Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım incir kürüne ikinci gün başlayıp 10 gün kullandın sanırım belkide senin çok erken olan yumurtlamanı geciktirmiştir bir kaç gün belkide mevsim geçişinden strestendir ama bir kaç gün bekleyip test yapsan iyi olur seni umutlandırmak istemiyorum ama bi ihtimal adet belirtilerindemi yok tatlım

mevsimsel olabilir canım belkide hamilelikte olabilir ama işte hepimizin derdi aynı her ay ümitlenip yıkılmaktan korkuyoruz sende bir kaç gün sabret bekle tatlım sonra gelmezse test yaparsın canım tabi benimkiler sadece nacizane tavsiye

hayran canım inşallah hamılesındır beklemek ve ümit etmek çok kötü inan.ağlamamk için yine kendımı zor tutuyorum artık hamıleyım dıye içimde buyuk bir ümit de yok kesın adet olacam yıne dıyorum.adet gecıkmemı de incir kürüne bağlıyorum

merhaba ben yeni katıldım benide listene eklersen sevinirim 34 yaşındayım 6 aylık evliyim ve hiç korunmadık geçen ay doktora gittim bi prblem varmı diye erken menepoz olabilirmiş azalmış yumurtalıklar kan tahlilim hormon sonucu iyi çıktı ama fsh 3.61 iymiş ve bana yumurtlamayı artırıcı serophene ilacı verdi ilk ay kullandım henüz hamile değilim ilk duyduğumdaki şoku tahmin edersiniz üzüntümü ama hemen dualara sarıldım bende 4444 salatı tefriciye okudum 6666 besmele cuma sela verilirken 101 besmele yazdım kağıda 500 yasin her ağızdan 1 er tane 300 lerdeyim inşallah tamamlanacak ve yağmur suyu denemeyi düşünüyorum 70 şer defa ayetel kürsi felek nas ihlas okunup 7 gün sabah akşam içmeyi bu arada incir kürü yapıyom bir aydır kendime ve yeni bi tarifi uyguluyom sabah akşam aç karnına inşalllah netice görürsem paylaşıcam onuda bu listede henoram olarak eklerseniz çok memnun olurum hastalık erken menepoz kullandığım ilaç serophene dualar 4444 tefriciye yasin 2 hatim besmele esmail hüsna durumu beklemede teşekkürler Alllah burda isteyen herkese nasip eder inşallah

adet belırtım benım olmaz zaten ne agrı ne sızı.bu ay sadece cok karnıma ara sıra agrılar gırdı1ay boyunca..bır de akıntım çok fazla oldu

mevsimsel olabilir canım belkide hamilelikte olabilir ama işte hepimizin derdi aynı her ay ümitlenip yıkılmaktan korkuyoruz sende bir kaç gün sabret bekle tatlım sonra gelmezse test yaparsın canım tabi benimkiler sadece nacizane tavsiye[/QUOTE]

evet canım ben de mevsimsel diye düşünmeye başladım
beklemekten başka çare yok gibi görünüyo o kadar bekledim bu bir hafta da bekleyebilirim

hmm evet ben de kararsızlık içindeyim
inşallah gecikmen hamileliktendir canım
ben de bu ay olmazsa önümüzdeki ay incir kürünü denicem
ama kime sorduysam bu ay gecikti diyor mevsimsel olabiir biraz da
ama bir idrar testi de yap istersen canım

adet belırtım benım olmaz zaten ne agrı ne sızı.bu ay sadece cok karnıma ara sıra agrılar gırdı1ay boyunca..bır de akıntım çok fazla oldu
canım benim neredeyse 10 sene olacak ama rabbimden ümit kesilmez vardır herşeyde bir hayır en iyisi sabırla dualarla beklemek rabbim yüzünüzü en kısa zamanda güldürsün eşinle inşallah tatlım ama rabbişmden ümidini kesme kafanıda başka şeylerle oyalamaya çalış olurmu

evet canım ben de mevsimsel diye düşünmeye başladım
beklemekten başka çare yok gibi görünüyo o kadar bekledim bu bir hafta da bekleyebilirim[/QUOTE]

inşallah seninde hamileliktendir canım hayırlısı olsun rabbim en kısa zamnda senin ve eşininde yüzünüzü güldürsün inşallah

canım öncelikle aramıza hoşgeldin kuzunaz arkadaşımızın işleri yoğun pek bu aralar giremiyor özel mesaj atabilirsen bilgilerinle birlikte seni listeye ekler tatlım rabbim emeklerinin karşılığını versin inşallah en kısa zamnda bebeğinizi nasip etsin senin ve isteyen tüm arkadaşlarımın

kızlar geçmişi okuudm soğan küründen bahsetmişsinizzz
beni yumurtalarım çok inatçıydı adette olamıyodum soğan suyuyla düzane soktum ve hamile kaldım
kesinlilke mucize bir bitki denemeden hamile kalamıyoruz demeyinnn
ben fertilaid içtim ondan oldu sandım ama ondan değil sanırım
kaç kişi aldı benden sonra hiç birine fayda etmedi (
böğürtlen kökü ve soğan suyu ikiside mucize kesinlikle deneyin

nasılsın güzel anne bal yeğenim nasıl
soğanı hep deniycem diyorum sonra unutuyorum haklısın denemek lazım rabbim herşeyi bizim için yaratmış belki vesilemiz olur

canım benim Allah razı olsun .Allahtan umıdımı nasılkesebılırım süreklı ona dua ediyorum

senden ALLAH razı olsun biliyorum her ay geçtikte insanda bi burukluk oluyo ister istemez geçici bi ümitsizlik ama rabbim görelim neyler neylerse güzel eyler

kızlar çıkıyorum şimdi vaktiniz oldukça cevşenül kebir dinleyin inanın insanın ruhunu arındırıyo ben şimdide dinliyorum rabbime emanet olun canlarım yine gelicem inşallahh

nasılsın güzel anne bal yeğenim nasıl
soğanı hep deniycem diyorum sonra unutuyorum haklısın denemek lazım rabbim herşeyi bizim için yaratmış belki vesilemiz olur

kızımız iyi hamdolsunnn dularınıza çok ihtiyacım var aynı şekilde bende sizlere ediyorum
soğanı dene mutlaka kayram ya ihmal etme inşallah senin vesilen olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…