Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ben burdayım dünden beri sinir oldum ne kadar uzun sürdü bakım
sitede bayram temizliğini yaptı heralde
herkesde haldır haldır temizlik yemek tatlı bayram telaşı var
ben oturuyorum öyle ev berbat hiç bir hazırlık yok hiç bayram geliyo gibi değilll bizim ev
sizde ne var ne yok canlarrrrr

nazım hosgeldın canım bebek nasıl
kız bırak her yer pis kalsın
ayrıca asıl bayram sende
bebegın senınlen cok sukur
bundan gusel bayrmmı olur

nazım hosgeldın canım bebek nasıl
kız bırak her yer pis kalsın
ayrıca asıl bayram sende
bebegın senınlen cok sukur
bundan gusel bayrmmı olur

valla öyle duruyor zaten akşam eşimle bir toz alırsak o kadar
doğru söylüyorsun bebişim iyi teyzesi büyümeye çalışıyor cm cm
akşam elbise aldım kendime görsen ağlaya ağlaya
hep o mağzaların önünden geçerken hayaller kurardım ne zaman nasip olur diye düşünürdüm akşam da almaya gidince öyle salya sümük mağazada o günler geldi aklıma
bebek beni bayaa bir sulugöz yaptıı saçma sapan herşeye gözlerim doluyorr :sinifsinif::sinifsinif:

ahanda yakaladım seni kaydirigubbakcemile5

esra haklı canım asıl bayram sana geliyo bencede çaktırmıyom ama hüzünlüyüm biraz evleneli 5. ramazan bayramımız ve hala iki kişilik bi aileyiz inşallah rabbim bi dahaki seneye bebeğimizle girmeyi nasip eder canım

iyi olmanıza çok sevindim canım rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin tatlıyerimseniben annecik

yakalayamadın şekerim ben seni bekliyordum zaten
duaların için saool inşllh tamamına erer dediğin gibi
hiç üzülme ben de geçen sene ramazanda iftar da bir akşam çok ağlamıştım bu sofrda 7 senedir 2 kişiyiz diye eşim zor sakinleştirmişti o zaman ama rabbim çok büyük bak bir sene sonra verdi inşalllah sizde bir dahaki bayrama hatta bakarsın kurbana 3 kişi girersiniz

bende gidiyorummmm
akşama yemek falan herkese
inşllaaaaaaaaaaah bir dahaki bayrama hepinizin kuzu, yavruceylan
omman yeliz esra tarfil tiryak ve anne olmak isteyen bütüüün
bayanlar göbecikleriniz bebeişlerle dolsun İYİ BAYRAMLAR....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…