Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bence hilal zor bulduğumuz meleklerimiz için bu işleri biraz ertele sana ve bebeğine yazık tatlımm bence hiç yorulma sana tavsiyem bırak işler kalsın önemli olan onların sağlıklı olması dimi biraz geçsin 1 yada 2 ay tehlikeli dönemi atlatalım odan sonra yaparsın güzelimm öptümmmm opuyorumnanaktan

cnm tebrik ederim sağlıkla kucağına almak nasıp etsin inşş

çok güzel canım yeğenimiz büyümüş maşallah varmı bulantı falan kendine çoook dikkat et canım sen ve meleğin rabbime emanet olun inşallah

merhaba canlarım hafta sonu ablamdaydım giremedim kk ya
oyy yesin onu teyzeleri maşallah ona tatlıkız inşallah kucağınıza alacağınız günler de yakın canım benimm
darısı bizlerin başına hayırlısıyla

evet kızlar haklısınız aslında ama
hergün yavaş yavaş yapmaya çalışıyorum ama
kendimi çok zorlamıyorum tabiki

anne olmak nasıl duygsuna gelince
aslında tarifi olmayan bir duygu hele birdebekleyip sabrettiysen dahada değişik
oluyo...
bi kere yavrunun çok nazlı olduğunu biliyosun
içinde bi canlı var henüz kıpırdamasada
sen onun varlığını hissediyosun
büyüdüğünü hissediyosun yavrun canın içinde ...
yani ne biliyim anlatamıyorum ki
sadece tek istediğim dilediğim en yakın zamanda sizlerinde bebk sahibi olmanız bu tarifsiz duyguyu yaşamanız ve yaşatmanız

hiloşum ilk 3 ay bitene kadar yorucu bi iş yapma henüz bebişin sana tutunma aşamasında olduğu için çok hassastır...
desemde biz kadınlar rahat durmayızki :)
bende bugün küveti banyoyu tuvaleti çamaşır suyuna boğdum fırçalandı heryer
ağzımdada maske vardı ama gözleirm yandı işte biras sonra eşime söyledim çok kızdı

hiloş hele bi kıpırdasın asıl o zaman anlıcaksın bi canlı taşıdığını
Allah ayırmasın inşallah olmayanlarada tez vakitte kavuştursun

he ayşe bacım hiç sorma herkes diyo işini biz yaparız diye ama
benim içime sinmiyo
ama kandimi yormuyorum
bacım sende çok yorma kendini
bebiş rahaça uyusun hele çamaşır suyuyla hiç((
döverim ha.:)))))
evet bi kıpırdasın asıl o zaman anlıcam ama
şimdi bile hissediyorum
benimde tek istediğim rabbim herkese evlat kokusunu tattırsın

haklısın canım bende pişman oldum bidakine daha az kullanıcam ve uzun süreli temas etmicem

merhaba herkese nasılsınız arkadslar ben gelemıyorum foruma.hamılelıgım çok zor gecıyor sadece yatıyorum yaptıgım en ıyı iş bu.sizleri de unutmadım hilalbebek hamıleymıssın canım hadı bakalım hayırlısı sorunsuz bır hamılelık gecırısın inşallah .sağlıklı bır şekılde 9 ayını tamamlayıp sağlıklı olarak da bebegını kucagına alırısın ınşallah.darısı tum annne olmayı bekleyen canlarımın başına .Allahım bu duyguyu bana yaşattın içimde bir canlı var bana yaşattıgın bu mutlulugu tum anne olmak ısteyen herkese yaşat ki benımde mutlulugum bın kat arttsın.benımle bırlıkte onlarıda gözet,koru.sağlıklı umutlu hayırlı günler dilerim arkadaşlar.ıYı akşamlar

sağol canım benim çok teşekkür ederim
allah razı olsun
şimdilik hiç bir sorunum yok olsada yapcak bişi yok hoşumada gider::)
inşallah dediğin f-gibi darısı tüm isteyenlerin başına inşallah

amn canım ınşşşşşşşşşşşşşş rabbım duyar sesımızı

inşşş canım

cnm tebrik ederim sağlıkla kucağına almak nasıp etsin inşş

sağol canım benim Allah razı olsun rabbim sizlerede nasip etsin

çok güzel canım yeğenimiz büyümüş maşallah varmı bulantı falan kendine çoook dikkat et canım sen ve meleğin rabbime emanet olun inşallah

evet tatlım büyüdü fındıkk evet canım yaa bulantılarım başladı çıkarmıyorum ama çok bulanıyo dün hiç bişey yiyemedim sağol canım benim duan için rabbim sanada nasip etsin

inşşşş canım benim Allah razı olsun rabbim sizlerede anne olma onurunu yaşatsın inşşşş

gunaydın guzel hatunlarrrrrrrrrrrrrrr
yavru ceylannnnnnnnnnn nerdesın kız haberdar et bızı
merak ettım senı ???*
hılalım bişi soracam sana
2. hamıleleıgınıde preseed e mı borclusun sence
onunmu faydası oluorrrr?????once rabbım tabıkıde

Canim benim cok tesekkurler sicacik karsilaman icin Rabbim hepimizin dularini kabul eder insallah

Canim benim cok tsk.ler.Evet basladim artik bakalim ne olacak.Ilk asama asilama di mi evet tam garantisi yokmus biraz arastirmisim.Bakalim Rabbim ne yazmissa ol olacak.Evet yasin cok onemi var eskiden hemen hamile kalirdim.

Canim ilk 4 ay cok riskli kendini bu kadar yorma ve zorlama ven oglumda 5 aydansonra doguma kadar yatmistim sakin haaa...Rabbim hayirli dogumlar nasip etsin insallah.

Kizlar kurlerden tecrubeli fistiklar, ben reglimin 3 gunu basladim incir kurune daha once sogan kuru yapmistim 7 gunluk devrede regl olmustum reglim cok duzenli 27 gunde bir.Incir kurune baslayali 4.gunum ama sag kasigimda 2 gundur agri var.Benim sol yumurtaligim alinmisti.Sag yumurtaligim var sadece ve o da 2 gundur agriyor incir kuru boyle agri yaparmi bir de lekelenmeler oluyor camasirda ilk defa yapiyorum normal mi bunlar ? Ovulasyon donemin ayin10-15 gibi olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…