Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sen bilirsin canım ama ben olsam yapardım.hem daha yaşın çok genç senin yıkılacak bi bdurum yok bence bide olmasa bile şöyle düşün senin yara vardı sanırım belki hamile olsan gebeliğin sorunlu geçeçek.olmasada en azından yara sorununu çözersin.sonra daha sağlıklı bi şekilde geçer gebeliğin.biz senin yanındayız hakkında hayırlısı neyse o olsun canımcım olumunekankayizsmile

canımmm arkadaşımmmm çook tşk ederim sağol. haklısın her iki açıdanda bakmak laızm o zaman akşama test alayım da yapayım :)))))))

canımmm arkadaşımmmm çook tşk ederim sağol. haklısın her iki açıdanda bakmak laızm o zaman akşama test alayım da yapayım :)))))))

yap canım yap kafan rahat olsun bitanem.hani bi söz vardır en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir diye.buda onun gibi bişey rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah canım kaydirigubbakcemile5

yap canım yap kafan rahat olsun bitanem.hani bi söz vardır en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir diye.buda onun gibi bişey rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah canım kaydirigubbakcemile5
amin canım inşallah hepimiz için ben kesin yapıcam.. midem bulanıyor iliyomusun ama sanırım psikolojik ya offf bütün bünye alt üst oldu

damlammm hamilemiisn yoksa ayy öleyse kendimi uğur sayacağım dün ilk kez yazdığım bi topikdede arkadaşın biri hamile olduunu öğrendi.inşallah hamilesindir...

damlammm hamilemiisn yoksa ayy öleyse kendimi uğur sayacağım dün ilk kez yazdığım bi topikdede arkadaşın biri hamile olduunu öğrendi.inşallah hamilesindir...
tatlım hoşgeldin yok kuzum daha belli dğeil adetim gecikti 2 gün. öle telaş yaopıyorum sabah test yapıcam bakalım :)) inşallah güzel haber verim size sen nasılsın tatlım?

yelizcim nere kayboldun bi geliyon bi gidiyon lmaz: neyse bende çıkıyom bi kahve içeyim bariii

inşallah damlam hayırlısı..tarfil canım cevap gelmeyince sizden ütü yapmaya gittim.kıskanma bacım...sende katıl ordaki sohbetimize....

:) evet bazen çok kalabalık oluyo hayatım.önceleri bende yetişemiyodum.sonra alıştım...içtinmi kahveni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…