Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

fatosozel canım benımde sorun yok ama olmuyor sogan kuru ve incir kuruyle hamıle kalan çok olmus sende ıstersen sende dene.inşallah bebişin olur tez zamanda

bu arada devlet hastahanelerı de az mıktarda ücretle tüp bebek tadavısıne başlamış .üç yerde varmıs istanbul ankara zannedersem balıkesırdı.yalnız 3 senelık evlı olmak ve 20 yaş ile 40 yaş arasında olmak gerekıyormuş.41 olduysanız şansınız yok üç senenız dolmadıysa yıne şansınız yok

yok canım niye kendi kendine yazasın okuyorum ben yazdıklarını sağol canım bende 3 embriyo yasasını biraz önce okudum arkadaşın biri yeni gelmiş merkezdende o söyledii rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın sizde sorun neysi tatlımm

bizde sorun yok canım öyle dedıler ıkı defa doktora gıttım ıksı de herhangı bır tedavı uygulamadılar 9 aylık eevlıyım 1 sene sonra gel dedıler

bizde sorun yok canım öyle dedıler ıkı defa doktora gıttım ıksı de herhangı bır tedavı uygulamadılar 9 aylık eevlıyım 1 sene sonra gel dedıler

hıııı bende 1 senelik evliyim tatlımmm eşimde problem olduğu için tedaviye hemen aldılar tüp bebek yapılacak dediler

inşallah canım tüp bebekle hamıle kalırsın 1 senelık evlılerı devlet hastanesı dagerlendırmeye almıyormuş.bakalım benımde 3 ayım kaldı 3 ay sonra ne olacaksa olacak.tarfıl canım uzulme dicem üzülceksın yıne bılıyorum ama Allaha dua et bol bol başka yapacak bir şeyımız var mı

inşallah canım tüp bebekle hamıle kalırsın 1 senelık evlılerı devlet hastanesı dagerlendırmeye almıyormuş.bakalım benımde 3 ayım kaldı 3 ay sonra ne olacaksa olacak.tarfıl canım uzulme dicem üzülceksın yıne bılıyorum ama Allaha dua et bol bol başka yapacak bir şeyımız var mı

inşşş tatlımm sağoll evet devlet karşılamıyor özel yaptırıyoruz rabbim inşşş yüzümüze gülerrr senin içivde hayırlısı olsun canımm Allah kalbine göre versinn

yavru ceylanım üzülme sabret gülüm yaaa
şöyle düşün olacak ama bi zamanı var ve sen o zamanı bekliyosunnnn
inan olduğunda tüm sıkıntıları unutacaksınnn

ayse.20 slm bugun 32 gunum de dolmak üzere .ben bu kadar sıkıntı yaşıyorum inşallah dıleyen herkes strese gırmeden ılk ayında hamıle kalır

o kadar stres oldum kı eşim kızmaya başladı artık.bugun yemek yaptım her zama yaptıgım yemekleer bıle çok kötü oldu.

slm kizalr iyi aksamalr nasilsiniz
herzaman gelemyorum onceden cok takilirdim sizlerle sohbet etmeyi cok ozledim bu arada ben 6 hafta 6 gunluk hamileyim biliyorsunzudur gecen yazmistim ama kaba etim agriyor yaaaaa acayip bisey cok hafifte belim agriyor bazen cogaliyor karnim agrimiyor acaba normalmiyiki cok morkuyorum

canım bana yardım et nolur kafayı yıcem hamılelık belırtılerın neydı kac gunde adet olmayınca hamılelıgını anladın belırtıler ne

bu ay karnıma ara ara ağrılara gırdı gecelerı cok atesım oluyor başka da bı r şey yok halsızlık var bırazda sankı bır de adet olacakmısım gıbı hıssedıyorum hemen tuvalete gıdıyorum ooof demek ıstemıyorum Allahım yardım et

X