Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

inşallah canım bende 42 gün oldu siklusum hala gelen giden yok hep düzensiz olurum ama en azından belirtiler olmalıydı farlutalda içtim en çok ta rahmimde öle bir his yok adet olacakmışım gibi ay acaba menepozamı giriyorum kıslar :umursamaz:

Allah korusun canım düşünme öyle şeyler
inşallah güzel bi haberden dolayı gecikiyodur
dur daha bu yaşta ne menopozu hemen:eek:lmaz:

inşallah müjdeyi verir ayşen bize ama 1-2 gün beklesin test sonuç vermeyebilir hemen birde hamilelik beklentiside adeti geciktiriyor atşencim rahat ol tamammı bu arada aymes benim halim ne olacak ya bu elle kontrol işinden bahsetmişmiydim sana rahim aşağı geldiğinde adet olunuyor ya benim iyice yukarı çıkmış heralde yerinde yok valla :roflol::roflol:

bahsetmemiştin canım ama ne güzel rahim tavan yapmış iştekaydirigubbakcemile3
şaka bi yana inşallah hamilesindir canım
sen hiç test yaptırdınmı bu gecikmeden sonra
hep güzel şeyler düşünmek istiyorum
sonucuda güzel olsun diye inşallah hamişim diye gelirsin sende çok yakında:Saruboceq:

Allah korusun canım düşünme öyle şeyler
inşallah güzel bi haberden dolayı gecikiyodur
dur daha bu yaşta ne menopozu hemen:eek:lmaz:

inşallah ama yani bu kadarda olmazki ben de uyku halsizlik filan vardı ben acaba mı demiştim sonra test yaptım bişi çıkmadı 2 kere ne bilim ya farlutal bile etki etmedi gerçi farlutalım bitmedi bile henüz hayırlısı bakalım

az önce telefonda eşime adet oldum dedim heveslenmesin diye eğer pzteseye kadar gelmezse test yaparım beni şüpelendiren hiç gecikmemesiydi

Kıslar inşallah her ikinzdende güzel haber alırız
Allah yardımcınız olsun

nasıl kontrol elle

canım anlatacağım ama sakın yapma tamammı ne olur ne olmaz bende bu siteden okudum linkini bulup yollarım birazdan neyse diyorlarki eskiden nenelerimiz veya ebeler filan bu şekilde hamile olduklarını anlarlarmış şimdi eller temiz olacak orta parmağını vajinadan içeri sokuyorsun baya ileriye orada rahmin var böyle nasıl söyliyim yuvarlak kıkırdak gibi bişi eğer parmağınla dokunabilirsen rahim aşağıda demektir ve bebek yoktur adetin yaklaşmış demektir ama eğer parmağın boşluğa geliyorsa bişiye deymiyorsa rahim yukarıda oluyormuş ve hamile olduğunu gösterirmiş rahim kendini yukarı çekiyormuş bebeiş varken ilk zamanlarda bu arada bunu bir çok kişiden duydum yani aslında tıbbi belirtiler arasındada vajinada yumuşama ve rahmin yukarı çekilmesi var

günaydın hanımlar hayırlı cumalar Allah bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin
dün aksam cok güzel bi haber aldım kıslar arkadasımın eltisi hamileymiş tam 6 senedir olmuyordu nasıl sevindim valla darısı bizim başımıza inşallah

günaydın hanımlar hayırlı cumalar Allah bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin
dün aksam cok güzel bi haber aldım kıslar arkadasımın eltisi hamileymiş tam 6 senedir olmuyordu nasıl sevindim valla darısı bizim başımıza inşallah

amin canım inşallah:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

çok güzel valla ayçacığım inşallah dediğin gibi darısı bizim başımıza

günaydın kızlar hayırlı cumalar herkese
acayip moralim bozuk bugün benim 14. günüm çatlatma iğnemin günüydü.
veee eşim göreve istanbula gitti. düşünebiliyomusunuz klomenide boşuna içmiş oldum.
dr randevumuda iptal ettim doğal olarak
bu ayda gitti bağıra bağıra ve bu ay 3. klomen kullanışım zaten 3 ten sonrada heralde içilmiuor artık.

utanarak bişey sorucam kusura bakmayın dün geceki beraberliğimiz işe yararmı acaba hep derlerya spermler rahimde 72 saate kadar yasıyorlar diye.
tabi birde yumurtaların kendiliğinden çatlaması lazım.

günaydın kızlar nasılsınız?
dün akşam itibariyle eşime keçiboynuzu kürünü içirmeye başladım.ik haftada sabah akşam içmek lazımmış sabah içmeye karşı çıksada benle baş edemeyip içti çok şükür..inşaallah faydasını görürüz bende incir kürü içmeyi düşnüyorum uygun olur mu sizce??

günaydın kızlar hayırlı cumalar herkese
acayip moralim bozuk bugün benim 14. günüm çatlatma iğnemin günüydü.
veee eşim göreve istanbula gitti. düşünebiliyomusunuz klomenide boşuna içmiş oldum.
dr randevumuda iptal ettim doğal olarak
bu ayda gitti bağıra bağıra ve bu ay 3. klomen kullanışım zaten 3 ten sonrada heralde içilmiuor artık.

utanarak bişey sorucam kusura bakmayın dün geceki beraberliğimiz işe yararmı acaba hep derlerya spermler rahimde 72 saate kadar yasıyorlar diye.
tabi birde yumurtaların kendiliğinden çatlaması lazım.

evet canım yarayabilir dün geceki ilişki işe allah büyüktür

X