Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kıslar benim gebeliğim sürseydi bu günlerde doğumum gelmişti
kaç gündür periişanım
ağlamaktan gözlerim şişti
sizleri de üzdüm çok özür dilerim
nolur kusuruma bakmayın

bakın kaçtı gene hemen birazdan yine gelirKonuyu Toplam 8 Kullanıcı okuyor. (8 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
kayra_esk, aycanisa+, Kuzunaz, meltem2327, nur1111, pulsargulsen, schatze_32, selen111

kaç gündür periişanım
nolur kusuruma bakmayın

canım acını anlıyorum diyemem çünkü yaşamadım rabbim kimseyede yaşatmasın sadece anlamaya çalışıyorum çok zordur eminim ama kendini üzüp yıpratarak eline hiçbirşey geçmez gelicek olan bebeğini düşün canım benim rabbim en kısa zamanda hepimize nasip eder inşallah:Saruboceq:

nur üzülme canım üzülmenin hormonlarını bozmaktan başka bir anlamı yok zaten bu arada kıslar hsg avcılar hospıtalda muayene dahil 127 liraymış ama randevular doluymuş ya bu nasıl iş

sumeyrat hiç yazmadıki canım hiç bi bilgimizde yok belki anlatsa yardımcı olmaya paylaşıp derdini azaltmaya çalışıcaz amaaaaa tık :1no2: yok

sayenizde destek alıyorum da sıkıntım azalıyor sağoun hiçbirimiz sima olarak manevi olarak birbirimizi bilmiyoruz ama ortak bir nokamız var.BEBİŞ İSTİYORUZ.Rabbim görür işitir duyar bizi inşallah O her şeye kadir.bir de biz birbirimizle yazıştık mı ohhhh....şu an kendimi rahat hissediyorum.içim kıpır kıpır...sağolun kıslarhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt :enbuyukkk:

kaç gündür periişanım
nolur kusuruma bakmayın

kendini bu kadar üzme acının ne kadar zor oldugunu düşünebiliyorum ama moralını yüksek tut yeniden hamile kalacagın günü düşün Allahım en kısa zamanda tekrar yasatsın o duyguyu sana ve hepimize :Saruboceq:

kızlar aşkım gelmek üzere ben çıkmak zorundayım çok kaynatmayın sonra oku oku yetişemiyorumkaydirigubbakcemile3 sizleri her gün olduğu gibi rabbime emanet ediyorum umudunuzu hiç kaybetmeyin kendinize iyi davranın öptüm hepinizi canlarımopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

nur üzülme canım üzülmenin hormonlarını bozmaktan başka bir anlamı yok zaten bu arada kıslar hsg avcılar hospıtalda muayene dahil 127 liraymış ama randevular doluymuş ya bu nasıl iş

sağolun kıslar
unutmuştum kalmamıştı üzüntüm
ama eşimin dayısının eşi doğuma gitti bugün
aynı zamanda hamile kalmıştık
onu duyunca dahada kötü oldum
neyse boşverin beni
geçer birazdan

aynen bende burdan cok destek aldım yaklasık 1 aydır burdayım ve dediğin gibi içim kıpır kıpır önceden sabah aksam aglar dururdum ama simdi gercekten daha güçlüyüm burdakı arkadaslarım sayesinde opuyorumnanaktan

haklısın canım ben 25 eylülde bir buldum burayı bir dahada kopamadım sabahtan akşama burdayım kuzucum iyiki açmış bu topiği ALLAH razı olsun kuzucumdan benimde umutlarım azalmıştı ama şimdi çok umutluyum veeee birgün hepimiz burda bebişlerimizden bahsedicez ilk adımlarından ilk kelimelerinden en kısa zamanda inşallah opuyorumnanaktan

güle güle canım allaha emanet ol a.s.

kaç gündür periişanım
nolur kusuruma bakmayın

seni anlıyorum canım benim ama kendine yapıyorsun üzülünce.yılmak yok.bende aynı durumdayım ama ileriye bakmak lazım bazen.bende şu sıralarda almış olacaktım bebeğimi ya da bebeklerimi(4embriyo transferi yapılmıştı) olmadı hayırlısı dediğim gibi yılmak yok eşimi ikna etmek için şubattan beri uğraşıyorum tekrar deneyelim diye düşün daha yeni ikna oldu.üzülme ve çaba sarf etmekten bıkma.sevgi emek ister ve bize gelecek olan melekler de bu sevgiyi emeği en çok hak edenler bunu unutma.:teselli:

ayçacım sana bişi sorucam hsg adet biter bitmez en geç 10. gününe kadar çekiliyor depil mi? şimdi diyelimki öyle ben bu adet olmamla birlikte aşılamaya başlıyacağım ya sence aynı ayda hem aşılama hem rahim filmi bişi olurmu peki yani içeri sıvı göndericekler net,cede nasıl olacak gerçi en geç 10. günü çekildim desen aşılamada 15. günü filan yapılır arada 5 gün var

ne güzel şeyler dimi o günleri gösterir inşallah Rabbim:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

inşallah kızlar ALLAHIM hepimize de nasip eder hayırlı zamanda hayırlı evlatlar tabii gerçekten insanın kendi
yaşadıklarını ancak kendi gibi yaşayanlar anlıyor bu duyguları yaşamayan nerden bilsin ki ..

kayracım sende gidiyormuşsun hoşçakal bu arada allah senden de razı olsun ve bütün arkadaşlarımdan ki iyiki burdasınız ve benimde derdimi azaltıyorsunuz destek olarak paylaşarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…