyu eşinle beraber içilecekmiş annem zamanında yapmış ondan sonra sen oldun dedi anneminde 5 yıl olmamış

kızlar birde VAKI A suresi ve AMME suresinide okuyorum ben ayrıca kuzucum senin dediğin KENZUL ARŞ TA ÇOK OKUYORUM SAĞOL CANIM BENıM RABBıM DUALARIMIZI KABUL EDER ıNŞALLAH

kıslar allah hepinizin dualarını peygamber duası gibi kabul edip dileğinizi yerine getirsin inşallah yarabbi sen büyüksün seni övmeye sözlerimiz bile yetmiyor yarabbi sen kendini övdüğün ve ayetlerde anlattığın gibisin duyduk okduk kabul ettik ve seni aynı şekilde övüyoruz yarabbi sen büyüksün ya erhamer rahimin sen merhamet et burdaki bu kadar kadın anne olmak istiyor yarabbi bu sınavdan sana sığınarak geçmeye çalışıyoruz rabbim sen bizlerin kalbini bizlerden daha iyi biliyorsun içimizdeki ateşi evlat özlemini daha iyi biliyorsun sen kabul et dualarımız ya mucib

AMİİİİİİNNNN ağzına sağlık kuzucum inşallah rabbim dualarımızı kabul eder

ayyy o zaman ben yandım kzıalr acayip domestos kullanıyorum.
özellikle bulaşıkta illaki damlatıcam tezgahı silicem yoksa mutfak kokuyıor bana
zararlı olduğunuda bile bile yapıyoruz yinede.
biraz daha az kullanalım o zaman.

evet canım almayı düşünüyomusun

türkiyede olsaydı belki alabilirdim ama ebaydada yok şimdi tedavi sözkonusu olunca almıyacağım canım bu arada kayracım adetim yaklaşıyormu ne off azıcık ağrı hissetsem seviniyorum az kaldı tedavime başlıyacağım diye ya

aminnnnn tüm kalbimizle allahım duy sesimizi.....

tiyak canım bu senin için paylaşıyorum

tabiattaki tüm zerreler adedince amiinn..
canım ne güzel bi dua bu ağzına güzel yüreğine sağlıkk

kuzunazcım çok teşekkür ederin hemen çıktısını alıyorum.Rabbim gönlündeki tüm muradlarını hayırlı kılıp tez zamanda gerçekleştirsin inşaallahh

buda aynı topikte bir arkadaş yazmış

herkes susmuşşşş hayırdır iyimisiniz kızlar ben iş arası gelip bakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…