Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
ınşşşşşşşşşşşşşş

bende buydayıııım
ama yemek koyuyooom
çok cicişler bunlar çooook
Rabbim sağlıkla giydirmeyi nasip etsin kıslaaaar

hoşgeldin yavruceylan senin koşturman başladı tabi
kolay gelsin çok sana:))
ne yemek pişiriyon bakıyım??

ne kadar dengesiz insanlar var ya ne konuşacağını bilmiyosun madem sus:mymeka:
boşver hiç duyma salla gitsin

sağol şekerimm rabbim hepinize nasip etsinde sizde buraya koyun bebişlerinize aldıklarınızı bide AYŞENİN bebişini çok merak ediyorum nasıl tatlıdır o yaaa yumuk yumukkk ayşe fotosunu profiline koysana görelim canımmm

inşallah canım inşallah
evet yüsra çok tatlı biz msnde konuşuyoruzya pek tatlı bebişi bi görsen pamuk gibi maşşallah.....

Son düzenleme:
maşalllah ona rabbim nazarlardan saklasın güzel bebişi alpy çok merak ediyorum ne yaptı acaba

kızlarr akşam 10 dan sonra gelinde sohbet edelim yahuuu olmazmı yoksa bir araya geleceğimiz yok
ben çıkıyorum biri yazıyo giriyorum çıkmış oluyo

maşalllah ona rabbim nazarlardan saklasın güzel bebişi alpy çok merak ediyorum ne yaptı acaba

valla aslında alpylede msde konuşuyoduk ama alpynin iş yerinde yasaklandı evlerindede yoktu net şimdi napıyo bilmiyorum yani(
ama bende çok merak ediyorum

kızlarr akşam 10 dan sonra gelinde sohbet edelim yahuuu olmazmı yoksa bir araya geleceğimiz yok
ben çıkıyorum biri yazıyo giriyorum çıkmış oluyo

evet bencede böyle bişi yapmamız lazım
önceden yetişemezdik şimdi hiçççç

cumartesı yada yarın bulusalım yha 10 gec oluyor
belkı burda olurum ama esım evede yha dandık olur konusmamız

hadi kızlar ben çıkıyorum benimki gelir bişimdi
zaten yılan hikayeside bitcek şimdi:)))

amin canım inşallah

evet yesıl gıbı duruyordu
fıllı olan cok hosuma gıttı helede onun sarısı nefıs olur :)

aslında gri renk canım evet canım sarısı süper olur bide onu deniycem sanada yapayım diycem ama nasıl ulaşcakki

ne kadar dengesiz insanlar var ya ne konuşacağını bilmiyosun madem sus:mymeka:
boşver hiç duyma salla gitsin

yok be canım dedğin gibi sallayamıyom işte çok üzülüyorum rabbim benim gibi bekleyen arkadaşlarıma hayırlısıyla nasip etsin inşallah hamiş arkadaşlarımada kucaklarına almayı nasip etsin

tarfilcim nasılsın canım bu güzel el emeklerini göz bebeğine giydirmeyi nasip etsin rabbim sana en kısa zamanda inşallahhh

biz üç kişiydik hilal+kayra+sümeyrat:))))
akşamları bi bakıyom alta üçümüz varız:)))

ben bebek sahibi olma hayaliyle yaşıyorum üç yıl bitti bende bittim ama Allah tan ümit kesilmez.bence biberiye kullanın çünkü biberiye hormonları dengeliyor ve adeti düzene sokuyor. benim arkadaşım biberiye ile gebe kaldı hiç adet olmuyordu ilaca bağlı adet görüyordu ama iki kür sonunda bir erkek bebeğe gebe kaldı ve yeni doğum yaptı, bu kürü şöyle yapıyoruz
adetin yedinci günü başlayıp tam 15 gün sabah akşam bir su bardağı biberiyeyi 10dk kaynatıp içiyoruz her sefer için bir tatlı kaşıgı kadar biberiye bir su bardağı içme suyu... ben denedim adet göremiyordum ve adet oldum ve tahlilleri düzenliyor bence denemekte çook fayda var. metobolizmanın dostu,
not: içmesi güzel kekik gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…