Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Rahme tutunamamış da olabilir
Tüpte gelişiyor da olabilir
O yüzden değerler düşük

:a015: :a015: :a015: :a015:

Sağlıklı gelişiyor mu diye bakılıyor

canım benimmmm üzülme bitanem bu durumda ne olduğu hakkında bi bilgim yok ama inşşş bebişin anneciğine sıkıca tutunmuştur

canım son adetim 27 nisandı 25 mayısta beta hcgdeğerim121.98di 29 mayıstaki değerim ise 747.1 di şimdi bilmiyorum normal mi peki bu değerler

canım değerlerin iyi değerlere takılma keseyi gördükten sonra herşey hızla gelişicek inşallah

yavruceylanım üzülme hemen artar belki yine sabırlı ol
en azından bunu öğrenmiş olman bile güzel
hiloşada aynısı olmuştu bak şimdi takrar hamile

hayran canım
benim son tarih 26 nisan
adetten 3 gün önce 85
gününde 145
tam adetten bir hafta sonra
ikeseyi gördük merak etme canım allahın izniyle sende göreceksin

yavruceylen çok üzüldüm canım bemniöm
allahım hakkında hayırlkısını eylesin
herşey kötü olsa bile hamile kalabileceğini öğrendim canım
kendini üzme lütfen

şimdi endişeliyim biraz
acaba bir dış gebelik mi diye???
Sadece şuna üzülüyorum
dış gebelikse şayet değerler bu civarda kalacak ve bebeğimi iğne ile öldürecekler mafoldumben mafoldumben
Şayet iğneye de cevap vermezse ameliyatla tüp alınacak

Öteki türlü düşükse değerler hızla inişe geçecek ve kendiliğinden son bulacak gebelik
mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Kendimi zaten sadece en azından aşılamayla da olsa hamiş kalmış görmekten dolayı mutluyum
Allahtan hilalim var bana örnek

Rabbim büyük....
Bu bile bir teselli benim için

bu arada değerlerin yükselmesi( tabiki rabbimin mucizeleri çok ama) mümkün değil kıslar

ceylanım niye bu kadar kötü durumları düşündüğünü anlamış değilim klava:
birincisi dış gebelik olsa mutlaka kanaman ve şiddetli sancın olurdu
bebeğini öldürmek diye bişey olamaz hemen bebek oluşmazki o sadece döllenmiş bir yumurta....
sadece yumurtan tüplerde döllenir orda kalır rahme ilerleyemez
hemen kürtaj olcam tüpüm alıncak bilmem ne diye felaketler getirme aklına

Rabbim büyük diyosun
o bizim için herşeyin hayırlısını bilir sabırlı olmalıyızki daha büyük felaketlerler karşılaşmayalım
ben bi olay olduğunda hemen daha kötüsünü düşünmeye çalışırım daha iyiyi değil...
mesela bebeği büyüyüp karnında birden ölenlerde var suni sancı verip doğurtuyolar
ne kadar zordur düşünsene

Son düzenleme:

Haklısın ayşecim
dış gebeliğin ilerlemiş safhasında şiddetli kanama ve sancı oluyor
Benim ki henüz o değerlerde değil
İnşaallaaah olmaz da
Dedim ya çok üzmemeye çalışıyorum kendimi
Çünkü bu aşılamaya başlarken
Rabbim vereceğin herşeye razıyım dedim O'na güvendim O'na sığındım ve sadece O'ndan hayırlısını diledim
O yüzden tevekül etmeye çalışıyorum
hatta anneme ve eşime ben teselli verdim
ama işte sadece size yazabiliyorum gerçekduygularımı kaygılarımı üzüntülerimi
sadece size...

sende haklıısn canım farkındayım inanıyorsun bu olayda bir hayır olduğuna
endişelerini sadece buraya yazabiliyosun başkasına sölesen anlamıcak seni kızıcak hatta
ama bence sende beynine kız böyle felaketler getirmesin zihnine seni üzmesin döverim onu

Elimden geleni yapıyorum canım
elimden geleni yapıyorum...

arkadaşım geçmiş olsun nasılsın umarım iyisindir ALLAH hakkında hayırlısını versin evet çok doğrusunu yazmışsın Allahtan gelen herşeye tevekkül etmeiyiz senin için dua edicem.

canım birde ben bir şey sorucam ben bir başlık açmak istiyorum nerden girebilir ve konu açabilirim?yardımcı olurmusun?

ceylanım canım benim kendini üzme sen hamile kalabildiğini gördün ben 9 yıldır bunu bile yaşamadım hepsinin acısı farklı ama veren rabbim yine verir inşallahh sen kendini üzüp yıpratma stresten hormonlarını altüst etme tatlım rabbimden gelen herşeye razıyız ümidini hiç kesme sakın hakkında en hayırlısı neyse rabbim onu nasip edecektir sana canım benim belkide bebek konusunda son sınavındır çok yakında sağlıkla kucağına alırsın inşallahhh bitanem rabbim yar ve yardımcın olsun dualarım ve kalbim seninle olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…