Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

anladım..bende soğan suyu ,hayıt,bal tarçın çörekotu kullanıyorum.benim fsh yüksek.damlam senindemi öleydi...
cnm yok benim hormonlar kötü değil ama çokta ii değil. polikistik over var. kızlar çoook öpüyorum siziii .. miafirim geldiii. iyui akşamalar...

kuzum senin düşüklerin sebebi neymiş..

rahimde endometrıyal polip canım bide kanımda pıhtılaşma varmış.ilki ikizdi kalp atışı yoktu.ikincisi kendiliğinden düştü üçüncüsüde kalbi durdu yine 1.5 senedirde gebe kalamıyom canım.rahim çok yıprandı sanırım 3 kürtaj bi düşük 3 rahim filmi 1 histereskopi falan .....rabbim emeklerimizin karşılığını umarım en kısa zamanda verir inşallah canım

inşallah hayatım.çok üzüldüm.inşallah en yakın zamanda bebeğin olur yaraların sarılırr canım...

inşallah hayatım.çok üzüldüm.inşallah en yakın zamanda bebeğin olur yaraların sarılırr canım...

inşallah bitanem hepimiz en yakın zamanda :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:böyle oluruz canım
beni kocam gelmek üzeredir canım kendine çoook ii bak yarın görüşürüz inşallah

kızlaar hayırlı sabahlar canlarım nasılsınız bugün çarşı işlerim varf erken bitirip gelebilirsem ne mutlu bana akşamda arkadaşilar vardı yorgunum biraz hepinizi rabbime emanet ediyorum
damlam inşallah adetin gelmez ve inşallah bebişşin seninledir tatlım

kayracım naber canım sabahta geldim kimse yoku sizlere bakayım dedim ben hiç iyi değilim mide bulantısından ölüyorum çünki neden mi ( günde 2000 mg glucophage içmeye başladım ayrıca tiroid hapına çok kötüyüm ne yapcam bilmiyorum midem çok kötü

kızlarrr tünaydınnnn :) naıslsınız bakalımmm dün bir anda eşimin dayısıgil geldi. kızlarınında benim pcde ödevi vardı kapatmak zorunda kaldım kusra bakmayın tatlılarım .. ben hala adet olmadımmm:Saruboceq: inş olmammmmm dua edin olur muuuu

aynen devam tatlım ne yapayım.şu anda adetliyim.aslında fsh değişiklik varmı çok mrak ediyorum ama bu ay gitmicem.düşmediyse moralim bozulur...biraz daha içeyim hayıtı daha18 gün oldu başlayalı...önümüzdeki ay giderim kuzum...

cnm aslında çıkar. yaptıradabilirsin. ama çoook etkisi varmış düşürüyormuş imş seninki düşerde hamiş kalırsınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…