Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bizim 1tüpbebek deneyimimiz oldu.negatif sonuç aldık embriyolar tutunmadı.zaten gittiğimiz merkezde bulamamışlardı eşim hem tesa hem de tese oldu.ama bizim memlekette 1milyon sperm hücresi bulunmuştu.işte biz tekrar karar verdik testleri yeniden yaptırıp dr.a gitmeye.geçtiğimiz pazar testi yaptırdık.ve sayısı sıfır çıktı.
biz hemen hemen bütün kürleri denedik kıslar.bal,polen,keçiboynuzu,havuç suyu,incir kürü(hala devam ediyoruz)
şaşırmış durumdayım inanın.

ayşecim ayçacım kayracım ve diğer kıslar sümeyrat hariç hepiniz bana bi akıl verin akif bey e mi gideyim offf sonuç olarak umutada gitsem dışarda rahim filmi çekilicem filan derken 1500 ü bulacak aynı para parada da değilim artık eşimede dedim daha fqazla beklemicem ne gerekiyorsa yapıcam çalışıyorum sonuçta ha şöyle sen kararlı ol yeter dedi ya kızlar birde simir den sonra az önce vc de gördüm kan geldi acaba adetmi oldum az az da devam ediyor

canım meltemcim eğer maddi olarak müsaitsen git ve bütün çareleri dene hiç bekleme

Aşılamayı bizde devlet karşılıyo galiba 2 sene önce bingölde bir doktor hiç tüplere falan bakmadan yaptı aşılamayı ozaman devlet karşıladı.Ozaman kobay gibi adam ne dediyse yaptım ne aptalmışım.Deneyimsizlik işte..şimdi farklı olursa ilaçları falan karşılamazsa bilmem. aman neyse ne.bakıcam çaresine.

cnm kafana hangisi yatıyossa ona devam et maddi imkanlarını zorla
tabi bi yerdede insan tükeniyor,ben akif beye git derim o deli karıdan iyidir

canım sinirdenmi gelmeye başladıki acaba reglen üsttekinide yazmıştım canım gözünden kaçmıştır diye alıntı yaptım akif beye güveniyorsan ona git canım

canım duyduğuma göre devlet 3 aşılamayıda karşılıyormuş.sende yumurtlama nası peki?

canım benim içine hangisi yattıysa ona git sonucta gidecegin doktor sana güven vermeli bence akif beye gidersen anladıgım kadarıyla saatleri sana uyuyor tedavıden sonra evine gidip dinlenebilirsin kontrollerini rahatca yaptırısın eger iyi bi doktorsa işini güzel yapıyorsa ona git

cnm pes etme sürekli devam et onlara birde mesir macununu dene oda çok etkili daha önce 1 milyon bulunmuş şimdi sıfır
öyleyse stresle sigarayla yoğun çalışmayla orantılı olabilir sigara içiyosa mutlaka bırakması lazım

özel hastanede yaptırdık.önceki 1milyon çıkan testi de aynı terde yaptırmıştık. ne dersiniz tekrarlamalı mıyız?ne yapacağımızı şaşırdık.ne kadar bekliycez test için hemen gideli mi?yoksa iki test arası ne kadar olması lazım kafam durdu kızlar yardım edin.

canım bence akiy bey daha iyi yakın anladığım kadarıyla memnunsun da sen daha iyi bilirsin tabi...

canım streste azaltabılır bide doktor eşime dar sıkı iç çamasırları kot pantolon giymemesini söylemişti onlar testisleri sıcak tutarmıs spermler de sıcagı cok sevmez demişti

canım kaç gün perhizle verdi eşin testi gününde önemi var çünkü

birde testten önceki günlerde antibiyotik ağrı kesici ilaçlarda etkileyebilir canım ve sürekli oturarak çalışıyorsa veya çok sıcak biryerde sıkan iç çamaşırları ve pantolonlar etkileyebilir canım

Hayret ya ben zaten devlet hastanesinin bahçesinden girerken başlıyorum çıkarmaya ve yemin ederim 2 gün midem ağrıyo işte görüyosunuz bunlarda doktorum diye geçiniyo kuzunaz bunlarda imtihan canım öyle düşün...

eşim sigara alkol kulnmıyo ayşecim

cnm kayranın dediği gibi testi vermeden önceki cinsel perhiz,o sıralarda kullandığı ağrı kesici antibiotik hepsi etkileyebilir biz hiç yaptırmadık bilmiyorum ama mantıken düşündüm çünkü daha önce 1 milyon bulunması sonra hiç bulunmaması ilginç testi tekrarla bence

canım sinirdenmi gelmeye başladıki acaba reglen üsttekinide yazmıştım canım gözünden kaçmıştır diye alıntı yaptım akif beye güveniyorsan ona git canım

kayracım ya şimdi akif beyi aradım yurtdışındaymış seminerde geçenlerdede seminerdeydi 26 ekimde yeni gelmişti buda ikide bir seminere gidiyor ya birde ya pazartesiye kadar adet olursam dedim yanındaki yardımcısına diyorki bidahaki ayı beklersin ne olacakki hey allahım yarbbim yaaaaaaa çok sinirliyim klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…