Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayşe.20 hayırlı olsun bebegın.insallah sağlıklı bır şekılde dunayay getırırsınz

saol canım Allah razı olsun Allah sizleride fazla bekletmesin tez vakitte kucağınıza alırsınız inşallah,tek tavsiyem sürekli acaba hamilemiyim değilmiyim diye düşünmekten vazgeçin,hayatı akışına bırakın ben hamile kaldığım son ay adet tarihimin geldiğinden bile haberdar değildim bi baktım gelmiş :)
eeşim test al test al diyodu yok yaaa değilimdir almıcam dedim
öyle bir vurdum duymazlık bi rahatlık vardı içimde meğer hamileymişimm

Son düzenleme:
ayşe.20 senın hamılelık belırtılerın nasıldı

hamilelik belirtisi her kadında değişir fakat enn net belirtisi şuydu
karnıma kasıklarıma ve bacakalrıma çok şiddetli olmayan ara ara giren ağrılar vardı
adet sancısıyla farkı sürekli olmuyo bir oluyo bir geçiyo
onun dışında yumırtalama dönemindeki olan yoğun akıntım kurudu hiç akıntım olmadı

canım bana da ara ara bu ay agrılar gırdı bır de dedıgım gıbı 23 gunde 1 adet olurdum bugun 31.gunum olmadım adet gunum yarın.inşallah ıncır suyundan degıldır gecıkmem

böyle hamıle olanları duydukça kendım hamıle kalmısım gıbı mutlu oluyorum bır de adet tarıhımı bu yaşıma kadar hıc unutmadım kı evlenmeden once de takıp ederdım adet tarıhımı.hazırlıksız yakalanmamak için.her yerde hamıleler her yerde bebekler var

SEDA ÖDÜGET - 20.03.2010 09:01
hocam Allah sizden razı olsun bu günleri göreceğimi hiç zannetmiyodum doktorlar tedavi görmezsen çocuğumun olmayacağını söylediler ama ben önce Allah'a sonra size sığındım ve hamileyim ne kadar mutluyum anlatamam aşılama yapıldı 2 yıl tedavi gördüm olmadı ama sizin kürünüzle sadece 2 ay sonra hamile kaldım çok sağolun......
21.03.2010 13:26
merhaba. 22 ayık evliyim. bebeğimiz olması konusunda hiçbir sorunumuz olmamasına ragmen bebek cok istedıgımız için aylarca tedavi gördüm sonuc alamadık.1 ay önce buraya gene yazmıstım bebeğim olmuyor diyeee. ve bugun müjdemi sizlerle paylasmak istedım. 1 ay önce eşime keçi boynuzu kürünü kendıme de incir kürünü yaptım.ve ilk 21 gün daha bıtmeden hamile oldugmu öğrendımm. Allah belkıde bu kürlerı vesile ettı. şükürler olsun yüce Rabbime. çok tesekkür ederım sizlere
ela - 17.03.2010 18:20
iyi günler hocam. ben pco over hastasıyım. 15 gün ve 10 gün olmak üzere iki ay sogan kürünüzü uyguladım. bugun doktora gittim. 6 haftalık hamileymişim. inanamadım. Rabbim sag saglım elimize almayı nasip etsin inşallah. Allah sizden razı olsun. bilgileriniz için çok teşekkürler.
s.g - 12.03.2010 22:48
Hocam yaklaşık 1 senedir çocuk sahibi olabilmek için uğrasıyorduk ameliyattı tedavilerdi vs.. 2 ay keçiboynuzu kürünüzü uyguladık şimdi 4 haftalık hamileyim çok teşekkür ederim hocam Allah razı olsun. Lütfen kimse ümidini yitirmesin!! Bende burdaki yazılanları okuyup acaba derdime çare olur mu denesekmi? Lütfen kesinlikle deneyin 2 ay 3 ay 5 ay ama mutlaka deneyin!!
PINAR&PINAR - 11.03.2010 21:46
Ben 1.5 yıllık evliyim çocuğum olmuyordu. Yüksek derecede idrar yolu iltihabım vardı. Bu nedenle şimdilik olmaz dedi doktorum. Fakat ibrahim hocamın söylediği soğan kürünü yaptım. ıltihabım tamamen aktı sonra adet düzensizliği için aslan pençesini içtim adetlerim de düzene girdi. sonra öğrendimki hamileyim. Dünyanın en mutlu insanıyız eşimle birlikte. Kesinlikle herkese sölüyorum. hamile kalmak istiyosanız mutlaka hocama inanın. Ona binlerce kere teşekkür ediyorum. Şu anda 6.5 aylık hamileyim ve bir kızım olucak, hocama ömür boyu dua edicem. onu çok seviyorum.
süprrriiiiiiz bebek - 11.03.2010 00:39
degerli hocam bende 1 yıldır çocuk istiyordum hemde 2 çocugum olmasına ragmen olmuyordu ama sogan kürünü kullandım sadece 15 gün ve şimdi hamileyim Allah sizden razı olsun ama bi şikayetim var bogaz ve idrar enfeksiyonu geçiriyorum ilaç almak istemiyorum sizden yardım istiyorum şimdiden çok teşekkürler

hocam, bir umut uyguladığım incir kürünüz sonucu 8 haftalık hamileyim. 1 yıldır çocuk istiyorduk. artık pek de umudum kalmamıştı. iyi ki varsınız. Allah'ım sizden razı olsun. çalışmalarınızda başarılar dilerim...
Elif Ekin - 05.03.2010 21:04
Merhaba sayın Saraçoğlu size çok teşekkür ederim. Aşılama ve basarısız tüp bebek denemelerinden sonra tam 6 yılın ardından sizin soğan ve kürünüzü yaparak hamile kaldım. Simdi kucagımda Allah'ımın bize en güzel hediyesi olan oğlum var. Allah sizden binlerce kez razı olsun Yüce Yaradınım her daim yar ve yardımcınız olsun. Bu dünyada her dileğiniz gercek olsun diger dünyada mekanınız cennet olsun.
betül acarca - 28.02.2010 20:56
hocam Allah sizden razı olsun. beş yıllık evliyim iki kere kist ameliyatı oldum ve hamile kalamamıştım. Allah'ın izniyle ve sizin önerdiğiniz soğan kürü sayesinde suan bir aylık hamileyim. çok mutluyuz. her zaman sağlıklı, huzurlu ve mutlu olmanızı dilerim. Antalyadan sevgiler
hocam merhaba.çocuk sahibi olmak istiyoduk doktorlar umutsuz konuştular, sizin keçiboynuzu ve kürünüzü 5 ay uyguladım şuanda 8 aylık hamileyim. Allah sizden binlerce kez razı olsun. Bu duyguyu tatmak isteyenler önce Allah'ın izni sonra sizin vesilenizle tadabilirler inşallah. Allah size sağlık versin, bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz

Sayın ıbrahim Saraçoğlu, yaptığınız çalışmalardan dolayı sizi tebrik ediyorum.ınsanlığa çok büyük bir hizmet sunuyorsunuz. Ben ciltteki sivilcelerim için lavanta kürünüzü kullandım, ses kısıklığı için ebegümeci-adaçayı gargarasını yaptım son olarak belki de benim için en önemli olan soğan kürünüzü uyguladım. Geçen ay fsh değerlerim yüksek çıkmıştı, bu ay tedaviye başlayacaktım, hemen siz geldiniz aklıma soğan kürünüzü buldum,15 günlük bir uygulamadan sonra bugün hamile olduğumu öğrendim. Bu arada eşime de takviye olarak keçiboynuzu kürünüzü uyguladım. Size çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızda kolaylıklar!

hale - 16.02.2010 15:41
daha bu sabah sitenizdeki hamile kalan bayanları okuyup içim burkulmuştu ki iki saat sonra hamile ldugum haberini aldım. inanamıyorum hala rüyada gibiyim içlerinde çogu profösör olmak üzere bir çok doktor asla normal yollarla hamile kalamıyacagımı tek şansımın tüp bebek oldugunu söylüyordu, birtek ibrahim hocam, hayır olacak bana güven inançlı ol sabret dedi. iki yıllık ugraşlar sonunda şu anda hamileyim bir gün bende hamileyim yazmayı okadar çok arzu ediyordumki. önce Allah'ın izni ve sonra siz ibrahim hocam Allah sizden razı olsun şu anda bu kadar mutluysam bunun sorumlularından biride sizsiniz size ne kadar dua etsem azdır. dualarım

FATMA - 13.02.2010 17:15
Hocam 2 yıllık evliyim.Tedavi gorduğum halde çocuğum olmuyordu onerdiğiniz soğan kurunu uyguladım ve Allah a havale edip kendimi stresten uzak tuttum.sadece 15 gunluk soğan kurunden sonra hamile kaldım.Bu kadar kolay olacağını ummuyordum inanın.Allah olmayana da nasip etsin amin.Size binlerce kez teşekkurler Allah yar ve yardımcınız olsun
songül - 12.02.2010 23:44
saygıdeğer hocam, 1,5 yıllık beklentimizin son 1 ayı içerisinde uyguladığımız kürleriniz, incir ve keçiboynuzu kürü sayesinde şu an 1,5 aylık hamileyim. bize bu mutluluğu yaşattığı için önce yüce Rabbime sonra size sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Allah sizden razı olsun.
buket koç - 12.02.2010 20:57
hocam bende çikolata kisti vardı 2 ay ayda 15 günlük soğan kürünü uyguladın daha sonra doktora gittim 3 tane olan kistim 1 tane kalmış kalan 1 taneninde boyutu küçülmüş.teşekkürler.
fatih - 11.02.2010 12:26
hacom öncelikle allah sizden 1001 kere razı olsun biz insanları böyle şifalı bitkileri araştırıp buldugunuz için ve faydalı bilgiler verdiginiz için 3.5 yıllık evliyim ama çocugumuz olmuyordu sizin incir ve keçi boynuzu kürünüzü uyguladık ve eşim şuan 1.5 aylık hamile Allah'a çok şükür. saygılar. çok mutluyuz

arkadaşalr bu mesajları saracoglunun sitesınden aldım faydalı olur inşallah

GÜnaydın kızlarrrr naıslsınız ayŞe hamıleymıŞ Çoook sevındım bu soĞan kÜrÜne bende baŞlıyayım akŞam ben dıĞer gebelıĞıde 15 gÜn kullanmıŞ bendeo ay hamıle kalmıŞtım ama klomenlede tedavı gÖrÜyodum 4 de kalmıŞtım hamıle ama en bÜyÜk pay soĞan kÜrÜnÜn bu akŞam bende baŞlıyayım barı :)))

ben hasta olduuuum mafoldumben
ceylanım üzülme ne olur zamanı gelmemiş demekki bu ay aşılama denersiniz belki vesilen aşılamadır inşallah rabbimin iz<niyle en kısa zamanda gelecek damadım inşallah canım benimm
günaydın arkadaşlar
günaydın canım

günaydın canım inşallah bu seferde soğan vesilen olur

kızlar akşama yemeğe misafirim var çıkmam lazım rabbime emanet olun öptüm hepinizi

''canım öncelikle aramıza hoşgeldin kuzunaz arkadaşımızın işleri yoğun pek bu aralar giremiyor özel mesaj atabilirsen bilgilerinle birlikte seni listeye ekler tatlım rabbim emeklerinin karşılığını versin inşallah en kısa zamnda bebeğinizi nasip etsin senin ve isteyen tüm arkadaşlarımın ^'sağol canım bu güzel dileklerin için bu sayfaya üye olduktan sonra burda çocuk isteyen herkesi aklıma getirip Allahım hepsine nasip et diyorum dualarımda sizlerde varsınız artık mevlam tüm isteyenlere versin ben şu kürlerden tam olarak bilenler varsa paylaşmasını istiyorum soğan kürü nasıl olacak ne kadar içmek lazım incir suyuda öle böğürtken de tam olarak uyguluyup hamile kalanlar varsa yazsınlar lütfen yanlış uygulamayalım bu ayda adet oldum dün doktora gittim adetimin 3 gününde gittim altan ultrasonla baktı yumrtalıklarımın iyi olduüunu söledi hatta sağ taraf daha büyük ve iymiş kan tahliline gerek duymadı ne kadar şükretsem azdır bi sorun çıkmadığı için işimdilik erken olduğunu 3 yada 4 ay daha deneyip ondan sonra gelmemi ona göre rahim filmi felan çekeriz dedi inşallah bu 3 4 ay içinde cümle isteyen içinde bende kalırımda gerek olmaz daha Allahım hepimizin yar ve yardımcısı olsun'' el halik el bari el muvassir''

yavruceylan1 üzülme canım bir dahakı aya inşallah hamıle kalırsın.buradakı herkes senı cok ıyı anlıyor emın ol.hepımız her ay yaşıyoruz hayal kırıklıgını.henoram inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın.kürler Allahın izniyle işe yarıyor.ben yukarda kopyala yapıstır yaptım sogan ve ıncır kuru hayıt suyu bunlarla hamıle kalan bır suru kısı okudum

bugun benım adet gunum bakalım heyecanlıyım ama hayırlısı benım heyecanımla ve ıstememle olmuyor.gelecekse o pat dıye gelıverıyor.

diger sitelerde okudugum hamılelık belırtılerını yazmak istıyorum
kabızlık ya da ishal
göğüs uçlarında koyulaşma
kasık ağrıları
yüksek ateş
uyku halı
bulantı
sık idrara çıkma ve idrarda koyuluk
bacaklarda ağrı
erkek bebek olacaksa uyku halı çok fazla oluyormuş

merhaba adım fatoş. siteye bir kaç gün önce üye oldum. açıkçası nasıl kullanılacağınıda bilmiyorum. yada bana gelen mesajları nasıl göreceğimizde bilemiyorum. bende 4 yıllık evliyim ve aşağı yukarı 4-5 aydır tedavi görüyorum. neyin tedavisini görüyorum onuda bilmiyorum. usg temiz çıktı eşimde sorun yok. kan tahlili filan yaptırdım onlarda yumurta kalitesi (doktorumun söylediğine göre) mükemmelmiş.geçen ay klomen tedavisi görmüştüm. yumurtam 18 mm oldu ama aşılama olmadım. hamilede kalamadım.bu ay adetime daha 5 gün var incir kürüne bugün başladım. hayırlısı allahtan. bekliyorum

NEŞECıM bu yazım sana tatlım temmuzda tüp bebek düşünüyodunya devlet tek embriyo koyma yasasını tepkilerden dolayı hazirana çekmiş yani hazirana kadar 3 embriyo konulabilirmiş sende tedaviye temmuzda başlamayı düşünüyodunya biraz daha düşün istersen tatlım yaptırabilirsen hazirana yaptır canım benim öptümmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…