Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet bendede akıntı hiç olmazdı baya oldu,her ay kistim olurdu soğanı içince olmadı
evet sen kullanma laporoskopiden sonra içersin
senin sorunun neydi

Yani bugün başlarsam 18 ine kadar içicem.adetim 3.ü 10 gün kala neoluyooo:uhm: hımmmm 23 ünde bidaha mı başlıycam.eeee sadece 5 gün ara vermiş oldum doğrumu?

filim çekilirken kasılmadan dolayıda tıkalı gözükebiliyormus bende oldum laparoskopı iltihaptan tıkanmıs malesef acılmadı tüp bebk dediler inşallah tıkalı degıldır tüplerin

canım ben filmi anesteziyle çektirdim oyüzden kasılma olmadı.ama ben yine inş.açılabilir bi tıkanıklık olsun diorum.çünkü oyüzden bebiş olmadı derim.açıksa neden olmuo derim çünkü...inş.açılabilirdir

bugün başlıycam 15 gün içip adetimi bekliycem 3 aralıkta bekliyorum.oldumdiyelim bidahaki adetten 10 gün önce yani 23 aralıkta bidaha başlıycam.doğrumudur??

kuzucum başına gelenlere çok üzüldüm ve kızdım 184 sağlık hattını duydunmu ben bir kere bir hmşireye kızmıştım ve arayıp şikayet etmiştim neyse belki dr un dediği süreç doğrudur tabi ama insan gibi anlatıp izah edebilir neyse.boşver takma bunların çoğu böyle. ben önceki dr uma ilk gittiğimde tabi özeline gitmiştim rahim filmi çekicez dedi ve ilaçlarımı yazdı sonra hastahaneye gel dedi devlet hastahanesine ve orda kendisi çekti bi ücret almadı çünkü özeline gitmiştim açık çıktı anlatayım dedim canım

vvalla ben adetin bitikten sonra 15 gün içiyosun sonra tekrar adet olduktan sonra bi 15 daha die biliorum.çünkü arkadaşım öle denemişti ve banada öle tarif etti...

bugün başlıycam 15 gün içip adetimi bekliycem 3 aralıkta bekliyorum.oldumdiyelim bidahaki adetten 10 gün önce yani 23 aralıkta bidaha başlıycam.doğrumudur??

bugun basla 15 gün say bidahaki adet tarıhın 3aralık mı 10 gün öncesi 23 kasım olur

aycanisa peki paraylamı yaptırcaksınız tüpbebeği yoksa sağlık güvencesinden yararlancakmısın?????

aysecim eltimin kızı hergün bana gelir aynı aprtmandayız benim elime doğdu ve elimde büyüdü 3 yaşını bitirdi bana çok düşkün e gene bana geldi eltimde kahvaltıya gel dedi biraz ona bebek resimleri falan gösterdim pc de bayılıyo bi kardeşi var şimdi 2 aylık sonra oraya gittim şimdi gelebildim canım

ayca bende öyle hesapladım ama o zaman sadece 5 gün ara vermiş oluyosun.
ayseeee nerdesin cvp bekliyorum hayatım

aycanisa peki paraylamı yaptırcaksınız tüpbebeği yoksa sağlık güvencesinden yararlancakmısın?????

parayla yaptıracagız sigortalıyız ama yas sınırı varmıs galıba 23 yasını doldurmus olman gerekiyormus sanırım bende 21 yasındayım rapor falan almam gerekoyrmus onuda herkese vermıyorlarmıs diye duydum

hayırlısı olsun canım inşallah acıktır degılse bile acılırda normal yoldan kalırsın Allah yardımcın olsun

saol canım işte açılsa bile ben aşılama istiyorum çünkü eşim sürekli yurt dışına gidip gelio.şimdi işte açılırsa ya aralıkta yada ocakta takibe başlıcaz eşim gelcek ve aşılama yaptırcaz inş.tüp bebeğe gerek kalmaz inş.:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…