Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Allah razı olsun nermin ve esra8.rabbim tüm dualarınızı kabul etsin

allah senden de razı olsun cnm ne yaptık ki,rabbim dualarımızı kabul etsin ini.hamiş kalınca bizleri dualarında unutma ha olar mı ...hadi bakem rabbim yüzünü güldürsün inş..

tamam şekercim bende yarın yasin okıycam inşallah sana bi aksilik çıkmazsa yani kırmızılar gelmezse

tiryak bana bugun okuyabılırmısın ya musaıtsen mubarek gunde okunsun ıstıyorum bır mahsuru yoksa :KK43:
annenede okutacaktın :KK43:

tarfılcıgım lısteme aldım senıde okudugun zamn bana haber verırsen cok sevınırım

Allh razı olsun kızlar

Kadir gecenız mubarek olsun
rabbım avuc acıpta ıstedıgınız herseyı hayırlı eylesın vede hayırlı zmanda sıze nasp eylesın ınşşş
seneye bu gunlere su yazdıklarımızı gulerek okumayı nasp eylesın kucagımızda bebeklerlen....

ben geldiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm
şükürler olsun gelebildim:))))
sizi çokkkkk özledim
ben hasta oldum bu ayda i
zaten ümidim yoktu hiç fikfik yapamadık köyde hemde hiç
eeeee kızlar ne var ne yok gelişmeleri uazarsanız çok sevinirimmmmmmmmmmmmmm
herkesin kandili mübarek olsun dualarımdasınız kızlar benide eksik etmeyin lütfen
artık buralaradyım şimdi çıkıyorum ama döncem:)))
gelişmeleri bekliom öptüümmmmmmmm

sizi çokkkkk özledim
herkesin kandili mübarek olsun dualarımdasınız kızlar benide eksik etmeyin lütfen

amanda amannnnnnnnnnn hosgelmıssın kız
kulagını cok cınlattık
gecmısı okudmadın heralde
tıryak senı soranlara koye bebek ıcın
temel atmaya gıttıgını söledi :)
bnde bu kadar uzun gelmedıgıne gore ucuzden asagı dogurmaz artık dedim
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee HAZIRMISIN DUYMAYA
NESEMİZ HAMİLE...HEMDE IKIZLERE..
KUZUNAZDA ASILMA YAPTIRDI NEGATIF SONUC ALDI :KK43:
HERKES II....SENIN NASIL GECTI

slm kizlar uzun zamandir yine ugrayamiyordum ama zaten sizde benim yoklugumu fark etmemisinizdir bile. nese arkdasim cok sevindim hatirliyormusun ben istemiyerek birkere seni uzmustum ve cok ozur dilemistim beni yanlis anlamistin ama simdi cok sevindim be bacim allahim muradina erdirir insallah saglikli hayirli iki evladin olucakmis elhamdurillah rabbim cuagina almayi nasip eder insallah hayirlisinla buyumelerini gormeni rabbim nasip etsin bende hamileyim 6 aylik oldu beebgim kizim olucakmis yine allahim herkeze nasip etsin

slm kizlar uzun zamandir yine ugrayamiyordum ama zaten sizde benim yoklugumu fark etmemisinizdir bile. nese arkdasim cok sevindim hatirliyormusun ben istemiyerek birkere seni uzmustum ve cok ozur dilemistim beni yanlis anlamistin ama simdi cok sevindim be bacim allahim muradina erdirir insallah saglikli hayirli iki evladin olucakmis elhamdurillah rabbim cuagina almayi nasip eder insallah hayirlisinla buyumelerini gormeni rabbim nasip etsin bende hamileyim 6 aylik oldu beebgim kizim olucakmis yine allahim herkeze nasip etsin

teşekkürler canım
allah razı olsun
senin gebelik baya ilerlemiş
evet rabbim nasip etti şükürler olsun

sizi çokkkkk özledim

kıııız hilalim bu senmisin yoksa
ismini degiştirmişin tatlım
ben aranıza geldim allaha şükürler olsun hamile olarak geldim
sizlerede dua ediyorum
daha halen inanamıyorum gebe olduguma helede ikizlerime
allahım hepinizede nasip eder inşallah
şu mübarek kadir gecesinin hürmetine dualarımız kabul olur inşallah

neşeciğim canım tebrik ediyorum seni bu arada bu sumeyrat hala okuyor burayı hala yazmadımı ya bravo he vallahi

teşekkürler kuzucum
allahım sanada nasip etsin canım
sana özelden bilgilerimi atayım
birinci sayfaya kayıt edersin

selam arkadaşlar bendede pco var öğreneli çok olmadı ve henüz 6 aylık evliyim doktor klomen tedavisine başlamayı önerdi ama benim durumum çok farklı eşim askeri personel yani malum bildiğiniz üzere yanımda olduğu gün sayısı belli ben bu kürlerden uygulamak istiyorum şuan sadece civanperçemi içiyorum sabah akşam bunun yanında doktor prumolut-n verdi onun sayesinde bu ay adet oldum ama eşim olmadığı için klomene başlayamadım en azından o gelene kadar kür yapmak istiyorum pco için uygulamamı önereceğiniz bi kür varmı doktor sonuçlarında hiçbişey yok şekerin gayet normal fsh da öle sadece ultrasonda görülen küçük kislerin var dedi eşim olmadığı için tedaviyede başlayamadığım için sanki hiç çocuğum olmıcak gibi bi düşüncey kapıldım çok uzun yazdım başınızı şişirdim biliyorum Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

ay inanmıyorum neşemmmmmm çok sevindimmmmmmmmmmmm:emir_bebek::emir_bebek:
demek ikiz ha yerim ben onları yaaaaaaaaaaa
rabbim senin kelbinin güzelliğini biliyodu ve seni ikiz bebekle taçlandırdı
rabbim kucağına almayı bir ömür boyu birlikte yaşamayı nasip etsin inşallahhhhhhhh
gerçekten çok sevindim hemde çookkkkkkkkkkkhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt
canım bacım benim:CüvCüv:

esram demin bakamamıştım hiç geçmişe şimdi biraz baktım koptum yaaaaaa
iyi olmuş buralar eskiye dönmüş
hadi bakalım sevindim yani:)))
kuzuma çok üzüldüm ya canım benimmmmmmmm
ben iyiyim işte
temel atmaya gittim daha bi tuğla bile koyamadan geldim:)))
sular akmıyodu köyde 1saat akıyodu geri gidiodu tabi bende içmeye bile zor bulduğumuz suyu yukarı çıkaramadım:)))
bu ay dinlenmeyle geçti
anam dün gece geldik hastalığım yeni bittiydi zaten benimki tabi durmadı orda bile zor zapt ediyodum
bi acıdıki sormayın:)))
ilk geceden bilem zor yani:)))

yarın yada salı sonuçlarımı almaya gidiommmmmmmçok heyecanlıyım yaaaaa anlatamam inşallah bişi çıkmaz şu pıhtılaşma falan kısmet herşeyyyyyy
sizi özledim yaaaaaaaaaaa

kuzum benim çokk üzüldüm gerçekten canım arkadaşım
elim hergün seni aramak için telefona gitti ama arayamadım
korktum işte
rüyamda hergün hamile görüyodum tahmin ettim biri hamile ama kim diye
gönlüm hepimizden yanaydı ama neşe bu ayın şanslı annesi
şanslı bacısı
ve bacım canım kuzum bizde en yakın zamanda hamile olup göbişlerimizi şişircez bacım merak etme

esram demin bakamamıştım hiç geçmişe şimdi biraz baktım koptum yaaaaaa
iyi olmuş buralar eskiye dönmüş
hadi bakalım sevindim yani:)))
kuzuma çok üzüldüm ya canım benimmmmmmmm
ben iyiyim işte
temel atmaya gittim daha bi tuğla bile koyamadan geldim:)))
sular akmıyodu köyde 1saat akıyodu geri gidiodu tabi bende içmeye bile zor bulduğumuz suyu yukarı çıkaramadım:)))
bu ay dinlenmeyle geçti
anam dün gece geldik hastalığım yeni bittiydi zaten benimki tabi durmadı orda bile zor zapt ediyodum
bi acıdıki sormayın:)))
ilk geceden bilem zor yani:)))

yarın yada salı sonuçlarımı almaya gidiommmmmmmçok heyecanlıyım yaaaaa anlatamam inşallah bişi çıkmaz şu pıhtılaşma falan kısmet herşeyyyyyy
sizi özledim yaaaaaaaaaaa

allh senı varya :))))))))
ne kadınsın ya
komık seyh senı
tugla bıle koyamamıs
bızde sevndık temel atıosun die
koy havasındada ıı yapılırdı yane :)
tovbe tovbe :))))))))))
susuz koye gıtmıs megerse bızım kız :)
nese saglık olsun
bır dahakı sefere kanalısazyonları temızlet öle gıt

evet eskı gunlere donduk
nesemız yerınde cok sukur
hep böle olalım
bırbımıze destk olalım ve hep bırlıkte olalım
bakın hamıleler yavas yavs oluor :)

kuzum benim çokk üzüldüm gerçekten canım arkadaşım
elim hergün seni aramak için telefona gitti ama arayamadım
korktum işte
rüyamda hergün hamile görüyodum tahmin ettim biri hamile ama kim diye
gönlüm hepimizden yanaydı ama neşe bu ayın şanslı annesi
şanslı bacısı
ve bacım canım kuzum bizde en yakın zamanda hamile olup göbişlerimizi şişircez bacım merak etme

ınş kız hılal
sen koydeyken ben ankarya geldım
yemın torenıne askerımız vardı
cok begendım
aklımdan hep sen gectın
genclık parkınıza bayıldım :)

Canlar Kadir Geceniz mübarek olsun...Rabbim dualarımızı kabul eder inşallah...
Ben de bu ayı umutla bekleyenlerdenim...Ovulasyon testi kullanmaya başladım ve bugün t çizgisi çok koyu çıktı yani pozitif..Bu gece ilişkiye girmemiz gerekiyor demi?Bir de yumurtladıktan sonra çizgi yine teke mi düşüo?Yardım edersenız çok sevınırım...

canlarım kadir geceniz mübarek olsun birbirimizden dualarımızı eksik etmeyelim ...

hilalcim hoşgeldin canım umarım tahlillerin temiz çıkar ..........

esracım yasini şerifi okudum canım rabbim kabul etsin inşallah

X