Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

maş tatlı kızımızın pernsesıne
ınş canım bnde böle hıkayemı senın gıbı mutlu bıtrımek ısteyenlerdenım
tatlıkız normalde akıntın falan oluyormuydu sendede
ben hemen enfeksıyon oluyorum
yanma oluyor....bu sorundan korkuyorum :KK43:

inşşşş canım inşşşş yok bende yanma olmuyodu ama akıntı oluyodu normal yani ama yanma olayını doktoruna söyle tatlım gidince

maşşalah kızlar döktürmüşünüz akşamdan beriii
belli bir saat olsun gelelim yazmışsınız ama kesin karar yok galibaaa
buluşssak iyi olurdu

tatlıkızcıgım cok gusel cıcılerı saglıklan vede gule gule gıysın ınşşşşşşşşş
nazım cok gusel olmus skerlerın senmı yaptın yoksa bu sadece modelmi

bunlar modeldi canım bnm yaptığımda böyle oldu ama elbiselerden ördüm beyaz pembe foto olmadığı için koyamadım kendiminkileri
bu arada yumurta büyütmek için birşeyler yaptın mı diye sormuşsun tatlıkıza yhaa hiç bir şey yapma bence de zaten ilaçlar yeterince büyütür gereksiz yere fazla büyür erken çatlar ne olur ne olmaz sadece ilaçlarını kulln sen arkadaşım

tatlıkız canıım kızının cicişleri çok güzel Allah sağlıkla kullannmayı nasip etsin
benden sana tavsiye fazla bişey alma doğunca alırsın bende her gördüğümü düşünmeden aldım ama çoğu bebeğin dönemine uymadı
örneğin yaklaşık 7-8 tane kolsuz çıtçıtlı badimiz var sadece 15-20 gün giyebildi onlarn kollulara geçtik
bidahaki yazada üstüne olmaz onlar yepyeni duruyo hepsi...
mesela bir sürü jile ve elbise vardı bir sürüde hediye geldi hiçbirinin dönemleri uymuyor
kızımın kışın giymesi gerekenler yazlık yazın giymesi gerekenler kışlık, onu iyi hesap etmen gerekiyo gerçi ne kadar hesaplasanda bebeğin zayıfmı olcak kilolumu bilemiyosun

bide zıbın takımından ziyade tulum al tulum daha kullanışlı bebeğin sırtı açılmıyo kucaklarken fn daha derli toplu duruyo bebeğede çok yakışıyo solucan gibi kıvrrılıyo içinde :)))

oooo alpy canım sen doğum yaptınmı uzun zamandır gelmeyince
doğum oldu heralde diye düşündüm nasılsın ne alem durumlar kızımız iyimi
dünyada mı yoksa henüz annesinin göbişinde miii

KIZLARRRR
Nihayet yazabiliyorum.
Erken doğum riskim olduğu için Ağustosun sonunda işi bıraktırdı doktorum.çok zor günler geçirdim doğum sancılarım oldu hep 1 ay boyunca ama Allaha şükür bu ayın 27 sinde yani pazartesi günü normal doğumla bebeğim dünyaya geldi.yine de 20 gün erken geldi ama çok şükür iyi.
hepinizi çok özledim evde internet yok ve işten ayrılınca sadece yattım erken doğum olmasın diye.net olmadığından haber veremedim size.eşim arkadaşının mobil hattını almış ondan bağlanıyorum belki bizde kalabilir bundan sonra ve girebilirim inşş.
hepinizii çook özledimmm ve doğumda aklımdaydınız hep sonra daha detaylı konuşuruz inşş.
sadece haber vermek istedimm öptümm hepinizi canlarım.
bu arada ben yokken hamiş kalan oldu mu haberler nasıl yazın kızlar öptümm.

oooo alpy canım sen doğum yaptınmı uzun zamandır gelmeyince
doğum oldu heralde diye düşündüm nasılsın ne alem durumlar kızımız iyimi
dünyada mı yoksa henüz annesinin göbişinde miii

canımmm evet doğum yaptımm,sen ne alemdesin bebişinn nasıll 19 haftalık olmuşşş maşallahh inş Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder canım.:Saruboceq:

KIZLARRRR
Nihayet yazabiliyorum.
Erken doğum riskim olduğu için Ağustosun sonunda işi bıraktırdı doktorum.çok zor günler geçirdim doğum sancılarım oldu hep 1 ay boyunca ama Allaha şükür bu ayın 27 sinde yani pazartesi günü normal doğumla bebeğim dünyaya geldi.yine de 20 gün erken geldi ama çok şükür iyi.
hepinizi çok özledim evde internet yok ve işten ayrılınca sadece yattım erken doğum olmasın diye.net olmadığından haber veremedim size.eşim arkadaşının mobil hattını almış ondan bağlanıyorum belki bizde kalabilir bundan sonra ve girebilirim inşş.
hepinizii çook özledimmm ve doğumda aklımdaydınız hep sonra daha detaylı konuşuruz inşş.

canımmmmm çok sevindimmm
geçmiş olsun allah analı babalı büyütsün inşalh
hayırlı uzun ömürlü bir evlat olsun inan aklım sendeydi hep
çok sevindim ikinizinde iyi olmanızaaa
kızını bnm yerime de öp kokla senide öpüyorum taze anne dikkat et kendinezemuszemuszemuszemuszemuszemus

canımmm evet doğum yaptımm,sen ne alemdesin bebişinn nasıll 19 haftalık olmuşşş maşallahh inş Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder canım.:Saruboceq:

evet canım artık büyüdük bizde kızımız olacak inşalhhh
hareketlerini hissediyorum sabırsızlıkla şubatı bekliyoruz
sen ne güzel aldın kucağına darısı başımıza inşallh doya doya çek bebeğinin kokusunu bizim yerimize de adı ne oldu bu arada

yhaaaa alpy sen beni hep ağlatıyon valla
hamiş olduğunu duyduğum dada ağlamıştım şimdide ağlıyorum
rabbim inşllhhhh btün arkadaşlarada bana da hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin :Saruboceq:

hamiş kalan yok şimdilik malesef :1no2:
esra tüpe başlıyor bu ay
inşllh ondan da hayırlı haberler alırız

tatlıkız canıım kızının cicişleri çok güzel Allah sağlıkla kullannmayı nasip etsin
benden sana tavsiye fazla bişey alma doğunca alırsın bende her gördüğümü düşünmeden aldım ama çoğu bebeğin dönemine uymadı
örneğin yaklaşık 7-8 tane kolsuz çıtçıtlı badimiz var sadece 15-20 gün giyebildi onlarn kollulara geçtik
mesela bir sürü jile ve elbise vardı bir sürüde hediye geldi hiçbirinin dönemleri uymuyor
kızımın kışın giymesi gerekenler yazlık yazın giymesi gerekenler kışlık, onu iyi hesap etmen gerekiyo gerçi ne kadar hesaplasanda bebeğin zayıfmı olcak kilolumu bilemiyosun

bide zıbın takımından ziyade tulum al tulum daha kullanışlı bebeğin sırtı açılmıyo kucaklarken fn daha derli toplu duruyo bebeğede çok yakışıyo solucan gibi kıvrrılıyo içinde :)))

teşekkür ettik teyzesiiii bende öyle yapıyorum tatlım 0-3 ay 4 tane aldım gerisi 6-9 ayy genellikle dediğin gibi tulum alıyorum teşekkür ettim önerin için dinleyecem senii

KIZLARRRR
Nihayet yazabiliyorum.

ayyyy canım benim tahmin etmiştim doğum yaptığını rabbim sağlıkla büyümeyi nasip etsin demek dayanamadı daha fazla yaramaz olsun sağlıklı olsunda çooook sevindimm canım benimm darısı bize inşşş

bebişini gormek ıstıyotruz artık :)))))))))))

alpyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy cok sevındım rabbım saglıklan buyutmeyı nasp eylesın
cok tuhaf oldum artık anne oldunuz maşşşşşşşş

melekler dunyaya geldı saglıklan cok sukur

X