Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

cnmm burdayım ben ama bu aralar işler yoğun çokk fazl ayazışamıyorum ama okuyorum yazılanlarıı nasılsın???

cnmm burdayım ben ama bu aralar işler yoğun çokk fazl ayazışamıyorum ama okuyorum yazılanlarıı nasılsın???

eşim grip olmuştu canım o iyileşti.şimdide ben oldum biraz ağır geçiyo ama olsun napalım.allah beterinden korusun sen nasılsın canım adet oldunmu

eşim grip olmuştu canım o iyileşti.şimdide ben oldum biraz ağır geçiyo ama olsun napalım.allah beterinden korusun sen nasılsın canım adet oldunmu
geçmiş olsun tatlım dikkat et kendine. yok olmadım ama klasik pko sendromu işte .( cumaya randevu aldım gideceğim..

:roflol::roflol: hilalim yine güldürdün beni tatlım nasılsın canım benim
Allah iyiliğini versin hilal sabah sabah rüyan çok iyi geldii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Özledimmm hepinizi yaa bi gün sözleşelim de herkes belli bir saatte girsin bööle olmuyoo yaa ((
alpycım nasılsın tatlım yeğenimin cinsiyeti belli oldumu tatlım
canım benim işlerden misafirlerden vakit kalmıyoki bide eşim rahatsız evde uğrayamıyorum
kızlar günaydınnnnnn kimse yok mu ((
günaydın tatlımm nasılsın
çok geçmiş olsun güzelim rabbim acil şifalar versin bol bol dinlenmene bak tatlım bende fırsat bulabilirsem birazcık dinlenmek istiyorum bilmiyorumkismile

iyiim kayram hoş geldin canım yaaa çok özledim seni sne naıslsın?

hoşbuldum canım benim bende özledim ama hiç vakit bulupta giremiyorumki bi yarım saat vaktim var hemen girip bakayım dedim sen nasılsın canım adet olmamışsın daha benimde eli kulağında olmak üzere dr randevun cuma mı inşallah hayırlı sonuçlarla dönersin tatlım

evet canım sağol inşallah cumaya gideceğim bakalım kesin gene kist oldu ondan olmuyorum hayıtta fayda etmedi kayram ya

uzun zaman oldu girmeyeli ama sonucu alınca bisüre kendimde değildim araya eşiminde ameliyatı da girince bende bisüre giremedim açıkçası neyse velhasıl kelam hamileyim hemde 3.ayımdayım 11.haftalık bebişim ama zaman geçmiyo işte soranlar aa ne çabuk diyolar 3 aylık olmuş ama bana geçmiyo

hoşgeldin cnm tebrik ederim öncelikle doğal yolla mı gebe kaldın?

alpycim canım görüşemiyoruz hiç ne durumdasın ne yapıyosun bebişin nasıl? cinsiyet bellimi?kaç haftalık oldun? çizelgende yokki bilelim :)))

ayşecimm iyiyimm çok şükür.Bebiş 15 haftalık oldu önümüzdeki hafta doktora gidicez cinsiyeti belli olur herhalde bakalım daha bilmiyoruz canım.
Çizelgem yok çünkü nasıl yapıldığını bilmiyorum sen bana anlatsana canım şu çizelgeyii bi yapalım bana :))
Kayracım da merak etmiş sağolsun.öğrenince hemen haber vericem canlarım size.Bebişimin haberini teyzeleri olarak ilk size söylemiştim cinsiyetini de öğrenir öğrenmez söylüycem size inşş. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

alpycım inşallah hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin rabbim sana paşada olsa prenseste olsa bitanecik mucize yeğenimiz bizim rabbime emanet olun bitanem
günaydınn kızlar kimse yok mu???

günaydın canım nasılsın damlam

alpycım inşallah hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin rabbim sana paşada olsa prenseste olsa bitanecik mucize yeğenimiz bizim rabbime emanet olun bitanem

günaydın canım nasılsın damlam
ııyı cnaım sen gırıyosun ben Çıkıyorum gene ÇıkmıŞsın?

damlam napıyosun canımm....doktora gittin mi tatlım....ben pek giremiyorum kk ya...annem geldi meemleketten onla vakit geçiriyorum....aklım sizlerde hayatım....

damlam napıyosun canımm....doktora gittin mi tatlım....ben pek giremiyorum kk ya...annem geldi meemleketten onla vakit geçiriyorum....aklım sizlerde hayatım....
cnmm iyim sne anısslın? oh ne güzel annenle vakit geçir. en iyisi. ben yaruın gidicem tatlım doktora 12,30 da bakalım adet sökücü verip gönderecek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…