Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

slm bende adet düzensizliği vardı dr bana cyclo verdi düzene girdi fakat hamıle kalamadım kımyasal diye bıraktım ve bitkisel ilaçlara başladım içinde hayıtttan tutunda adet düzenleme ağrıları ve yumurtlama için ii gelecek bitkilerden oluşan bir ilaç daha 1 hafta olmadı başlayalı inş bu ay pozitif sonucu görürüm bide incir yemeğe başladım başka neler yapabilirizz

slm canım seni bazen konularda görüyorum bende hamilelik istiyorum fakat olmadı korunmadıgımız halde ben sogan kürü uyguluyorum şimdi ciddi olarak tedaviye başlamadık 6 aylıevliyim fakatadet düzensiligi vardı bende hep.gluphone kullanıyorum şeker ilacı verdi doktor iyi glirmiş.sogandan sonra inciri uygulucam bakalıum neolucak allahım her isteyene verir inşllh sende negibi sorun var bende pko var

slm canım seni bazen konularda görüyorum bende hamilelik istiyorum fakat olmadı korunmadıgımız halde ben sogan kürü uyguluyorum şimdi ciddi olarak tedaviye başlamadık 6 aylıevliyim fakatadet düzensiligi vardı bende hep.gluphone kullanıyorum şeker ilacı verdi doktor iyi glirmiş.sogandan sonra inciri uygulucam bakalıum neolucak allahım her isteyene verir inşllh sende negibi sorun var bende pko var

bende herşey normal beyinde çok isteyince sorun oluyomuş stres ten kaynaklı gecikmeler oldu ultroson kan tahlılı hep temiz çıktı ama anlamadım eşim daha bakılmadı 4 aydır deniyoruz zaten :Saruboceq: inş hepimiz mucizelerimize kavuşuruzz

slm bende adet düzensizliği vardı dr bana cyclo verdi düzene girdi fakat hamıle kalamadım kımyasal diye bıraktım ve bitkisel ilaçlara başladım içinde hayıtttan tutunda adet düzenleme ağrıları ve yumurtlama için ii gelecek bitkilerden oluşan bir ilaç daha 1 hafta olmadı başlayalı inş bu ay pozitif sonucu görürüm bide incir yemeğe başladım başka neler yapabilirizz

hakkında hayırlısı olsun

:
bende herşey normal beyinde çok isteyince sorun oluyomuş stres ten kaynaklı gecikmeler oldu ultroson kan tahlılı hep temiz çıktı ama anlamadım eşim daha bakılmadı 4 aydır deniyoruz zaten :Saruboceq: inş hepimiz mucizelerimize kavuşuruzz

inşllh canım sebpsiz gebe kalmamakta kötü.vardır Allahın bir bildigi inşllh herkez kavuşsun bebegine:Saruboceq:

tarfilcim nasılsın ben temizlik yapıyorum çıkmak zorundayım arada gelir bakarım rabbime emanet ol canım[/QUiyim
iyim canım çok şükür ama canım sıkıldı şehitlerimize ve gemiye saldırılmasına duadan başka yapacak bişeyimiz yok malesef .........

sanada kolay gelsin canım çok varmı daha temizlik baya uzun sürdü allaha emanet ol inşallah

yavru ceylan durumun nasıl ne oldu test yaptınmı hılal canım gecmıs olsun 4 ay surer normal bebek ıcın deger bısı olmaz :))tatlı kız nasılsın

tarfilcim öyle çok değil ama arada bi bulanıyo
böyle istifar falan yok ama hayırlısı bakalım
esrfacım sağol canım benim
evet değer herşeye ben hep böyle bi hamilelik istemiştim
herşeyini yaşamöak istiom rabbimimn izniyle
rabbim sizede yaşatır inşallah

haklısın canım bende öyle düşünüyom 4 bebeğimi kaybettim ben.bundan sonra hamile kalırsam hergün iğne olcam sürekli yatmam gerekcek falan ama olsun hiç düşünmüyom ne kadar sancım ağrım falan olsada zor geçsede yeterki bebişimi kucağıma almayı nasip etsin güzel rabbim

sıra bızede gelsın :)))ayagını surt hılalım:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

tarfilcim nasılsın ben temizlik yapıyorum çıkmak zorundayım arada gelir bakarım rabbime emanet ol canım[/QUiyim
iyim canım çok şükür ama canım sıkıldı şehitlerimize ve gemiye saldırılmasına duadan başka yapacak bişeyimiz yok malesef .........

sanada kolay gelsin canım çok varmı daha temizlik baya uzun sürdü allaha emanet ol inşallah

sağol canım benim tadilat yeni bitti tahminimizdende uzun sürdü dün akşam son tadilat bitti sonunda bende biten yerlere başladım bütün ev mahvoldu daha bir kaç gün sürer temizlik kafamçokkarıştı

huuuuuuuuuuuu herkes nerdeeeeeeeeeeeeeeeee????????????????????.

Yaa kızlar ben aylar oldu giremedim topiğe.kpss ye hazırlanıyorum kurs falan kendimi bu konudan epey uzklaştırdım sanıyodum.ama ben yine moralmen çöktüm.hem sınav stresi hem bebiş stresi kalbimin atışı hiç normal değil bugün.
Böyle olunca bir bakayım dedim sayfaya.
eee yeni hamileler varmı listeye eklenmeyenleri soruyorum.Oradakileri zaten biliyodum.
Neyse ben geniş bir zamanda yine uğrarım şimdi kalkmam lazım..
hepinizi çpüyorum canlarım

günaydınnnnnn canlarım
ben şimdi çıkıp doktora gidicem rabbim yüzümü ve yüzümüzü güldürür inşallah
allaha emenet olun bana dua edin
sizi seviyorummmmmmmm

yavruceylan seni çok merak ediyorummmmmmm
inşallah hamişsindir
içime hep iyi şeyler doğuyo kısmet bakalım

yavruceylanım seni merak ettim girmemişsin ne yaptın tatlım inşallah bize müjde verirsin

günaydınnnnnn canlarım
ben şimdi çıkıp doktora gidicem rabbim yüzümü ve yüzümüzü güldürür inşallah
allaha emenet olun bana dua edin
sizi seviyorummmmmmmm

yavruceylan seni çok merak ediyorummmmmmm
inşallah hamişsindir
içime hep iyi şeyler doğuyo kısmet bakalım

canım inşallah yeğenim iyice tutunmuştur annesine rabbim yüzünü hep güldürsün inşallah dualarım seninle

gunaydın guzel hatunlar
valla bugun hıc halım yok
sıddetlı adet olacam galıba he yerım agrıor
gogusloerım sıstı belım tutuldu :KK43:(((((
kanlı gunler benı beklıor galıba
hılalcıgım hade hayırlı haberlerle gel ınşşşşşş
yavru ceylan senı merak ettıgımızı bılıosun ama haber vermıosun :KK43:

X