Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: çok iyi bir aşçı değilim ama yaptığım yeniyo çok tatlısın ceylanım hakikaten misafirden gözümü açamıyorum konu komşu akraba arkadaşlar sempatiksalakcinni

yok kesin iyisin ki bu kadar adam gelmeye devam ediyor :hooray: :hooray:

bu arada kafana ne düştü de dra gittin sen???

nasıl kesinleşti yani
hormondengen nasıl ki canım???
bi ara yazda bakalım
bi de senin adetler düzenliydi
usg de mi gördü
sen ufacıksın kilon yok üstelik

canım bana ankaradaki dr pko demişti ama pek inanmamıştım burda hiçbir dr dememişti çünkü dün dr usg de baktı ve pko dedi şeker hapını kilolulara veriyoruz sana klomen vericem dedi arefe kan vericem yumurtalık rezervi için sonuçlar bayram sonrası çıkacak bakalım dediğin gibi zaten minyonum ve zayıfım nasıl oldu bu anlamadım CADIARZU

yok kesin iyisin ki bu kadar adam gelmeye devam ediyor :hooray: :hooray:

bu arada kafana ne düştü de dra gittin sen???

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: kafama annem düştü diyebilirim zaten gitmeyi düşünüyordum annem hızlandırdı sağolsun

bende öyleyim ya
kilolu değilim
sadece hormonda çıktı ya
o da ufak bir dengesizlik işte
o da hamiş kaldığım ay tam dengeliydi
fsh 9 lh 9 çıkmıştı
hadi hayırlısı bakalım ver kan da bakalım
canım sen daha önce kullanmamışmıydın klomen
sanki kullanmıştın diye hatırlıyorum

bir ay kullanmıştım ama o aydada dişim apse yapınca antibiyotik kullanmak zorunda kalmıştım nasip değilniş demekki engel dişim oldu hayırlısı artık sen ne yaıyorsun şimdi tedavi açısından ceylanım

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: kafama annem düştü diyebilirim zaten gitmeyi düşünüyordum annem hızlandırdı sağolsun

annenin o güzel ellerinden öpüyorum canım
inşallah bu arada kafana terlik felan da atmıştır da içim rahatlar klava:

annenin o güzel ellerinden öpüyorum canım
inşallah bu arada kafana terlik felan da atmıştır da içim rahatlar klava:

:roflol: :roflol: :roflol: yok terlik atmadıda her gün aradı sağolsun bende senin annenin ellerinden öpüyorum senin gibi harika bir evlat yetiştirdiği için a.s.

Hiiiiiiiç biiişiiiiy
bu ay dua ettim sadece
o da nasip olmadı
bir aşılam daha olsam mı diye düşünüyorum gonodotropinle
ama emin değilim bakacağız önümüzdeki aylar artık acelem yok
Rabbim nasip ederse ya şubatta ya da yazın tüpe gideyim diyorum

tiryakçım sen niye sustun birazdan çıkmam lazım ne yazıkki malum temizlik yemek

rabbim dualarını kabul etsin inşallah en kısa zamanda göbüşünü bebişinle doldursun tiryakçığımında inşallahhh biraz dinlenmen iyi olur bencede soğanı yapıcam bende bayramdan sonra inşallah sen yaptınmı hiç

kızlar işlerimi yapmalıyım rabbime emanet olun sizleri çoook özledim pazartesi işiniz olmazsa ben burda olurum öğlen gibi çoook öptüm sizi ceylanım tiryakım olumunekankayizsmile

yaptıydım kabulu
ama yanlışmış
kabuksuz olacakmış
o yüzden hızla rahmimi kalınlaştırdı ve 21. gün adet oldum
ayyy kıs bende başlıyorum adetten sonra
hadi nasip bakalım :içelim: :içelim: :içelim:

yaaaa bende 5 gün filan içtim ama gece yatmadan sadece ramazan olunca pek etkisi olmadı tabi kımet önümüzdeki aya inşallah ikimiz birden hamiş haberini veririz inşallaahhh

kızlar işlerimi yapmalıyım rabbime emanet olun sizleri çoook özledim pazartesi işiniz olmazsa ben burda olurum öğlen gibi çoook öptüm sizi ceylanım tiryakım olumunekankayizsmile

görüşürüz canım
bende kaçıyorum
Rabbime emanet olun canlarım :gitme: :gitme: :gitme:

yaaaa bende 5 gün filan içtim ama gece yatmadan sadece ramazan olunca pek etkisi olmadı tabi kımet önümüzdeki aya inşallah ikimiz birden hamiş haberini veririz inşallaahhh

İnşaaallaaaah
tiryakla esrada gelecek peşimizden
ama bizden önce hilal hamiş inşaallah

ayy bi evrak yazmam gerekiyodu maşaallahh coşmuşsunuz iki dakikada
kayram tedaviye başlamana çok sevindim yaa çok uğraştırmadan gelir inşaallahh bebeğinn
ayyy peşpeşe peşpeşe hamile kalalım halayımız hiç bitmesin yaa çok kurtlarımı dökesim var zaten ii olur hee ne zamandır oynamadım :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

aynen canım yaaaa
hastayım ama iyi hissediyorum kendimi neden aceba???
çok halay çekesim var benim de

neşecim hamileymiş hemde ikiz bu bir mucize rabbime şükürler olsun çok güzel bi haber bu ya
Allahım kimseye evlat hasreti çektirmesin

bal yanaklı 2 tane kızın olsun seve seve bitir onları inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…